Строительство »

Житомир.info | Колодязь в приватному будинку

На багатьох місцевостях існує лише один спосіб облаштувати водопостачання - підземний водозабір. Саме наявність власної незалежної водопроводу дасть унікальну можливість забезпечити умови, які будуть задовольняти всі потреби життя за межами міста і забезпечать повний комфорт. До списку таких життєво необхідних умов можна записати: систему каналізацій, воду в баню, а також, максимально наблизитися до міського життя, встановивши собі бойлер або навіть теплі підлоги.
Більш детально - " колодязь в приватному будинку ", Можна прочитати в цій статті.


Деталі: Всього існує чотири варіації споруд для зберігання і подачі води: перший з них це колодязь трубчастий, який також має назву абіссінський, наступний варіант колодязь шахтний, третій можливий варіант свердловина на піску, а також всім відома артезіанська свердловина. Варіанти вище поставлені в особливому порядку, а точніше зі зростанням таких критеріїв споруд, як глибина і потужність. І знову той самий нав'язливий питання: «Який же тип колодязя підійде мені?». Перед тим, як дати відповідь на поставлене запитання, необхідно провести розрахунки водоспоживання, взявши до уваги такі фактори, як потреби сім'ї, полив, а також інші можливі варіанти споживання води. Наприклад, нормальний витрата води на одну людину на добу приблизно 80 літрів. Якщо в будинку ще і проведена каналізація, то це автоматично збільшує рівень витрат до 135 кубів. При наявності газового водонагрівача і душовою, обсяги води, яка буде використовуватися, збільшиться ще до двохсот кубів. Норма витрат води для поливу рослин на ділянці біля будинку не менше восьми літрів на добу за сезон.


Система водопостачання з колодязя включає в себе кілька елементів Система водопостачання з колодязя включає в себе кілька елементів. Крім самого джерела це трубопровід, також колодязі комунікаційні, що розташовуються в точках або поворотів, або перепадів води, а також на місцях врізки в стіну будівлі; третій елемент це, звичайно ж, внутрішня розводка і колектор. Для більш детального інформування можна ознайомитися з інформацією нижче.
Отже: Дуже важливо правильно розрахувати ту глибину на якій залягає трубопровід. Вона залежить від багатьох чинників. Перш за все це глибина промерзання грунту на конкретній ділянці землі. Посилаючи на будівельні правила, можна стверджувати, глибина промерзання повинна знаходитися на висоті на півметра вище, ніж відмітка дна трубопровідної траншеї. Для загального уявлення можливі такі дані: глибина закладки трубопроводу: в регіонах південних до півтора метра, в межах середніх широт до двох з половиною метрів, на північній стороні близько трьох з половиною метрів. І все ж, до того, як почати рити траншею варто зробити розбивку, тобто чітко позначити трасу трубопроводу в натурі.
І звичайно ж варто пам'ятати, що самому зробити колодязь досить складно. Саме тому, найкраще звернутися за допомогою до фахівців. Вони зможуть і викопати колодязь правильно, і подачу води в будинок організувати.

І знову той самий нав'язливий питання: «Який же тип колодязя підійде мені?