Строительство »

Україна: Gloria Jeans фінансує ЛНР

Служба безпеки України (СБУ) звинуватила російську компанію Gloria Jeans, яка виробляє і продає одяг, у фінансуванні Луганській народної республіки

З БО провела обшуки в офісах і на складах компанії на українській території, повідомляється на сайті відомства. Вилучені документи і продукція, за версією служби, підтверджують те, що компанія виробляє продукцію на території ЛНР, а після відправляє його в Росію. Служба не написала прямо, що мова йде про обшуки в Gloria Jeans, однак, судячи з опублікованих СБУ фотографій, обшуки пройшли саме там.

Для продажу на Україні в документах нібито писали, що одяг була проведена в Росії і в інших країнах. Проте, в ЛНР компанія платить податки, які потім йдуть «зокрема, на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків». Служба порушила кримінальну справу за кількома статтями Кримінального кодексу, включаючи статтю про фінансування тероризму.

Компанію Gloria Jeans заснували в 1988 році. До 2014 року в Луганській і Донецькій областях України у компанії було 13 фабрик, однак уже в жовтні засновник підприємства Володимир Мельников говорив, що всі вони були зупинені. Проте, в липні 2017 року СБУ оголосила про підозри Gloria Jeans в незаконній діяльності і виплати податків ЛНР.

Служба безпеки України (СБУ) звинуватила російську компанію Gloria Jeans, яка виробляє і продає одяг, у фінансуванні Луганській народної республіки   З БО провела обшуки в офісах і на складах компанії на українській території,   повідомляється   на сайті відомства Читайте кращі тексти проекту «Сноб» в Телеграма Ми відібрали для вас найцікавіше. Приєднуйтесь!