Строительство »

Як дізнатися і перевірити готовність закордонного паспорта на прізвище і номеру в онлайн-режимі в 2019 році

 1. способи перевірки
 2. Перевірка дійсності


Як відомо, закордонний паспорт являє собою документ, що засвідчує особу людини за межами його рідної країни. Він також служить документом для перетину іноземних кордонів, тому, на жаль, неможливо відвідати більшість держав світу без цього заповітного документа. Тому зовсім не дивно, що більшість громадян хочуть мати подібної «привілеєм» і роблять собі закордонні паспорти. Але як відомо, оформлення цього документа - справа вельми клопітка і довготривала.

Оформлення закордонного паспорта часто займає не менше місяця. А часом цей термін може і збільшуватися. Тому природно, що люди, які подали документи, хочуть перевірити готовність закордонного паспорта. Адже у багатьох оформлення цього документа пов'язано з багатьма супутніми ситуаціями: придбання квитків, подача клопотання про візу і ін. Тому інформація щодо того чи готовий закордонний паспорт може впливати на розклад і життєві плани людей.

способи перевірки

Безсумнівно, інформація перевірки готовності паспорта дуже важлива. Існує кілька способів перевірити чи готовий закордонний паспорт:

 1. Відвідати особисто організацію, куди раніше здавалися документи на оформлення.
 2. Дізнатися готовність за допомогою електронного сайту.
 3. Зателефонувати в організацію, яка безпосередньо займається оформленням документа.
 4. За допомогою смс-інформування.

Перевірка готовності паспорта за допомогою сайту

Сьогодні, завдяки розвитку технологій, дізнатися, чи готовий закордонний паспорт можна навіть не виходячи з дому. досить зайти на сайт в режимі онлайн і переглянути всю необхідну інформацію в інтернеті. Зовсім необов'язково стояти в чергах, відвідувати багатофункціональні центри та регіональні підрозділи міграційної служби. Якщо документи на оформлення закордонного паспорта подавалися в одне з управлінь міграційної служби, то щоб перевірити на якій стадії знаходиться оформлення досить зайти на сайт УФМС міста або області, де подавалися документи на оформлення закордонного паспорта .

Якщо документи на оформлення закордонного паспорта подавалися в одне з управлінь міграційної служби, то щоб перевірити на якій стадії знаходиться оформлення досить зайти на сайт УФМС міста або області, де подавалися  документи на оформлення закордонного паспорта

Зайшовши на сайт, необхідно буде вибрати тип паспорта: старого зразка або нового . При виборі «старого зразка» буде потрібно клікнути на це посилання. Потім на моніторі відкриються три вікна, в яких буде потрібно заповнити таку інформацію, як:

 1. Регіон.
 2. Дата народження.
 3. Номер документа. Варто враховувати, що вводити потрібно лише цифри. Нагадаємо, що вводиться не номер майбутнього закордонного паспорта, а номер документа, який надавався в міграційній службі. Найчастіше таким документом виступає паспорт громадянина РФ.

Якщо паспорт робиться неповнолітньої особи, то вводиться номер свідоцтва про народження.

Після заповнення цієї інформації необхідно ввести «капчу» для перевірки і натиснути посилання «відправити запит». Якщо паспорт знаходиться ще на стадії оформлення, з'явиться напис «дані відсутні». Це означає, що він ще не готовий і не внесений до бази ФМС. Якщо ж документ вже можна забирати, то з'явиться напис «паспорт готовий».

Якщо ж необхідно перевірити готовність паспорта нового покоління, то вводити необхідно лише серію і номер паспорта громадянина РФ.

Крім цього, більшість сайтів міграційної служби надають послугу смс-інформування. Мається на увазі, що підключаючи дану послугу, людині по готовності документа приходить смс, в якому вказується, що паспорт вже готовий. Але варто враховувати, що дана послуга є не безкоштовною.

Але варто враховувати, що дана послуга є не безкоштовною

Нагадаємо, що зробити закордонний паспорт можна не тільки через ФМС і багатофункціональні центри, а й через портал державних послуг. Це електронний сайт, на якому існує можливість подати всі необхідні документи для оформлення в електронному варіанті. Це значна економія часу і сил, до того ж завдяки цьому сервісу у заявників з'явилася можливість відслідковувати оформлення свого закордонного паспорта через власний електронний особистий кабінет. Нагадаємо, що спочатку для подачі документів на оформлення варто пройти реєстрацію, після якої заявнику надається особистий кабінет.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету з такими даними:

 1. Ініціали: прізвище, ім'я, по батькові.
 2. Номер мобільного телефону.
 3. Адреса електронної пошти.

Якщо ж документи подавалися через цей портал, то людині можна і не заходити в власний кабінет для відстеження готовності. Досить підключити послугу інформування. При реєстрації потрібно вибрати один з варіантів інформування:

 1. СМС-інформування.
 2. Інформування на електронну адресу.

Коли документ буде готовий, повідомлення прийде на обраний людиною ресурс. Варто зауважити, що ця послуга є повністю безкоштовною.

Традиційним способом перевірки готовності паспорта є дзвінок до регіонального підрозділу ФМС або особистий візит в цю ж організацію. Але спочатку варто приготуватися до того, що ходити доведеться щодня. Вся справа в тому, що співробітники цієї організації дуже рідко дають особисті консультації щодо готовності паспортів через дефіцит часу. Тому вся подібна інформація вивішується на стендах в приміщенні ФМС. Щодня інформація оновлюється, тому за потоком готових паспортів потрібно буде пильно стежити.

ось тут зазначено термін дії закордонного паспорта

Перевірка дійсності

У житті кожної людини трапляються ситуації, які вимагають перевірки дійсності паспорта. Мається на увазі дійсність закордонного паспорта громадянина РФ, термін його придатності і т. П. На щастя, сьогодні перевірити даний документ на дійсність можна на порталі, який розташовується за адресою: http://services.fms.gov.ru/info-service. htm? sid = 2000.

Нагадаємо, що перевірка паспорта не є правопорушенням. Даний портал був створений з метою надання інформаційних послуг населенню, щоб уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних з шахрайством.

Зайшовши на сайт необхідно ввести серію і номер паспорта. Якщо ж з документом все гаразд, то висвітиться напис, що документ в списку недійсних не числиться. Нагадаємо, що на цьому ж порталі можна перевірити і закордонний паспорт на дійсність.

Htm?