Строительство »

➤Как вписати дитину в закордонний паспорт в ②Ⓞ①⑧ році

 1. Необхідні умови
 2. Закордонний паспорт для новонародженої дитини: відео
 3. Папери, які потрібно підготувати
 4. При оформленні закордонного паспорта
 5. При внесенні змін до вже готовий документ

Більшість громадян нашої країни не знають, як вписати дитину в закордонний паспорт в 2019 році, в тому числі не знають, для чого може знадобитися проходження такої процедури.

Наявність відомостей про неповнолітнього в закордонному паспорті не рятує від необхідності оформляти окремий документа для нього Наявність відомостей про неповнолітнього в закордонному паспорті не рятує від необхідності оформляти окремий документа для нього.

Основна причина, по якій багато батьків вирішують вписати дитину в закордонний паспорт, - підтвердження спорідненості. Іноді відбуваються ситуації, при яких сім'ям, які перебувають за кордоном, дуже складно підтвердити родинні зв'язки, наприклад, дитину зі своїми батьками. Для цього необхідно представити свідоцтво про народження, паспорти батьків, а досить часто - ще й переклади всіх цих документів на мову країни перебування. Тому, коли дитина вписана в закордонний паспорт батьків, проблем з цим набагато менше - спорідненість підтверджується одним документом.

Законодавство Російської Федерації надає таку можливість всім бажаючим. Це істотно заощадить не тільки грошові кошти, а й займе менше часу.

Необхідні умови

Питання, що стосується того, чи можна вписати дитину в закордонний паспорт, має однозначну відповідь - так, можна. Але внесена дана інформація може тільки в документ старого зразка і в разі виконання наступних умов:

 • вік дитини не перевищує 14 років;
 • дитина має російське громадянство.

вік дитини не перевищує 14 років;  дитина має російське громадянство

Закордонний паспорт для новонародженої дитини: відео

процедура оформлення

Багато з тих, хто планує поїздку за кордон, не знають, що потрібно, щоб вписати дитину в закордонний паспорт. Ви можете пройти внести відомості під час оформлення свого закордонного паспорта або в уже готовий документ. І в першому і в другому випадку батькові потрібно звернутися в міграційну службу з відповідною заявою та встановленим пакетом паперів.

Якщо мова йде про вписування молодших членів сім'ї в уже існуючий закордонний паспорт, потрібно уявити менше документів. Крім того, необхідно сплатити державне мито в розмір, якої не залежить від кількості внесених осіб.

Папери, які потрібно підготувати

Чи потрібно вписувати дитину в закордонний паспорт? Все залежить від бажання самого громадянина і обумовлено необхідністю в економії часу і грошових коштів.

При оформленні закордонного паспорта

Основний пакет паперів для подачі в підрозділ ГУВМ МВС (колишня ФМС) за наявності чинного закордонного паспорта:

 1. Заява законного представника про внесення відомостей.
 2. Закордонний документ, в який необхідно внести дані.
 3. Підтвердження наявності російського громадянства. У такій ситуації рекомендується мати при собі звичайний паспорт і свідоцтво про народження неповнолітнього.
 4. Фотографії розміром 35 на 45 мм (кольорові або чорно-білі) - 2 шт. (На кожну дитину).

(На кожну дитину)

При внесенні змін до вже готовий документ

Якщо ви звертаєтеся до територіального органу ГУВМ МВС з уже оформленим закордонним паспортом (звичайно, старого зразка!), Вам доведеться зібрати трохи більшу кількість паперів. Процедура такого роду є безоплатною.

Законний представник неповнолітньої особи до свого закордонного паспорту, в який необхідно внести інформацію, прикладає такі папери:

 1. Заповнену заяву, в якому необхідно буде вказати основну інформацію, яка піде в закордонний паспорт.
 2. Паспорт громадянина РФ, який звертається до міграційної служби (підтверджує російське громадянство заявника).
 3. Документ, що засвідчує особу дитини до 14 років, - підійде тільки свідоцтво про її народження.
 4. Документ, що підтверджує громадянство неповнолітнього, - такі відомості можуть знадобитися, якщо у свідоцтві про народження немає відмітки про громадянство РФ.
 5. Фотографії розміром 35 на 45 мм (кольорові або чорно-білі) - 2 шт. (На кожну дитину).

За надану послугу стягується мито в розмірі 500 рублів, при цьому квитанцію докладати до пакету паперів не треба.

Якщо мова йде про внесення запису про кількох дітей, то для кожного з них слід зібрати окрему інформацію і надати в інстанцію.

Як вписати дитину в закордонний паспорт: відео