Строительство »

Де в Москві можна посмажити шашлик

У кожній зоні є комплект меблів і пожежобезпечний мангал, а також ящики з піском і ємність для збору сміття. Також там встановлені інформаційні щити з правилами користування такою зоною. У деяких місцях є навіси або альтанки.

Розповідаємо про парках, в яких можна влаштувати пікнік і відзначити травневі свята.

Царицино

Найбільша кількість пікнікових зон знаходиться в парку «Царицино» - їх тут цілих 51. Для москвичів тут величезний вибір, чим себе зайняти. Крім великих спортивних майданчиків, в парку пропонують всього за 150-200 рублів покататися на електромобілях, слухаючи розповідь про історію будівництва резиденції Катерини II в Царицині.

Крім великих спортивних майданчиків, в парку пропонують всього за 150-200 рублів покататися на електромобілях, слухаючи розповідь про історію будівництва резиденції Катерини II в Царицині

У парку Царицино можна послухати розповідь про історію будівництва резиденції Катерини II

З 1 травня, в зв'язку з відкриттям літнього сезону, вже можна кататися на човні і катамарані з аудіогідом. Недалеко від станції метро «Орехово», в мальовничому куточку парку, розташована танцмайданчик, а зовсім недавно в Царицино заробив світлодинамічний музичний фонтан - одне з найпопулярніших місць Москви.

Битцевский парк

У Бітцевському парку є 30 точок для пікніка. Поруч з лісопарком знаходиться кінно-спортивний комплекс, тому іноді на стежках зустрічаються вершники. У парку також проходять різні екологічні акції та безкоштовні екскурсії, на яких розповідають про рослинний і тваринний світ, занурюють в історію парку.

Кінна поліція в Бітцевському парку

Крім того, на території є аптекарський город, а також ростуть рідкісні види рослин, вольєри з козами і вівцями, фазанами і білками. Тут також є невеликий пляж, майданчики для баскетболу, волейболу та бадмінтону.

Природно-історично парк «Москворецкая»

Для бажаючих сходити на пікнік в Москворецькому обладнано 30 зон. На березі річки можна погодувати качок, які зовсім не бояться людей і охоче просять хліба. На річці є пристань, звідки теплоходи відправляються покатати по річці всіх бажаючих.

На березі річки можна погодувати качок, які зовсім не бояться людей і охоче просять хліба

Крім того, на річці навіть є воднолижний стадіон. У парку багато спортмайданчиків, спортивних снарядів і тренажерів, а також Олімпійська велотрасса, гребний канал, ковзанярський центр, поля для гольфу.

Срібний бір

Тут є 26 точок для пікніка. Для бажаючих відпочити в парку підготовлені комфортні умови - можна грати на спортивних майданчиках і тенісних кортах, їздити на велосипеді, посидіти в ресторані і навіть покататися на теплоході і катері. Більш того, для відвідувачів, які приїдуть на власному авто, обладнана спеціальна стоянка.

Акваторія Серебяного бору

Бірюлевская дендропарк

Ще 23 пікнікових зони ви знайдете тут. На території дендропарку розташовані дитячі та спортивні майданчики. Відзначимо, що Бірюлевская дендрарій знаходиться на другому місці серед столичних парків за кількістю чагарників і дерев. У парку ростуть рідкісні рослини, наприклад, амурський оксамит, а також сибірський кедр.

У парку ростуть рідкісні рослини, наприклад, амурський оксамит, а також сибірський кедр

Бірюлевская дендрарій знаходиться на другому місці серед столичних парків за кількістю чагарників і дерев

На японське свято Ханами місцеві жителі регулярно милуються пелюстками сакури, яка з'явилася тут завдяки японської делегації. У парку також ростуть акація, абрикос, клен, туя, кедр, верба, дуб, ялиця, вейгела і гортензії.

Олешківські лісопарк

9 пікнікових зон можна знайти в Алешкінскіе лісопарку. Це мальовниче містечко недалеко від метро «Планерна», в нетрях якого можна спокійно і шашлики посмажити, і природою милуватися, а влітку - шукати гриби і купатися в річці. Тут дуже чисте повітря, багато зелених насаджень, що знаходяться в межах міста.

У Алешкінскіе лісі, якщо пощастить, можна зустріти дрібних лісових тварин

Більш того, в Алешкінскіе лісі, якщо пощастить, можна зустріти птахів і дрібних лісових тварин, занесених до Червоної книги: наприклад, білку, лисицю, зайця, дятлів, співочого дрозда і інших.

Ізмайловський парк

Тут знаходиться 8 майданчиків для пікніка недалеко від Оленячого ставка. У парку підготували спеціальну програму посилання - 1 травня розпочнеться святкування Дня Весни і Праці, відкриється літній сезон. На Центральній площі пройдуть майстер-класи - гостям розкажуть, як складати квіткові композиції, ліпити з пластиліну фігурки птахів, пророщувати насіння. На головній сцені виступлять артисти театрального колективу «Атмосфера» та танцювального колективу «Гжель», а завершить свято кавер-оркестр «Music Storm Orchestra».

У Ізмайловському парку знаходиться 8 майданчиків для пікніка

Природна територія «Кузьминки-Любліно»

Тут є лише одна точка для пікніка - на вулиці Юних Ленінців. Тут є все, що потрібно гостям: столи, лавочки і лавки, триметрові мангали, контейнери для збору сміття, бочки для використаних вугілля. 1 травня в парку розпочнеться екологічна акція на честь Дня Весни і Праці. У програму входить присвячена Першотравня вікторина, майстер-класи та екологічні ігри.

У програму входить присвячена Першотравня вікторина, майстер-класи та екологічні ігри

Тут є все, що потрібно гостям: столи, лавочки і лавки, триметрові мангали, контейнери для збору сміття, бочки для використаних вугілля

Лосиний острів

Ще одна пікнікові зона знаходиться в екологічному центрі «Червона сосна». На жаль, посмажити шашлик тут можна не безкоштовно - за годину відпочинку потрібно заплатити 100 рублів. Напередодні травневих свят в лосинах острові підготували спеціальну програму - 29 травня відбудеться еколого-просвітницький центр «Царське полювання», в програму якого входять конкурси, рухливі ігри, майстер-клас «Стрічка перемоги», а також чаювання і цікаві історії.

Зеленоград

Порядку 31 точки можна знайти в Крюківському лісопарку, літній сезон в якому 29 квітня відкриють ... байкери. Вони проїдуть по Зеленограду колоною і вишикуються в напис «60 років», віддаючи данину ювілею міста. В акції можуть взяти всі бажаючі, у кого є свій мотоцикл. Додаткові умови участі в ній - це наявність шолома і прав необхідної категорії.

А з 27 квітня по 9 травня в Зеленограді пройде відкритий міжнародний конкурс «Московська весна A Capella», який проходить на 61 майданчику Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Росспоживнагляд поділився порадами, як вибрати якісне м'ясо для шашлику

Чим краще маринувати шашлики

На що звертати увагу при покупці магазинного шашлику