Строительство »

Олександр Галімов помер після опікової хвороби через травми, несумісні з життям

Останній вижив у катастрофі Як-42 під Ярославлем хокеїст клубу «Локомотив» Олександр Галімов помер в одній з московських клінік Останній вижив у катастрофі Як-42 під Ярославлем хокеїст клубу «Локомотив» Олександр Галімов помер в одній з московських клінік. Шансів вижити у нього практично не було.

Лікарі зафіксували у Олександра Галімова опіки понад 80% поверхні тіла, які вважаються несумісними з життям. Пацієнт після таких травм ще може якийсь час жити, навіть перебувати в свідомості і спілкуватися з родичами. Але позбавлений шкірної поверхні організм переносить опікову хворобу, що характеризується важким опіковим шоком.

Більшість людей, які отримали опіки понад 60% поверхні тіла, вмирають в першу добу після госпіталізації через шок, незважаючи на всі зусилля лікарів і найсучаснішу техніку. Решта йдуть з життя в найближчі дні. Медицині відомі поодинокі випадки виживання пацієнтів з такими великими опіками. Натренований організм Олександра Галімова довгий час чинив опір опікової хвороби, але сьогодні вранці він здався.

Як повідомляється в офіційній заяві інституту ім. Вишневського в Москві, хокеїст помер від "опіків, несумісних з життям". У деяких ЗМІ повідомлялося про те, що Галімов переніс складну операцію з пересадки трахеї, однак його друзі і рідні категорично спростовують цю інформацію. Дійсно, в критичному стані здоров'я, підключеного до апаратів життєзабезпечення і проходить через спеціальну протиопіковими терапію хворого навряд чи стали б класти на операційний стіл, адже його організм і так був ослаблений до межі.

У НДІ швидкої допомоги ім. Скліфосовського залишається останній вижив у тій страшній катастрофі - член екіпажу Олександр Сизов. На щастя, його прогнози здаються обнадійливими. У Сизова опіки 15% тіла, які не зважають на несумісними з життям, а також перелом стегна. Медики оцінюють його стан здоров'я, як стабільно важкий.

Читати в Яндекс.Новости Читати в Яндекс.Дзен