Строительство »

Чи можна по гарантії замінити навушники EarPods або кабель Lightning?

В принципі з досвіду користувачів оригінальний кабель і навушники, які знаходяться в коробці iPhone   https://icases

В принципі з досвіду користувачів оригінальний кабель і навушники, які знаходяться в коробці iPhone https://icases.org.ua/products/originalnyj-apple-lightning-to-usb-cable-md818-dlya-iphone-ipad-ipod при покупці, можуть витримувати кілька років відмінної роботи. Але, ніяка техніка не вічна і передбачити її поломку, складно. Бувають ситуації, коли ремонт може знадобитися раніше, ніж передбачається. Логічно, що тут виникне питання про те, чи можна їх замінити по гарантії.

Що ви отримуєте по гарантії від виробника?

Якщо уважно прочитати текст про гарантії, яка дається виробником на рік, то в ньому є точний список пристроїв, які піддаються гарантійному ремонту або заміні. Так як Apple гарантує відсутність дефектів на всіх своїх пристроях, які перебували в оригінальній упаковці, при правильному використанні, згідно з інструкцією можуть працювати безперебійно 1 рік з моменту здійснення першої покупки самим покупцем в магазині.

Під гарантійний ремонт не підпадають:

  • батарея або захисне покриття, яке може стертися з плином часу;
  • зовнішні пошкодження, завдані самим власником смартфона;
  • ушкодження, які з'являються в результаті використання компонентів третьої сторони (що не відповідає вимогам виробника);
  • в разі недбалого ставлення користувача з пристроєм, в результаті нещасного випадку;
  • якщо пошкодження сталося внаслідок пожежі, контактів з водою або під впливом інших зовнішніх факторів;
  • ушкодження, які сталися в результаті неправильної експлуатації;
  • ушкодження, які з'являються в результаті виконання обслуговування пристрою, особою, яка не є працівників авторизованого сервісу Apple;
  • дефекти, які можуть з'явитися внаслідок природного зносу або старіння продукту;
  • в тому випадку, якщо ви не в змозі вимкнути активоване пароль або будь-які інші заходи безпеки, і у вас немає можливості довести свої права власності на пристрій.

Згідно з цими правилами все досить просто і зрозуміло. Якщо ви користувалися аксесуарами за їх прямим призначенням, що не топили їх у воді, не побували з ними в місцях стихійних лих, то ви отримуєте на них гарантію від виробника.

Що з цього приводу скаже служба підтримки виробника? Це підтверджують співробітники служби підтримки користувачів. Що ж робити, якщо вийде з ладу кабель або навушники?

І так, запам'ятовуйте як потрібно себе вести в такій ситуації:

1. Шукайте в інтернеті найзручніший вам сервіс Apple.

2. Зателефонуйте, для уточнення вашої проблеми і домовтеся про заміну. У разі відмови зверніться до тексту обмеженою річної гарантії.

3. Виконуємо повернення свого смартфона.

4. Зберіть всю коробку комплектуючих (сама коробка, iPhone, кабель, документи, навушники).

5. Не забудьте взяти чек про покупку і свої документи (які підтвердять вашу особистість).

6. Відправляйтеся в сервісний центр.

7. Вирішуємо з фахівцем сервісу проблему.

Якщо звернутися до правил по підготовці «яблучного» смартфона до скоєння гарантійного обслуговування, то у вас можуть попросити здати весь ваш комплект, для проведення експертизи. Сама перевірка займає небагато часу. аксесуари https://icases.org.ua/products/originalnye-naushniki-apple-earpods-dlya-iphone-ipad-ipod-md827 підключають до спеціального пристрою, яке перевіряє їх працездатність. Все залежить від майстра, до якого ви потрапите. Один з них може попросити залишити і ваш смартфон, так що обов'язково потрібно буде відключити свойAppleID (до 45 днів згідно із законом може тривати гарантійний ремонт). Будьте до цього готові.

Який зробити висновок?

Після виконання перевірки вашого пристрою, сервісний центр повинен оголосити вам свій вердикт з приводу заміни зламаного аксесуара. Відновлення навушників або кабелю неможливо (за винятком рідкісних випадків). З цим рішенням вирушайте в магазин, де ви робили покупку. Ви отримаєте новий аксесуар, незважаючи ні на що. Правда, може бути потрібно буде почекати пару днів.

Що ви отримуєте по гарантії від виробника?
Що з цього приводу скаже служба підтримки виробника?
Що ж робити, якщо вийде з ладу кабель або навушники?
Який зробити висновок?