Строительство »

Пільговий проїзний квиток для школярів

Щодня, щоб дістатися до школи, учні витрачають певну суму грошей на метро, ​​автобус, трамвай і тролейбус Щодня, щоб дістатися до школи, учні витрачають певну суму грошей на метро, ​​автобус, трамвай і тролейбус. Для економії на проїзді найрозумніше придбати пільговий проїзний квиток для школярів, адже в цьому випадку витрати на поїздки в громадському транспорті зменшаться в два рази.

Купивши єдиний пільговий проїзний квиток, дитина зможе користуватися всіма видами міського транспорту. Вартість такого проїзного складе приблизно 350 рублів на місяць. Один учень може придбати лише один пільговий проїзний квиток.

Щоб купити такий проїзний , Буде потрібно копія документа, що засвідчує особистість школяра, і квиток учня. Останній можна придбати в будь-якому канцелярському магазині. Якщо проїзний школяра набуває хтось із батьків, він повинен пред'явити документ, що засвідчує особу батька.

Для оформлення квитка учня в нього необхідно вклеїти відповідну віку фотографію і вписати прізвище, ім'я, по батькові школяра, школу, клас. Правильно заповнений квиток учня слід передати на оформлення в канцелярію директора. Всі дати, печатки та підпису проставляє секретар. Оформлення квитка учня в канцелярії директора проводиться протягом доби і здійснюється строком на один рік. Після закінчення зазначеного часу квиток слід знову передати в канцелярію директора для продовження.

Поповнення ресурсу єдиного пільгового проїзного можна виробляти на будь-якій станції метрополітену за пред'явленням документа, що посвідчує особу, та учнівського квитка протягом усього періоду навчання.

Якщо школяр добирається до навчального закладу, використовуючи тільки автобус, він може придбати пільговий проїзний квиток на один вид транспорту. Вартість квитка в цьому випадку складе близько 250 рублів. школяр має право купити лише один з двох запропонованих пільгових проїзних (єдина картка на всі види транспорту або автобусний квиток). При покупці проїзного на один вид транспорту учень не зможе скористатися трамваєм, метро або тролейбусом.

Для покупки автобусного пільгового проїзного квитка школяр повинен пред'явити довідку зі школи і копію документа, що посвідчує особу учня. Якщо квиток купується кимось із батьків, потрібно також документ, що засвідчує особу батька.

Поповнення ресурсу автобусних проїзних квитків може здійснюватися протягом навчального року в будь-якому спеціалізованому кіоску по пред'явленню учнівського квитка.