Строительство »

Житомир.info | У Житомирській області газифікація \ "чорнобильських \" районів - 4%. Далі буде гірше ...

Станом на 1 січня 2008 року в Житомирській області газифіковано 24,7% населених пунктів. При цьому склалася диспропорція газифікації районів області. Населені пункти найбільш радіаційно ураженої Народицького району газифіковано на 90%, Малинського, Овруцького, Коростенського, Олевського та Ємільчинського районів, які також є радіаційно забрудненими, на 4% -10%. Населені пункти південних районів області газифіковані на 50% -80%.

Починаючи з 2005 року, кошти Чорнобильської будівельної програми на газифікацію населених пунктів Житомирської області не виділяються. Значна частина підводних газопроводів до населених пунктів, будівництво яких було розпочато згідно з цією програмою, перебувають у стадії незавершеного будівництва.

За даними Головного управління будівництва та архітектури Житомирської держадміністрації, щороку зменшуються обсяги фінансування будівництва газових мереж та за рахунок субвенції з державного бюджету. За попередніми даними у 2008 році вони складуть 2,8 мільйона гривень проти 9,8 млн. Грн., Виділених в 2007 році.

Житомир.info