Строительство »

Побутова аналітика: McDonalds vs Burger King

  1. Де обід коштує дешевше?
  2. А що там у KFC?
  3. Як заощадити на фастфуді?
  4. висновки

Макдональдс і Бургер Кінг кожен день борються за наші серця і шлунки: випускають яскраву рекламу, ваблять знижками, вигідними обідами і численними бонусами. У харчуванні головне отримати більше енергії. З цієї причини Порівняй не став вивчати кількість ресторанів і переваги страв, а зосередився на головному - вартості їжі.

Де обід коштує дешевше?

Де обід коштує дешевше

За основу розрахунків було взято схожий набір страв (без урахування спецпропозицій), куди включався бургер, маленька картопля фрі і газована вода. В Макдональдс за нього потрібно віддати 243 руб., А в Бургер Кінг на 67 руб. більше - 310 руб. Вартість кожної кілокалорії в Макдональдс склала 28 копійок, в Бургер Кінг - 31 копійку.

Зате Бургер Кінг з легкістю перемагає Макдональдс в ціні вафельного ріжка. Любителі недорогих задоволень можуть купити його за 15 руб. (14 копійок / ккал). У конкурента майже в два рази дорожче - 29 руб. (21 копійка / ккал).

В Макдональдс найвигідніше снідати, купувати картоплю, гамбургери і кави. В Бургер Кінг ціни трохи нижче на Цезар рол.

А що там у KFC?

KFC готує страви з курки, тому ми порахували некоректним порівнювати різні типи фастфуду. Але за підрахунками Порівняй, харчування в KFC обходиться трохи дорожче, ніж в Макдональдс і дешевше, ніж Бургер Кінга. Наприклад, обід, що складається з Біггера, маленької картоплі фрі і напою, варто 302 руб., А це 30 копійок за кілокалорію. За Лонгер BBQ (аналог гамбургера) потрібно заплатити 49 руб., А за Американо об'ємом 0,3 л - 79 руб.

Як заощадити на фастфуді?

1) Бонуси

У відвідувачів Бургер Кінг є великий бонус - можливість необмежено доливати Пепсі, Пепсі лайт, 7 Ап або Миринда. Цим часто користуються великі компанії. Купують один стаканчик напою і по 3-4 рази доливають його, а потім беруть ще з собою на доріжку. Ціна задоволення становить 85 руб. (0,5 л). Втім, такий спосіб економити підійде далеко не всім.

2) Комплексні обіди

Майже всі ресторани мають кілька варіантів недорогих поєднань страв, які обходяться дешевше. Наприклад, в Бургер Кінг можна купити обід «Кінг хіт», що складається з бургера, маленької картоплі і напою за 199 руб. (842,3 ккал). Це дешевше, ніж в Макдональдс.

Найменше сезонних спецпропозицій в Макдональдс. Там тільки каву і десерт обійдуться в 99 руб. замість 126 руб.

3) Використання додатків

Ще можна скачати додаток для телефону, в якому є купони з кодами, що дають право на знижки. Наприклад, показавши на касі код, можна купити Цезар рол за 139 руб. замість 150 руб. Ще в ньому можна збирати бали за запрошення друзів і отримувати за них безкоштовні страви.

Схожий додаток є в KFC . Там більше двох десятків купонів, за якими можна купити безліч комбінацій страв зі знижкою. Для отримання вигоди досить назвати номер купона на касі.

висновки

  1. Ціни на меню нижче в Макдональдсі.
  2. Заощадити на оплату страв можна за допомогою спецпропозицій.
  3. Любителям фастфуду вигідно встановити на свій смартфон додаток з купонами улюбленого ресторану.

Як проходило дослідження?

Ціни і калорійність меню в Макдональдс бралися з офіційного додатку для смартфонів. Ціни в Бургер Кінг дізнавалися в ресторані, розташованому в Москві за адресою: Кольоровий бульвар, буд.13. У KFC ціни і калорійність бралася з офіційного сайту мережі . Меню обідів для порівняння в інфографіку складалося по набору страв зі схожою калорійністю. Спеціальні пропозиції, обмежені в часі, не враховувалися. Ціни на страви можуть відрізнятися в залежності від розташування ресторану. Зазначені ціни актуальні на 13 липня 2016 року. При написанні матеріалу Порівняй не співпрацював з жодною мережею ресторанів.

Де обід коштує дешевше?
А що там у KFC?
Як заощадити на фастфуді?
Де обід коштує дешевше?
А що там у KFC?
Як заощадити на фастфуді?
Як проходило дослідження?