Строительство »

Гейзер басейну донний ...

  1. Гейзер басейну д ційний комплект Гейзер басейну д ційний комплект з лицьовими накладками, компресором...

Гейзер басейну д ційний комплект

Гейзер басейну д ційний комплект з лицьовими накладками, компресором і панеллю керування бренд FitStar виробництво Hugo-Lahme Німеччина артикул 8530020

гейзер басейнугейзер басейну

Гейзер басейну. Пристрій аеромасажу плавальних басейнів. Заставна гейзера спеціально сконструйована для установки в дно басейну. Комплект складається з повітряного компресора потужність 1,3 кВт, лицьовою частиною пневматичної кнопки, лицьової частини гейзера, панеллю керування і Пневмошланг. Лицьові частини виконані з нержавіючої сталі марки AISI-316 L. копрессор і робоче колесо компресора відлиті з алюмінію, підставка з нержавіючої сталі. Пневмо кнопка комплектується пневмо шлангом. Панель управління гейзера пневматичного типу.

Ціна вказана в ЄВРО. Курс євро зазначений у верхній шапці меню!

Рекомендуємо звернути увагу на наш унікальний сервіс: поторгуємося

Доставка по Москві БЕЗКОШТОВНО.

Протягом усього гарантійного терміну паркан і доставка гарантійного товару безкоштовно.

По м Москві і в межах 10 км від МКАД

гейзер басейнугейзер басейну

Установка гейзер басейну здійснюється в дно басейну. Для установки будуть необхідні заставні елементи гейзера артикул 8500050 . Якщо чаша басейну оброблена плівкою ПВХ або басейн з композиту або нержавіючої сталі, буде необхідний монтажний комплект артикул 8522050 . Так само рекомендується укомплектувати гейзер повітряним фільтром, перепускним клапаном, глушником. У разі забору повітря з поганим опаленням приміщення рекомендується установка повітряного нагрівача повітря басейну.

Технічні характеристики:

Комплектація:

  1. Компресор гейзера- 1 штука
  2. Панель управління гейзера -1 штука
  3. Лицьова частина гейзера басейну -1 штука
  4. Лицьова частина пневматичної кнопки - 1 штука
  5. Пневмошланг -1 штука
  6. Кріпильні болти з нержавіючої сталі - 1 комплект

HugoLahme GMBH -Кожному виріб як твір мистецтва.

Виробництво гейзер басейну Hugo Lahme Німеччина Бренд FitStar

Артикул-Код: 8530020

гейзер басейнугейзер басейну

Аеромасаж в басейні.

Аеромасаж в басейні - це масаж тіла людини по завантаженого в воду басейну за рахунок повітряних бульбашок. Як правило аеромасаж приймають в сидячому або

гейзер басейнугейзер басейнугейзер басейнугейзер басейну

лежачому положенні. Для цього в гідромасажною зоні басейну необхідно передбачити спеціальне місце, в якому буде зручно розташуватися. Існують спеціальні лежаки для аеромасажу різних модифікацій і форм. Матеріал їх виготовлення зазвичай нержавіюча сталь двох марок AISI-304 і AISI-316. AISI-316 кислотостійка сталь і іноді її називають медичної сталлю.

Головна відмінність аеромасажу, від гідромасажу в тому що при гідромасажі, ми отримуємо масаж по тілу за допомогою води з повітрям. А в аеромасаж це тільки повітряні бульбашки.

Середа аеромасажу це вода басейну, зазвичай аеромасаж розташовують в окремій зоні з автономною системою фільтрації і своєю системою підтримки температури. Як правило в гідромасажних і аеромасажних зонах вода тепліша і може досягати 40 градусів. Бувають правда і холодні гідромасажні зони, в яких навпаки вода трохи нижче загальної температури басейну. Іноді зустрічаються і змішані типи коли басейн обладнаний, як підігрівом води, так і системою охолодження води (чиллерамі).

Але переважна більшість гідро і аеро масажних басейнів мають більш високу температуру води, порядку 33-40 градусів. Так як така температура більш сприяє

гейзер басейну

досягненню «ефекту релаксації».

«Ефект релаксації»-стан при якому наше тіло повністю розслаблене. М'язів не напружені і мозок так само занурюється в стан блаженства і спокою. Іншими словами загальне розслаблення всього організму людини.

Аеромасаж процедура не тільки спрямована на досягнення «ефекту» релаксації, але і несе в собі певний оздоровчий ефект. За рахунок насичення шкіри людини киснем, через яку він потрапляє в організм, а далі в мозок.

Рекомендується приймати його у воді трохи вище температури тіла в зручному і комфортному становищі. Для того що б наша свідомість нічого не відволікало і не заважало розслабленню. Повітря необхідно подавати на аеромасажні плато або лежаки теплий. Тобто заборник повітря необхідно розташовувати в добре опалюємо приміщенні, або ставити спеціальні

гейзер басейну

підігрівачі повітря проточного типу.

Повна стаття про «аеромасаж» в нашій Енциклопедії басейнів за посиланням: аеромасаж

гейзер басейнугейзер басейну

гейзер басейну

гейзер басейну

гейзер басейну

гейзер басейну

схоже