Строительство »

Джонні Депп і Ембер Херд офіційно розлучилися

Колишній дружині залишилися собаки, акторові - мільйонні виплати Колишній дружині залишилися собаки, акторові - мільйонні виплати   Актори Джонні Депп і Ембер Херд   Фото: epa / vostock-photo   Москва

Актори Джонні Депп і Ембер Херд

Фото: epa / vostock-photo

Москва. 14 січня. INTERFAX.RU - Суд Лос-Анджелеса завершив шлюборозлучний процес акторів Джонні Деппа і Ембер Херд, повідомляє в п'ятницю New York Daily News. Їх справа розглядалася вісім місяців.

Суд відмовився стягнути з колишньої дружини актора 100 тисяч доларів за те, що вона нібито затягувала процес. Зате Деппу доведеться заплатити Херд сім мільйонів доларів, які підуть на благодійність. Екс-дружині також дісталися два йоркширські тер'єри, Пістоль і Бу, і кінь Ерроу. Деппу ж відійшла велика частина раритетної автоколекцію, включаючи Chevrolet Corvette 1958 року і мотоцикл Triumph 1949 року.

Актриса подала на розлучення в травні, звинувативши чоловіка у фізичному насильстві. Суд заборонив Деппу наближатися до Херд, а той заявив, що дружина хоче нажитися на шлюборозлучному процесі. Актори були одружені трохи більше року.