Строительство »

Де і як можна отримати і зробити закордонний паспорт нового зразка в Москві в 2019 році: вартість і терміни оформлення

 1. Загальні відомості
 2. Пакет документів і вартість послуги
 3. Оформлення документа через портал
 4. Час очікування
 5. Оформлення паспорта без реєстрації
 6. Довіреність на паспорт
 7. Коли можуть відмовити в прийомі документів на оформлення паспорта
 8. адреси УФМС
 9. Деякі важливі моменти

Де подати документи на закордонний паспорт в Москві, щоб його швидко отримати, таке питання цікавить багатьох жителів столиці. Отримання документа, який дає право на вчинення поїздок за кордон, сьогодні не представляється таким складним, як колись. Не тільки в столиці, але і в інших містах країни існує кілька можливостей, які дозволяють без проблем зробити закордонний паспорт.

Загальні відомості

Для виготовлення закордонного паспорта в 2019 році необхідно звернутися в одне з наступних установ:

Де можна ще оформити закордонний паспорт в Москві? Незважаючи на те, що кількість місць, які допомагають вирішити це питання, збільшилася (раніше це був тільки паспортний стіл), це не єдині організації, де можна оформити закордонний паспорт в Москві. Крім цього можна звернутися до посередників, серед яких туристичні та юридичні фірми. Перші візьмуться оформляти документи, як тільки клієнт замовить у них путівку за кордон. У деяких випадках така послуга платна, в інших фірмах її можуть надавати безкоштовно в якості бонусу. Юридичні контори надають такі послуги на платній основі.

Юридичні контори надають такі послуги на платній основі

Необхідно враховувати, що оформити можна закордонний паспорт старого і нового зразка . Останній є біометричним, в ньому на електронному носії міститься інформація з даними власника. Видається паспорт нового зразка в Москві терміном на 10 років.

Закордонний паспорт старого зразка є знайомий документ зі стандартним набором вписаних в нього даних. Видається він строком на 5 років. Який з цих двох документів вибрати, має право вирішувати кожен росіянин. Хто старомодний і переживає за збереження своїх особистих даних, той віддає перевагу старим зразком. А ті, хто прагне до чогось нового, вибирають закордонний паспорт нового зразка .

Всі бланки і зразки є на нашому сайті:

Бланк анкети для повнолітніх , для неповнолітніх ;

Зразок заповнення анкети на дитячий закордонний паспорт ; на новий паспорт для повнолітніх , на старий .

Слід знати, що ті мікрочіпи, які містяться в нових документах, мають інформацію точно такий же, яка знаходиться в друкованому документі, а саме:

 • прізвище, ім'я та по батькові власника;
 • дата його народження;
 • місце і дата видачі документа
 • фотографія власника.

У яких випадках можна звертатися за оформленням документа? Законодавець передбачив, що приступати до оформлення паспорта хоч нового, хоч старого зразка можна до того моменту, як закінчиться термін дії раніше отриманого документа.

Законодавець передбачив, що приступати до оформлення паспорта хоч нового, хоч старого зразка можна до того моменту, як закінчиться термін дії раніше отриманого документа

Приклад заповнення анкети на новий закордонний паспорт, пункти 1-7

Приклад заповнення анкети на новий закордонний паспорт, пункти 1-7

Заповнення пунктів 8-11

Заповнення пунктів 8-11

Відомості про зайнятість в останні 10 років

Відомості про зайнятість в останні 10 років

підпис заявника

Оформлення закордонного паспорта починається з подачі відповідної заяви, яку може бути як в письмовому, так і в електронному вигляді.

Пакет документів і вартість послуги

Перед тим як збирати необхідні документи для оформлення закордонного паспорта будь-якого зразка, потрібно зайти на сайт ФМС і ознайомитися з тим переліком, який в цьому випадку буде вимагатися. Враховуйте, що заповнюючи анкету-заяву, належить вказати дані про трудову діяльність за останні 10 років. Але мало їх просто вказати, крім цього дані відомості потрібно буде підтвердити у керівництва на останньому місці роботи.

Але навіть у разі, якщо термін дії старого документа не підійшов до кінця, його все-одно потрібно надати разом з анкетою-заявою. Він буде анульований після того, як на руки видадуть новий паспорт, навіть якщо його термін дії не закінчився. До цього моменту він вважається дійсним і може бути використаний для поїздок за кордон.

Два однакових закордонного паспорта одне і те ж особа не може мати.

На біометричний паспорт у відділенні ФМС будуть додатково фотографувати. Отримані в результаті знімки і будуть значитися в мікрочіпі. Не потрібно нести з собою окремі фото або додатково звертатися до послуг фотографів.

Вартість послуг оформлення паспорта наступна:

 • старого зразка - 2 тис.руб .;
 • нового зразка - 5 тис.руб .;
 • старого зразка на дитину - 1 тис.руб .;
 • нового зразка на дитину - 2,5 тис.руб.

Якщо звертатися до послуг посередників, вартість може суттєво зрости. Але якщо заява подається через портал державних і муніципальних послуг, наведені вище розцінки є кінцевими.

Оформлення документа через портал


Щоб процедуру оформлення документа здійснити через портал, потрібно пройти його зареєструвати, для чого слід ввести особистий ІПН, а також номер пенсійного посвідчення. Простежте за тим, щоб реєстрація завершилася правильно, для цього слід підтвердити свої особисті дані.

Як тільки реєстрація підтвердилася, слід зайти в особистий кабінет, в якому і належить оформити заяву на закордонний паспорт . Сервіс надасть анкету, яку потрібно оформити, відповідаючи на поставлені в ній питання. До анкети потрібно прикріпити фотографію в електронному вигляді.

Після цього залишається тільки чекати, коли на вказаний e-mail прийде запрошення від ФМС. Запрошення має вигляд спеціального талона, в якому буде вказана точна дата, на яку необхідно запланувати візит до відділення ФМС з усіма необхідними документами. У запрошенні буде вказано і точний час, тому не з'являтися у суді.

Виявляється, що для оформлення все одно доведеться йти в ФМС. Це так, але за допомогою порталу можна уникнути довгих черг і витраченого марно часу. Ще один важливий момент! При такому оформленні документа старого зразка в ФМС доведеться йти один раз: відразу віддаєте документи і забираєте готовий закордонний паспорт. При оформленні біометричного паспорта йти в заклад доведеться двічі, оскільки при першому відвідуванні відбувається фотографування і подача документів.

Де в Москві оформити закордонний паспорт, в який звертатися паспортний стіл, які у них адреси? У столиці багато відділень, дізнатися про них можна на офіційному сайті служби. Наприклад, відділення УФМС району Мітіно розташоване за адресою: Москва, вулиця Баришіха, будинок 49.

Час очікування

Терміни, які підуть на те, щоб зробити закордонний паспорт, залежать від деяких факторів. Наприклад, якщо оформленням займається москвич за місцем прописки, то на руки отримати закордонний паспорт він зможе не пізніше, ніж через місяць.

Але справа в тому, що оформлення закордонного паспорта можна проводити не за місцем прописки, а за місцем фактичного проживання. Наприклад, прописка може бути в Твері, а проживає громадянин в Москві, в якій не прописаний. Зробити закордонний паспорт в Москві без реєстрації громадянин зможе, але на це піде вже більше часу - до 4 місяців. Терміни виготовлення відраховуються з того моменту, як подані всі документи.

Особливу категорію складають особи, які за родом своєї діяльності мали доступ до інформації, яка відноситься до державної таємниці або до даних, що становлять особливу важливість. Для такої категорії осіб оформлення може зайняти до 3 місяців.

Є й винятки з цих правил. У тих ситуаціях, коли заявник страждає на серйозне захворювання і йому потрібна екстрена медична допомога за кордоном, можна замовити термінове оформлення закордонного паспорта (Це займе не більше 3 робочих днів). Аналогічно роблять і в тих випадках, якщо у заявника помер близький рідна людина, яка проживала за кордоном. У таких екстрених ситуаціях необхідно надати документи з підтвердженням хвороби, про необхідність лікування і смерті родича, про ступінь споріднення.

Оформлення паспорта без реєстрації

Як вже раніше зазначалося, кожен громадянин РФ може подати заяву про надання закордонного паспорта незалежно від наявності московської прописки. Оформити закордонний паспорт в Москві без прописки можуть такі особи, як:

 1. Люди, які є підданими РФ і мають паспортом громадянина РФ.
 2. Люди, які мають місце фактичного проживання.
 3. Люди, які не мають доступу до секретної інформації.
 4. Особи, які не є призовними особами.
 5. Особи, які не мають адміністративних зобов'язань.

Особи, які не мають адміністративних зобов'язань

Список необхідних документів нічим не відрізняється від стандартного пакета паперів на оформлення закордонного паспорта. Єдина відмінність - це терміни виготовлення документа. Людям без реєстрації зроблять закордонний паспорт не раніше ніж через 4 місяці після подачі паперів.

Якщо ж людина зуміє довести, що у нього існують підстави для прискореної видачі документа, то але отримає паспорт вже через 3 дні.

Довіреність на паспорт

Згідно з чинним законодавством отримати паспорт за дорученням не можна. Але подати документи замість заявника може його офіційний представник, якщо заявник є дієздатною особою.

Коли можуть відмовити в прийомі документів на оформлення паспорта

Трапляються ситуації, коли співробітники підрозділу ФМС можуть відмовити в прийомі паперів для оформлення закордонного паспорта:

 • Неправильно заповнена заява на видачу проїзного документа.
 • Відсутність потрібних документів.

Якщо трапилася подібна ситуація, постарайтеся культурно і детально уточнити у співробітників організації інформацію про відсутніх документах. Якщо, на вашу думку, і згідно з регламентом, всі необхідні папери присутні, але співробітники продовжують відмовляти в прийнятті документів, то варто безпосередньо звернутися до начальника цього підрозділу з проханням послатися на документ регламенту, де прописуються основні документи для оформлення закордонного паспорта.

адреси УФМС

Нижче представлені відділення міграційної служби, де громадяни РФ, в тому числі і жителі Москви і Московської області можуть оформити закордонний паспорт.

Адреса УФМС

район

Вул. П'ятницька 49 Центральний адміністративний округ Пер. Кривоарбатському 14 Арбат Пер. Центросоюзний 13 Басманний Ул. Бахрушина 13 Замоскворіччя Ул. Верхня Красносільська 3 Красносельський Пер. Слюсарний 5 Міщанський Ул. Пресненська Набережна 2 Пресненський Пер. Ведерников 4/12 Таганський Пер. Великий Палашевська 7/2 Тверській Бул. Смоленський 24 Хамовники Ул. Велика Полянка 33/41 Якиманка

Деякі важливі моменти

Особам чоловічої статі потрібно враховувати, що при подачі заяви з доданими до неї документами від них вимагатимуть надання військового квитка. Це обов'язкова вимога. У разі, якщо військового квитка немає, замість нього необхідно докласти відповідну довідку з військового комісаріату .

У разі, якщо військового квитка немає, замість нього необхідно докласти відповідну  довідку з військового комісаріату

Зразок довідки з військкомату для отримання закордонного паспорта

Відсутність довідки або квитка не дозволяє отримати закордонний паспорт. Це положення справедливо для чоловіків у віці від 18 до 27 років.

Врахуйте, що якщо проводиться оформлення документа старого зразка, то в цей закордонний паспорт можна вписати свою малолітню дитину . Це дає право на виїзд з ним за кордон без оформлення на нього окремого документа. А ось з біометричним аналогом такий прийом не пройде.

Внесені в закордонний паспорт нового виду дані на малолітню дитину не дають йому права перетинати кордон без документа, що посвідчує його особу як громадянина РФ.

Якщо у жінки був уже оформлений закордонний паспорт, але вона вийшла заміж і змінила прізвище, то їй належить зайнятися оформленням нового документа, який дозволить їй здійснювати закордонні поїздки. За старим її не випустять за межі країни.

У тому випадку, коли немає трудової книжки, документи заявнику доведеться подавати особисто через відділ ФМС за місцем постійної прописки. Додатково законом передбачені випадки, коли закордонний паспорт не видається:

 • якщо є допуск до державної таємниці;
 • якщо громадянин підлягає призову в армію або на альтернативну цивільну службу;
 • якщо особа затримана і підозрюється в скоєнні злочину;
 • засудженому;
 • особі, яка ухиляється від виконання рішення суду;

Чи не видадуть паспорт і в тому випадку, якщо заявник подав про себе завідомо неправдиві відомості. Заборона на видачу буде діяти до тих пір, поки він не надасть достовірну інформацію або по закінченні місяця.

У яких випадках можна звертатися за оформленням документа?
Де в Москві оформити закордонний паспорт, в який звертатися паспортний стіл, які у них адреси?