Строительство »

Як дізнатися, чи готовий закордонний паспорт через держпослуги

  1. Як дізнатися про готовність
  2. Повідомлення за допомогою СМС
  3. Перевірка через інтернет

Отже, всі необхідні папери на закордонний паспорт в територіальне відділення Головного управління з питань міграції (ГУВМ) МВС Росії успішно подані, документ перебуває на стадії оформлення. Як довго доведеться чекати і як дізнатися, чи готовий закордонний паспорт - ці питання хвилюють багатьох заявників.

Як дізнатися про готовність

Якщо ви не знаєте, як перевірити готовність закордонного паспорта, то найпростіший варіант - під час подачі документів дізнатися у співробітника відділення ГУВМ номер телефону, за яким можна буде уточнювати всі ваші відомості про процес обробки документів Якщо ви не знаєте, як перевірити готовність закордонного паспорта, то найпростіший варіант - під час подачі документів дізнатися у співробітника відділення ГУВМ номер телефону, за яким можна буде уточнювати всі ваші відомості про процес обробки документів. Є можливість відразу запитати, який співробітник займається цією роботою. Таким чином, перший шлях отримання інформації - перевірка по телефону за допомогою особистого спілкування.

Так як телефонні лінії дуже завантажені, а співробітники міграційного відомства майже завжди зайняті, замість них на телефонний дзвінок відповідають спеціалізовані автоінформатори. Для отримання відповіді щодо готовності вашого документа досить повідомити робота номер внутрішнього паспорта.

Повідомлення за допомогою СМС

Другий спосіб, який дає можливість дізнатися, чи готовий закордонний паспорт, - СМС-розсилка. Що це таке, добре відомо в наш час кожному, так як на будь-який мобільний телефон від мобільного оператора, клієнтської служби, інтернет-провайдера та інших організацій приходять повідомлення.

Якщо підключено СМС-розсилці в момент, коли запитувана при собі посвідчення особи буде готово, система автоматично відправить заявнику на мобільний телефон відповідне повідомлення.

Мінусом в даному питанні є те, що не в кожному територіальному відділенні ГУВМ МВС Росії така послуга діє. Але якщо є можливість її замовити, важливо ще під час подачі заявки уточнити, яким чином це буде здійснюватися: робиться це автоматично з подачею заяви або ж буде потрібно звертатися кудись ще.

Перевірка через інтернет

Використання можливостей інтернету (третій спосіб) для уточнення готовності паспорта передбачає два варіанти:

  • портал держпослуг;
  • сайт ГУВМ МВС.

Дізнатися, чи готовий закордонний паспорт через інтернет, простіше за все в разі подання відповідної заяви на порталі держпослуг. У своєму особистому кабінеті, створеному на Єдиному порталі державних послуг, можна буде в будь-який зручний час стежити за статусом обробки прохання.

Про проходження того чи іншого етапу оформлення паспорта заявника система також буде повідомляти по телефону або електронною поштою (залежить від того, який варіант був обраний під час реєстрації на сайті).

Про проходження того чи іншого етапу оформлення паспорта заявника система також буде повідомляти по телефону або електронною поштою (залежить від того, який варіант був обраний під час реєстрації на сайті)

Якщо ж документи на паспорт подавалися звичайним способом, тобто заявник особисто звернувся до територіального відділення ГУВМ МВС, тоді подивитися готовність закордонного паспорта на сайті ГУВМ МВС можна після реєстрації та отримання після її закінчення спеціального 10-значного коду.

Після введення в відповідних полях на сайті держпослуг свого реєстраційного коду вдасться дізнатися статус вашої заявки.

Перевагою даного способу є те, що база даних порталу держпослуг щодня оновлюється і можна розраховувати на її повну достовірність.

Доступ до порталу можливий з комп'ютера або смартфона, зі спеціальних терміналів, які встановлені в багатьох державних установах, що полегшує процедуру.

Якщо мова йде про другий варіант - через офіційний сайт Головного управління з питань міграції, варто відзначити, що кожне регіональне КОМ МВС Росії має свій інтернет-ресурс, де можна отримати інформацію про статус обробки прохання. Дані для перевірки при цьому можуть запитувати різні, але в загальному випадку буде досить загальногромадянського паспорта РФ і номера заяви.

Слід розуміти, що інформація носить довідковий характер і ніякої юридичної навантаження не несе, про що відвідувач попереджається, зайшовши на сайт. Також заявник сповіщається щодо того, що база оновлюється щодня за допомогою даних баз територіальних відділень.

Натиснувши синю кнопку "Відправити запит", ви дізнаєтеся, чи готовий документ: якщо так - про це повідомить система. Якщо паспорт знаходиться в роботі, отримаєте повідомлення "Дані про готовність відсутні". У разі поновлення бази даних необхідно повторити спробу через кілька годин.

У разі поновлення бази даних необхідно повторити спробу через кілька годин

Перевірка готовності закордонного паспорта самостійно: відео