Строительство »

Довідка для ГИБДД

 1. ціни
 2. Відео відгук
 3. Список медичних фахівців для отримання мед довідки нового зразка
 4. Зразок нового бланка меддовідки для ДАІ № 003-B / y
 5. Що нового в оформленні довідки для ГИБДД форми 003-У / у нового зразка з наркологом і психіатром?
 6. Ми не займаємося формальностями. Ми просто змогли зібрати досвідчений штат співробітників, сучасне...
 7. Оновлений зразок довідки для водійського посвідчення з детальним описом за формою 033-У / у меддовідки...
 8. Тонкощі проходження медичного обстеження у психіатра і психіатра - нарколога в державних медичних установах...
 9. Водіям важливо знати кілька важливих тонкощів.
 10. 999 руб ШВИДКО і ОФІЦІЙНО довідки в ДАІ з наркологом і психіатром-наркологом - зручно і вигідно
 11. Особливості попередньої версії довідки (довідка для ГИБДД за формою 083 / у-89)
 12. Довідка для ГИБДД з наркологом и псіхіатром - цікаві факти
 13. Уточнення Генеральної прокуратури

Для всіх, кому потрібно терміново отримати легальну довідку на права з гарантіями пропонуємо звернутися в наш медичний центр. Потрібно просто зателефонувати, і в зазначений час всі фахівці будуть чекати вас. Тут немає черг, і зовсім незнайома проблема недостачі бланків. Кожен клієнт проходить огляд у кваліфікованих фахівців і в комфортних умовах подучается легальне медичний висновок.

Документ видається з засвідченою копією ліцензії клініки на видачу подібних довідок, тому клієнт може бути абсолютно впевненим у її легальності і справжності. Ще однією важливою перевагою отримання довідки у нас, є швидка реакція на зміни законодавчої бази і оформлення документа.

ціни

Назва довідки Форма довідки Ціна

Довідка в ДАІ (нового зразка від 01.07.2016г.)

003-B / y

1500/1000 руб.

Довідка на роботу для водіїв

003-B / y

2500 руб.

Всі відвідувачі центру платять невеликі гроші за якісний медичний огляд. При цьому заощаджується маса часу, відповідно не потрібно відпрошуватися з роботи або міняти свої плани. Процедура проводиться максимально швидко, тому її вартість абсолютно незначна в порівнянні з тим, скільки часу і сил вона економить.

Важливо! За безготівковим розрахунком оплата не проводиться.

Для отримання медичної довідки потрібно принести з собою:

 • паспорт;
 • висновок психіатра і психіатра-нарколога, отримані в державних спеціалізованих установах.

Відео відгук

У нашому медичному центрі створені всі умови для того, щоб кожен міг отримати законну довідку для ГИБДД нового зразка №003-В / в пройшовши комісію. При цьому заощадивши масу часу і сил. Кваліфіковані фахівці мають все необхідне сучасне обладнання для того, щоб швидко і якісно провести огляд кожного клієнта.

Чітко налагоджена процедура огляду у всіх фахівців і система оформлення документа, дозволяє за 15 - 20 хвилин отримати фактичне обстеження у лікарів і медичну довідку на права.

Список медичних фахівців для отримання мед довідки нового зразка

Лікар / процедура Категорія: А, А1, В, ВЕ, В1, М Категорія: С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E, Tm, Tb

Лікар-терапевт або лікар загальної практики

+

+

офтальмолог

+

+

психіатр

+

+

Психіатр і нарколог для водійських комісії

+

+

невролог

У напрямку терапевта

+

отоларинголог

-

+

електроенцефалографія

У напрямку терапевта

+

аналіз сечі

У напрямку терапевта

У напрямку нарколога

Аналіз крові

У напрямку терапевта

У напрямку нарколога

Огляд у психіатра і психіатра-нарколога може пройти тільки в умовах державного спеціалізованого диспансеру.

Зразок нового бланка меддовідки для ДАІ № 003-B / y

Зразок нового бланка меддовідки для ДАІ № 003-B / y

Наші ліцензії

Ліцензія № ЛВ-77-01-013066 на здійснення медичної діяльності від 09 вересня 2016р.

Що нового в оформленні довідки для ГИБДД форми 003-У / у нового зразка з наркологом і психіатром?

Увага! Отримати законне психіатра і психіатра-нарколога можна тільки в муніципальній поліклініці за місцем фактичного проживання або реєстрації!

Довідка в ДАІ з укладення нарколога і психіатра зараз є невід'ємним етапом отримання водійського посвідчення. Медичні центри і державні поліклініки не можуть видавати висновки про психічне здоров'я.

Щоб процедура оформлення документа пройшла швидко і просто, варто відразу звернутися в ПНД і НД для проходження комісії і дослідження крові на наявність психоактивних речовин. З укладенням можна вирушати в нашу клініку, взявши з собою паспорт, і в чітко встановлений час проходити медкомісію у інших лікарів.

У такому випадку вже через 15 хвилин довідку з наркологом і психіатром можна подавати в ГИБДД. Вона абсолютно законна.

Легальність документів, оформленням яких займається наш центр, гарантована. Довідку для ДАІ нового зразка №003-В / в видають тільки після огляду у лікарів вищої кваліфікації. У разі визначення відхилень в стані здоров'я, які можуть стати протипоказанням до водіння, терапевт призначить додаткові обстеження. Всі вони також проводяться дуже швидко, без черг з використанням сучасного точного обладнання.

Вся ця процедура проводитися в комфортних умовах дуже швидко. При цьому без присутності майбутнього водія, її реалізація неможлива. І в цьому зовсім немає необхідності, адже отримання довідки стане хорошим приводом дізнатися реальний стан свого здоров'я.

Закон про отримання медичного огляду про здоров'я для керування транспортними засобами став більш демократичним. Значно скоротився список лікарів, скасували необхідність здачі фотознімку і тепер зробити медичну довідку зробити в Москві можна, як в державній клініці, так і в приватній. І ми зробили все для того, щоб се водії проходили по -Істинна якісний і оперативний огляд і дуже швидко отримували документ на руки.

Довідка для ДАІ для водіїв транспорту категорії С, D, E повинні містити результати ЕЕГ. У нашому медцентрі передбачено 2 спеціалізованих кабінетів для проведення даної процедури. Тому клієнти без черг отримають точні результати обстеження.

Від нас відвідувачі виходять не тільки з документами, які хотіли отримати, але ще і з чіткою впевненістю в тому, що знають фактичний стан свого здоров'я.

Ми не займаємося формальностями. Ми просто змогли зібрати досвідчений штат співробітників, сучасне обладнання і успішно скористатися світовими практиками в оформленні медичних документів. Тому клієнти проходячи медогляд НЕ 2 - 3 дні, а всього 10 - 15 міну, і в разі відсутності протипоказань до водіння, отримують законний документ.

Довідка для водійського посвідчення - законодавча база

Медичний огляд учасників руху, які будуть виступати в роді водія, є одним з важливих інструментів для контролю безпеки на дорогах. Тому правила оформлення довідки для ГИБДД чітко регламентуються законом. Над удосконаленням даної процедури постійно працюють фахівці, які прагнуть підвищити ефективність визначення небезпечних порушень здоров'я у водіїв.

Щороку законодавча база щодо дозволу на управління автомобілів різному категорії змінюється. Це дозволяє оперативно реагувати на еволюцію транспортних засобів, зміна культури водіння та інших факторів. З 2014 року приватним клінікам з ліцензією на оформлення даного документа дозволено робити весь необхідний огляд крім відвідування психіатра і психіатра-нарколога.

Огляд у цих фахівців можна провести тільки в умовах державної поліклініки. Це зроблено для того, щоб ще сильніше контролювати водіїв на психічне здоров'я і відсутність небезпечних залежностей. Ці причини часто призводять до серйозних ДТП, тому держава всіляко намагається боротися з цим явищем.

Після відвідин ПНД і ПН можна відразу ж записуватися в нашу приватну клініку. Тут за невеликі гроші всього за 15 хвилин можна пройти огляд у кваліфікованих лікарів, і отримає важливий документ, завірений печаткою. Він має законну дію на всій території РФ і за її межами.

Наказ Міністерства охорони здоров'я РФ № 831н (від 29 вересня 2010 року) служить чіткої базою для довідки для ГИБДД (ДАІ) 083 / у-89. У ньому міститься чітка регламентація правил проведення медичного огляду і заповнення документа.

Даний зразок є загальнодержавним, і розроблений з використанням групи способів захисту від підробок. Це документ суворої звітності, який не терпить відхилень від правил. Форма заповнення і зовнішній вигляд не може змінюватися в різних підрозділах і регіонах.

З того моменту, як в силу вступив новий наказ для отримання водійського посвідчення в перші, або для його заміни співробітникам ГИБДД обов'язково надати медичну довідку з печатками і висновками психіатра і психіатра -нарколога, а також терапевта. Без них неможливо отримати права. Тільки на базі цих даних можна отримати впевненість у тому, що водій може адекватно керувати транспортним засобом, має необхідну реакцію і не має гострих форм небезпечних захворювань.

Оновлений зразок довідки для водійського посвідчення з детальним описом за формою 033-У / у меддовідки для ГИБДД

Останнім законодавчим документом щодо проведення медичного обстеження для отримання права водіння транспорту є Наказ Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації від «15» червня 2015 р N 344н. Саме в ньому міститься необхідність проходження огляду у психолога і психолога - нарколога виключно в державних спеціалізованих поліклініках за місцем реєстрації або проживання громадянина, який оформляє довідку на водійські права.

Медичне підтвердження здатності керувати транспортом необхідна:

 • Громадянам, які починають водійську практику.
 • Водіям, у яких закінчився термін дії посвідчення.
 • Водіям, яким потрібно відновити права після правопорушень по закінченню терміну дії покарання у випадках, зазначених в базі РФ щодо адміністративних порушень.
 • Громадянам, які були позбавлені права водіння внаслідок зняття з займаної посади, або тимчасовою забороною на ведення певного виду діяльності, пов'язаного з управління автомобілями.
 • Водіїв, які працюють в сфері перевезень особливої ​​складності. В даному випадку розроблений чіткий графік медичних обстежень, оскільки необхідно максимально скоротити ймовірність того, що у людини є захворювання, які можуть перешкодити йому якісно управляти транспортом. Ці огляди проводяться за більш складною схемою з відвідуванням більшого числа фахівців.

Дані правила розроблені для того, щоб скоротити ймовірність ДТП через різке погіршення стану здоров'я водія.

Тонкощі проходження медичного обстеження у психіатра і психіатра - нарколога в державних медичних установах

Протягом усієї водійської практики періодично необхідно проходити медичну комісію. Для того, щоб ця процедура проходила швидко і не створювала клопоту, варто познайомитися з особливостями відвідування психіатра і психіатра - нарколога.

На даний момент ці фахівці можуть дати висновок тільки після огляду в умовах муніципальної поліклініки.

Водіям важливо знати кілька важливих тонкощів.

Для отримання висновку від психіатра і психіатра-нарколога необхідно спочатку пройти обстеження крові і сечі на наявність наркотичних та інших психотропних речовин. Подібні аналізи можуть проводиться тільки в установах. Які отримали спеціальну ліцензію. Вона видається в разі, коли в лабораторії є поза необхідні реагенти та обладнання, здатні якісно визначити подібні включення. Це варто на суворому державному контролі, оскільки від точності результатів лабораторних досліджень багато в чому залежить якість всього обстеження.

Ще більша увага з боку держави при проведенні медичної комісії викликають водії транспорту категорії «C», «D», «CE», «DE», «Tm», «Tb» а також підкатегоріях «C1», «D1», «C1E »,« D1E ». Управління такою технікою більш важке, тому водієві під час комісії знадобитися відвідати ще й невролога. Фахівець зможе оцінити наскільки людина емоційно стійкий. Даний показник вважається дуже важливим при водінні важкого транспорту.

В інших випадках лікар-невролог не входить в список обов'язкових фахівців для отримання водійського посвідчення. Але якщо у терапевта з'явилися сумніви щодо емоційної стабільності кандидата в водія, він може дати напрямок ан його відвідування. Оскільки це може стати явним протипоказанням до водіння, і потребуватиме спеціалізованого лікування.

Після того, як лікар-терапевт, або сімейний лікар, отримав результати всіх необхідних досліджень, він дає висновок про те чи можна дозволяти людині управляти транспортним засобом тієї чи іншої категорії. Якщо в даному процесі були виявлені серозні захворювання, фахівець буде рекомендувати додаткові обстеження і лікування.

Протипоказанням рідко стають захворювання внутрішніх органів, і часом навіть інвалідність не стає бар'єром для їзди на авто. Психологічні захворювання і розлади емоційного стану часто стають причиною у відмові в управлінні транспортними засобами.

Термін дії довідки на права за новим законодавство становить 1 рік. При своєчасному зверненні в ГИБДД довідку можна продовжити. Якщо водій цього не зробив, і 1 рік закінчився, то потрібно буде знову проходити повну медичну комісію.

У нашій клініці створені всі умови для того, щоб кожен громадянин при оформленні довідок не відчував і найменших турбот, і неприємностей. Менше години знадобитися для того, щоб отримати завірений офіційний документ.

999 руб ШВИДКО і ОФІЦІЙНО довідки в ДАІ з наркологом і психіатром-наркологом - зручно і вигідно

Для всіх, практикуючих і початківців водіїв важливо знати, що отримати законну довідку з наркологом і психіатром-наркологом в одному місці по сучасному законодавству неможливо. Не потрібно довіряти компаніям і приватним особам, які пропонують оформити такі довідки. Даний документ буде недійсним. Водій в такому випадку порушує закон. Без відвідування наркологічного і псих - диспансерів такий медичний документ не оформлюється.

Отримати легальну довідку в найкоротші терміни дозволить звернення в наш медичний центр. Перед цим потрібно витратити трохи часу на те, щоб пройти обстеження в спеціалізованих державних установах. Цей підхід дозволить заощадити час, сили, гроші і не стати жертвою афери.

Законну довідку для ГИБДД за новою формою 2016 року в нашому центрі можна отримати протягом 15 хвилин. З таким документом людина може бути впевнений, що не зіткнеться з проблемами з правоохоронними органами, і дізнається про своє фактичний стан здоров'я після обстеження у досвідчених лікарів.

Особливості попередньої версії довідки (довідка для ГИБДД за формою 083 / у-89)

Сучасні правила отримання довідки про можливість керувати транспортним засобом створили максимальний комфорт для водіїв. При тому довідки для водійського посвідчення за формою 083 / у містять достатній список обстежень, який дозволяє реально оцінити здатність людини керувати транспортом і не створювати аварійних ситуацій через захворювань.

Зараз значно скоротилася бюрократія, зменшений необхідний пакет документів для отримання меддовідки і відсутня необхідність в наданні фотографій.

Важливо: У липні 2016 року форму довідки 083 / у-89 замінили на нову форму 003-В / в. Зразок став більш зрозумілим і лаконічним. Тут більш раціонально розмежована необхідність проходження групи фахівців відповідно до категорії.

Відповідно до нинішнього законодавства, чим вище категорія, тим ширше може бути список обстежень. Це робиться для того, щоб більш уважно оцінити стан здоров'я водія, який керує важкими видами техніки.

Для громадян, яким потрібно оформити довідку на права з актуальної формі звернення до нашого центру стане вірним рішенням. Ми видаємо документи з усіма необхідними печатками та ознаками справжності. Кожен документ вноситься в офіційний журнал реєстрації, тому законність такої довідки не варто ставити під сумнів.

У нашому ліцензованому медичному центрі без черг і суєти за мінімальну оплату проводиться оформлення довідок на права для водіїв будь-якої категорії. У нас є все необхідне обладнання для розширених обстежень. І незалежно від того, наскільки масштабний огляд потрібно в конкретному випадку, у нас є все для його успішного, якісного і оперативного проведення.

Варто звернути увагу на те, що оформляти законну мед довідку на права можна тільки в ліцензованому медичному центрі або муніципальної поліклініці за місцем проживання. Але ні в якому разі не варто довіряти підготовку цього важливого документа сумнівним компаніям або приватним особам. Зараз неможливо отримати таким чином навіть частково легальний документ.

Справжність меддовідки для ГИБДД перевіряється по ряду критеріїв. І ще в момент складання іспитів фальсифікат обов'язково буде виявлений. Не варто ризикувати отриманням посвідчення водія, і вже, тим більше, вступати в незаконні відносини. Краще оформити довідку на водійське посвідчення протягом 14 хвилин в нашому медичному центрі після професійного огляду у надійних лікарів.

Довідка для ГИБДД з наркологом и псіхіатром - цікаві факти

Для отримання довідки для ГИБДД всі водії намагаються знайти вигідний і швидкий спосіб. Це часто викликає масу питань. На найпоширеніші ми хочемо дати відповіді. Є чіткий регламент щодо того, як повинні оформлятися довідки для водійських прав. його варто знати кожному. І відступати від нього не можна.

Чи можна повністю оформити довідку для ГИБДД з наркологом і психіатром-наркологом в одному місці?

Це дуже привабливий варіант, але довідки для ГИБДД з нарколога та психіатра-наркологом не видаються ні в одній муніципальної клініці і приватному центрі. Обстеження у всіх фахівців, крім нарколога і психіатра можна провести в цих установах. А ось висновок цих профільних лікарів можна отримати тільки в державних диспансерах за місцем прописки або реєстрації.

Дана міра введена для того, щоб підвищити контроль і точність досліджень крові.

Чи необхідно робити фотографії перед оформленні меддовідки?

Останні коригування щодо оформлення даного документа були проведені в 2016 році. Згідно з актуальними правилами оформлення довідки для водійського посвідчення фото не потрібно для водіїв будь-якої категорії.

Скільки може коштувати медична довідка для ГИБДД?

На вибір громадянам надано вибір в місцях, де може бути видана довідка в ГИБДД. Зараз можна звернутися в державну поліклініку за місцем проживання або реєстрації, або відвідати ліцензований частий медичний центр. У першому випадку процедура здійснюється безкоштовно, але часто немає бланків і є велика черга.

Якщо громадянин хоче зробити документ швидко, без клопоту і переживань, то варто звернутися в часту клініку. Тут чітко налагоджена процедура оформлення. За підсумком якої видається законна довідка для отримання прав. З цього моменту вона відразу вступає в законну силу.

Що робити, якщо документ не прийняли в ГИБДД?

На практиці такі випадки зустрічаються вкрай рідко. Відмова в актом випадку описується, і обгрунтовуються законні підстави для повернення. Довідка в ГИБДД, підготовлена ​​з дотриманням всіх правил, не повертається.

Куди краще звертатися в першу чергу - в медичний центр або в диспансер?

Раціонально використовувати час дозволить початкове звернення в диспансери. З отриманими результатами можна йти в приватний медичний центр або місцеву державну поліклініку. Довідка для отримання прав при такому підході не створить і найменших турбот.

Коли потрібна медична довідка?

Випадки, в яких потрібно надавати даний документ чітко вказані в законодавчій базі. За нинішніми правилами довідку потрібно пред'явити тільки співробітникам ГИБДД. Її можуть зажадати при отриманні прав в перший раз, при заміні посвідчення, а також для продовження терміну дії.

Інших випадків, які вимагають надання медичної довідки немає.

Уточнення Генеральної прокуратури

Співробітники Генпрокуратури звертають увагу всіх громадян на те, що при отриманні медичної довідки важливо дотримуватися всі законні правила. Протизаконно звертатися до приватних компаній та особам, які не мають ліцензії на видачу подібного документа.

Також при зміні особистих даних важливо повідомити про це, щоб співробітники ГИБДД внесли інформацію в загальну базу. Якщо цього не зробити довідка для ГИБДД стає недійсною.

Кожен водій повинен отримувати даний документ. Дані в ньому повинні оновлюватися відповідно до графіка, встановленого законом. Інтервал між медичними комісіями встановлюють нормативні документи відповідно до категорії транспортного засобу, на управління яким водій отримує дозвіл.

При втраті прав або адміністративних покарань у вигляді позбавлення водійського посвідчення і можливість керувати транспортом, після закінчення терміну покарання, можна відновити права. Для цього потрібно буде знову пройти медичну комісію. Регламент проведення даної процедури може змінитися, при цьому довідку для медичної комісії на права потрібно оформляти виключно згідно з чинним на поточний момент законодавству.

Що нового в оформленні довідки для ГИБДД форми 003-У / у нового зразка з наркологом і психіатром?
Чи можна повністю оформити довідку для ГИБДД з наркологом і психіатром-наркологом в одному місці?
Чи необхідно робити фотографії перед оформленні меддовідки?
Скільки може коштувати медична довідка для ГИБДД?
Що робити, якщо документ не прийняли в ГИБДД?
Куди краще звертатися в першу чергу - в медичний центр або в диспансер?
Коли потрібна медична довідка?