Строительство »

Сергієв Посад: автономна газифікація приватного будинку

  1. Перспективи підключення природного газу
  2. Автономна газифікація в м Сергієв Посад
  3. Ми допоможемо встановити газгольдер в м Сергієв Посад, Богородское, Краснозаводск, Пересвет, Скоропусковскій...

Сергієво-Посадський район знаходиться на півночі Московської області. У нього входять міста Сергієв Посад, Богородское, Краснозаводск, Пересвет, Скоропусковскій і Хотьково і сільські поселення Березняківське, Васильевское, Лозівське, Реммаш, Селковское і Шеметовское.

Перспективи підключення природного газу

згідно планом газифікації Московської області , До 2017 року передбачається газифікувати с. Константиново, д. Кам'янки, с. Озерецкая, с. Муханово, д. Самотовіно, д. Трехселіще, п. Ситники, с. Воздвиженське і д. Зубцову. На найближчі три роки заплановано будівництво газопроводів до с. Муханово, до с. Радонеж і до с. Озерецкая. У деяких населених пунктах буде здійснений переклад роботи газопроводів зі скрапленого вуглеводневого газу на природний газ.

відкрити таблицю

Автономна газифікація в м Сергієв Посад

Дизельне паливо, дрова, пелети або вугілля - не найкраща заміна для природного газу в тих випадках, коли необхідно налагодити опалення заміського будинку, котеджу або дачі. Вони обходяться набагато дорожче і мають безліч недоліків. Жителі котеджних і дачних селищ куди не проведено газ, не повинні миритися з мінусами цих видів палива. Є альтернативний метод газового опалення, який не вимагає підключення до магістрального газопроводу.

Замість природного газу для опалення будинку можна використовувати зріджений пропан-бутан, що зберігається в підземному резервуарі-газгольдері, який встановлений на ділянці. На відміну від підключення газу, яка неібежно розтягнеться на кілька років і зажадає серйозних витрат, установка газгольдера може бути здійснена лише за кілька годин і не вдарить по кишені.

Детальніше: що таке автономна газифікація, і чому не варто чекати підключення газу .

Ми допоможемо встановити газгольдер в м Сергієв Посад, Богородское, Краснозаводск, Пересвет, Скоропусковскій і Хотьково

Компанія «АвтономГаз», лідер на ринку автономної газифікації і газопостачання , Більше десяти років займається установкою, обслуговуванням і заправкою газгольдерів в Сергієво-Посадському районі Московської області. Наші газгольдери сконструйовані спеціально для Росії . Вони виключно надійні і довговічні.

Ми швидко і якісно встановимо газгольдер в містах Сергієв Посад, Богородское, Краснозаводск, Пересвет, Скоропусковскій і Хотьково, в сільських поселеннях Березняківське, Васильевское, Лозівське, Реммаш, Селковское і Шеметовское, а також в інших населених пунктах Московської області.

Зателефонуйте і отримаєте кваліфіковану консультацію

[email protected]