Строительство »

Ворожіння сім будинків

  1. Значення позицій груп в безкоштовному ворожінні на картах сімка

Розклад 7 будинків - це одна з технік ворожіння на оригінальних картах Ленорман. Ворожіння сім будинків відноситься до складних розкладів, з тієї серії, де в розрахунок беруться не тільки самостійні значення карти, згідно займаному нею розташуванню, а й парні поєднання карт. Цей розклад, тобто безкоштовне ворожіння сімка, ідеальний для складання детального прогнозу на короткий часовий відрізок. Події, передбачені даними розкладом , Як правило, реалізуються в найближчі 30 днів.

Приступаючи до ворожіння сімка карт, щоб отримати ясну і повну відповідь, зосередьтеся на проблемі, виберіть бланку - особливу особисту карту в залежності від статі загадувати особи. Якщо магічний обряд онлайн ворожіння виконується для чоловіка, вибирається 28 карта Червовий Туз. Якщо ворожать для жінки, беруть 29 карту Піковий Туз.

Якщо ви здійснюєте обряд ворожіння самостійно онлайн, дивіться далі: перед вами з'явиться розклад з 21 карти, які ви повинні послідовно відкрити. Всі карти розділені на 7 груп по три карти в кожній з них. Карти, що належать одній групі (одного будинку), тлумачаться разом. Кожна група має своє значення. Поясню логіку з'єднання трьох карт в єдине трактування. Отже, перша карта являє грунт, або вихідні умови; друга позиція - діючі сили, що протікають зміни; третя позиція - це результат.

Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві. Але, важливо щоб Талісман Любові виготовлявся і налаштовується строго індивідуально, я замовляла його саме тут!
Мені допоміг Амулет Любові який зачарований так, що люди, які носять його, постійно притягують до себе Любов в будь-якому прояві

Значення позицій груп в безкоштовному ворожінні на картах сімка

  1. Особистість - 1, 2, 3 позиції. Інформація про стан питається в досліджуваний відрізок часу: думки, почуття, здоров'я.
  2. Близькі люди - 4, 5, шістка позиції. Найближче оточення: сім'я, родичі, друзі і знакові, іншими словами, все духовно і емоційно близькі люди. Карти другої групи вказують, хто буде поруч з гадати найближчим часом, і на чию допомогу він сміливо може розраховувати.
  3. Надії і побоювання - 7, 8, 9 позиції. Третя група карт в ворожінні 7 будинків визначає надії, бажання і сумніви питається. Якщо в даній групі з'являються карти , Що мають негативний підтекст, як то: «Труну», «Коса», «Хрест» і т.д., це вказівка ​​на побоювання, боязнь, тривогу або сумніви питається.
  4. Реальні плани - 10, 11, 12 позиції. У даній позиції відображені справжні практичні плани виробляє онлайн ворожіння на сім будинків, які він має намір реалізувати найближчим часом.
  5. Впливу і допомогу - 13, 14, 15 позиції. Це група несподіваних впливів, які поки невідчутні, але з якими питається незабаром належить вступити в конфлікт. Карти цієї групи можуть вказувати як на допомогу, так і на перешкоди.
  6. Найближче майбутнє - 16, 17, 18 позиції. Найбільш ймовірна перспектива найближчих двох тижнів, що визначається в ході самостійного онлайн ворожіння сімка.
  7. Віддалене майбутнє - 19, 20, 21 позиції. Події, які можуть статися у другій частині прогнозованого місяці.

З тегами: майбутнє ворожіння гороскоп любов, кохання поворожити передбачення

ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ