Строительство »

Як і де можна продати акції Газпром. Ціна продажу акцій сьогодні

Купуємо акції "Газпром" по всій Росії.

Хочу продати акції "Газпром".
Яка у вас ціна сьогодні?

Ціна на акції "Газпром" формується на Міжнародній Валютної Біржі (ММВБ). Біржова ціна акцій єдина для всіх і не залежить від окремо взятої компанії або брокера. Ринкова (тобто реальна ціна продажу акцій) залежить від розміру пакета акцій, тобто їх кількості. Як правило, чим більше акцій, тим вище ціна продажу акцій. Чим більше у вас акцій, тим дорожче ви зможете їх продати. Також підсумкова ціна продажу акцій залежить і від способу продажу.

Як продати акції "Газпром"?
Які існують способи продажу акцій?

1. Продаж акцій за договором купівлі-продажу

Ви укладаєте договір купівлі-продажу з покупцем (фізичною особою) і отримуєте гроші готівкою відразу ж в день угоди. Даний спосіб продажу акцій застосуємо для сум до 700 тис. Руб

2. Продаж акцій з депозитарного договору

Якщо Ви є власником пакета акцій вартістю понад 1 млн. Руб. або хочете продати свої акції за біржовими цінами, ви можете продати Ваші акції безпосередньо на біржі, а гроші отримати на пластикову карту після продажу.

Від чого залежить ціна акцій "Газпром" на ММВБ?

Ціна акцій "Газпром" залежить від маси різних факторів: зміни обсягів виробництва підприємства, освоєння нових родовищ або нових виробничих потужностей, зміни курсу долара, зміни цін на сировину або готової продукції, виплати дивідендів, заяв керівництва компанії, економічних санкцій, попиту на ринку з боку покупців (інвесторів) і багатьох інших факторів. Ніхто не може передбачити ціну на акції і ніхто не зможе з точністю передбачити, як та чи інша подія позначиться на ціні акцій.

Де можна продати акції "Газпром"?

Ми купували акції "Газпром" в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Нижньому Новгороді, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Самарі, Пермі, Казані, Уфі, Челябінську, Тюмені, Омську, Ростові, Уфі, Іркутську, Ульяновську, Ханти-Мансійську, Нижньовартовську , Нефтеюганске, Сургуті, Волгограді, Астрахані, Томську, Ангарську, Якутську, Мирному, Красноярську, Краснодарі, Воронежі, Норильську, Мурманську, Читі, Хабаровську, Южно-Сахалінську, Іжевську, Барнаулі, Владивостоці, Оренбурзі, Кемерово, Рязані, Тулі, Іваново , Твері, Костромі, Липецьку, Кірові, Чебоксарах, Калінінграді, Ставрополі , Бєлгороді, Архангельську, Володимирі, Орлі, Сочі, Смоленську, Калузі, Пензі, Вологді, Саранську і багатьох інших містах

Чи варто продавати акції «Газпром» сьогодні? Раптом акції виростуть в ціні? Які прогнози?

У більшості випадків акції "Газпром" були отримані на роботі в 90-ті роки за часів приватизації. Таким чином, акціонерами стали тисячі простих працівників, які ніколи раніше не займалися питаннями продажу або покупки акцій.

Деякі люди навіть розглядають свої акції, як інвестиції. Насправді, щоб заробити на акціях, необхідно мати солідний пакет акцій (на велику суму), постійно стежити за рухами ринку, стежити за новинами, які виходять практично щогодини і бажано розбиратися у всіх цих термінах і назвах.

А головне це готовність до ризику і постійним вливанням власних коштів. Справа в тому, що ціна на акції "Газпром" нестабільна і не передбачувані. І ніхто з високою точністю не зможе сказати подорожчають акції або впадуть. Причому, дорожчають акції повільно, а впасти можуть різко в будь-який момент.

Нормальне бажання будь-якого акціонера- продати акції за максимально вигідною ціною. Завжди хочеться отримати більше. Якщо Вам знадобилися гроші-продавайте акції сьогодні не роздумуйте! Ви вирішите ваш фінансове питання і позбудетеся від головного болю, а ризикованою торгівлею нехай займаються трейдери на біржах!

Як відбувається продаж акцій "Газпром"? Як я можу продати акції, якщо я живу в невеликому містечку?

Зазвичай купівля (продаж) акцій здійснюється через спеціальну сторонню організацію- брокера. Брокер, в свою чергу, купує або продає акції на біржі.

Звичайно ж, на кожному етапі сплачується комісія і це нормальне явище, то що брокер бере невеликий відсоток з угоди. Брокер оформляє і готує всі необхідні документи, стежить за виплатою грошей і є гарантом угоди.

Найвигідніший і безпечний спосіб продати акції "Газпром" через брокера, минаючи дрібних посередників. В іншому випадку доведеться ще заплатити і їм комісійні. До речі, наша компанія є брокером і ми можемо продати ваші акції безпосередньо на біржі і з мінімальною комісією.

Ви можете легко продати нам Ваші акції, незалежно від місця проживання. У нас є представники в усіх містах Росії. Ми можемо з вами зустрітися абсолютно в будь-якому місті або селищі і не будемо володіти з вас ніякої додаткової плати за це! Довірте цю справу професіоналам. Ми зробимо все за вас, щоб полегшити Вам життя.

Ми самі підготуємо всі папери, необхідні для продажу акцій і продамо воші акції за максимальною ціною на поточний момент. Ви просто отримаєте гроші: готівкою або на пластикову карту. Швидко і безпечно.

Я щось чув про біржу: "вивести на біржу", "продаж через біржу". Ви можете продати мої акції на біржі? Адже це вигідніше?

Дійсно, ви можете продати Ваші акції на біржі. При продажу через біржу, в більшості випадків, Ви отримаєте трохи більше грошей за Ваші акції.
Суть полягає в наступному:
Компанія, що має брокерську ліцензію, може вивести Ваші акції на біржу для подальшого продажу. Для цього Ви укладаєте спеціальний договір, Вам відкривають рахунок і переводять Ваші акції з депозитарію реєстратора на Ваш рахунок. На першому етапі Ваші акції просто змінюють місце зберігання, але продовжує належати Вам.
Після надходження Ваших акцій на рахунок, Ви можете дати розпорядження Вашому брокеру на продаж акцій за біржовою ціною. Продаж відбувається на протязі 1-2 хвилин.
Ви отримуєте гроші за вирахуванням комісії на Вашу карту після продажу акцій.
У даного способу продажу акцій є свої особливості:
З плюсів: Комісія нижче, ви можете "спіймати" максимальну ціну.
З мінусів: Заклад акцій на біржу може зайняти до 2-х тижнів, даний спосіб актуальний для пакета акцій від 1 млн. Рублів.

Які документи потрібні для продажу акцій? У мене немає свіжої виписки з реєстру акціонерів, а їхати в інше місто за випискою немає можливості.

Для продажу акцій необхідно мати 2 документа: Паспорт з відміткою на 19 сторінка "Про раніше виданих паспортах" і виписку з реєстру. Це стандартний варіант. Але буває і так, що акціонер виявляє, що він не може знайти виписку, або вона була загублена, наприклад, при переїзді. Замовити нову не завжди представляється можливим. А буває, що акціонер і зовсім не пам'ятає точну кількість належних йому акцій.
Але ми завжди йдемо на зустріч акціонерам: По-перше, у Вас можуть бути листи від компанії, акціонером якої Ви є. Це листи-запрошення на голосування. Там вказано число Ваших голосів. Воно дорівнює числу належних Вам звичайних акцій. По-друге, ви щорічно отримуєте дивіденди від компанії. За розміром дивідендів ми також зможемо визначити кількість акцій. А якщо у Вас є навіть стара виписка 90-х років, то це максимально полегшить процес укладання угоди.

Чи можу я продати акції за іншу людину за дорученням?

Так це можливо. Але процес продажу акцій за дорученням дещо складніше, ніж розпорядження за дорученням іншої власністю. Для того, щоб продати акції від імені акціонера (без його присутності), крім довіреності у нотаріуса необхідно також запевнити ксерокопію всього паспорта акціонера, а також анкету зареєстрованої особи від імені самого акціонера. Дана Анкета-це спеціальний документ для реєстратора, який обов'язковий при продажу акцій. Таким чином, акціонеру необхідно підготувати 3 документ (завірити їх у нотаріуса) і передати особі, яке продає від його імені акції.

Хочу передати акції у спадщину своєму синові (доньці, онукам і т.д.) або краще просто продати акції за життя?

Процес передачі акцій вельми клопіткий і потребує чимало зусиль і часу. Якщо ж акції дістаються спадкоємцям після смерті акціонера, то процедура прийняття спадщини ускладнюється очікуванням 6 місяців, а також, при наявності декількох спадкоємців, розподілом акцій на частки, які потім набагато складніше продати спадкоємцям. Хочете зробити подарунок своїм наследнікам- продавайте акції зараз. Краще поділити грошима.

Скоро "закриття" реєстру, відповідно, якщо я продам акції, чи отримаю я дивіденди? Як факт "закриття" реєстру вплине на поточну ціну на акції?

Якщо акції були продані до дати закриття реєстру акціонерів, то дивіденди Ви не одержуєте, якщо після, то Ви отримаєте дивіденди, навіть якщо продасте акції. Зазвичай після дати "закриття" реєстру ціна на акції падає. Іноді падіння зовсім незначне, а іноді може перевищувати розмір дивідендів дуже істотно.

Яка у вас ціна сьогодні?
Як продати акції "Газпром"?
Які існують способи продажу акцій?
Від чого залежить ціна акцій "Газпром" на ММВБ?
Де можна продати акції "Газпром"?
Раптом акції виростуть в ціні?
Які прогнози?
Як відбувається продаж акцій "Газпром"?
Як я можу продати акції, якщо я живу в невеликому містечку?
Ви можете продати мої акції на біржі?