Строительство »

Орехово-Зуєво: автономна газифікація приватного будинку

  1. Перспективи підключення природного газу
  2. Автономна газифікація в м Орехово-Зуєво
  3. Ми допоможемо встановити газгольдер в м Орехово-Зуєво, Дрезна, Куровський і Ликино-Дулево

Орєхово-Зуєвський район знаходиться на сході Московської області. У нього входять міста Орєхово-Зуєво, Дрезна, Куровський і Ликино-Дулево і сільські поселення Белавінское, Верейського, Гірське, Давидівське, Деміховський, Дороховський, Ильинское, Малодубенское, Новинський і Соболевський.

Перспективи підключення природного газу

згідно планом газифікації Московської області , До 2017 року передбачається газифікувати д. Степанівка, с. Богородское, п. Місцевими, д. Слободище, с. Хотеічі, д. Соболево, д. Беззубово, д. Ігнатово, д. Ґміна Заполіце, д. Петрушин, д. Місцевими, д. Запутное, д. Внуково, д. Старе Титово, д. Селіваніха, д. Понаріна, д. Нове Титово, д. Зворково, д. Рудні-Никитское, д. Войнова-Гора, д. Цаплін, д. Дорохово, д. Грібчіха, д. Пашнева, д. Дорофєєва, д. Лищиковій, д. Халтурине, д. Белавине і д. Савинская. На найближчі три роки заплановано будівництво газопроводів д. Степанівка, до д. Ґміна Заполіце, п. Авсюніно - д. Місцевими, д. Місцевими - д. Петрушин - д. Запутное, до п. Місцевими, с. Іллінський Погост - д. Слободище і д. Беззубово - д. Ігнатово. У деяких населених пунктах буде здійснений переклад роботи газопроводів зі скрапленого вуглеводневого газу на природний газ.

відкрити таблицю

Автономна газифікація в м Орехово-Зуєво

Ефективне опалення заміського будинку, дачі або котеджу - це серйозна проблема, особливо в тому кліматі, який характерний для Московської області. Зручніше і дешевше всього опалення за допомогою природного газу. Інші джерела енергії (електрика, пелети, дрова, вугілля) поступаються йому або за ціною, або за комфортністю.

Однак є ще одна заміна природного газу, яку можна використовувати в тому випадку, якщо підключення до магістрального газопроводу НЕ предстваляет можливим, - зріджений пропан-бутан. Він лише трохи дорожче природного газу, але порівняємо за всіма іншими критеріями.

Зріджений газ подається зі спеціального підземного резервуару, розміщеного на ділянці в декількох метрах від будинку, - так званого газгольдера. Кількох тисяч літрів пропану-бутану, які в ньому вміщаються, вистачає для опалення протягом декількох місяців. Новий газ один-два рази на рік підвозять автоцистерни-газовози, що надсилаються газовою компанією.

Детальніше: що таке автономна газифікація, і чому не варто чекати підключення газу .

Ми допоможемо встановити газгольдер в м Орехово-Зуєво, Дрезна, Куровський і Ликино-Дулево

Компанія «АвтономГаз», лідер на ринку автономної газифікації і газопостачання , Більше десяти років займається установкою, обслуговуванням і заправкою газгольдерів в Орєхово-Зуєвський район Московської області. Наші газгольдери сконструйовані спеціально для Росії . Вони виключно надійні і довговічні.

Ми швидко і якісно встановимо газгольдер в містах Орехово-Зуєво, Дрезна, Куровський і Ликино-Дулево, в сільських поселеннях Белавінское, Верейського, Гірське, Давидівське, Деміховський, Дороховський, Ильинское, Малодубенское, Новинський і Соболевський, а також в інших населених пунктах Московської області.

Зателефонуйте і отримаєте кваліфіковану консультацію

[email protected]