Строительство »

У ТРЦ "Караван" у Дніпропетровську відкриється магазин Gloria Jeans

У найбільшому торговому центрі Дніпропетровська - ТРЦ «Караван» - в кінці квітня відкриється найбільший в Україні магазин Gloria Jeans. Відповідний договір CDA Real Estate, що управляє компанія мережі ТРЦ «Караван» (Київ, Харків, Дніпропетровськ) підписала з компанією «Глорія Джинс», одним з найбільших в Україні рітейлерів в сегменті fast fashion.

«Ми послідовно реалізовуємо стратегію наповнення наших торгових галерей брендовими операторами, тому раді, що пул наших орендарів поповнився таким потужним партнером як« Глорія Джинс ». Дана угода - наша відповідь на зростаючий попит серед покупців на сегмент модного молодіжного одягу. Впевнена, що відкриття нового магазину такий швидко розвивалася мережі дозволить посилити наші конкурентні позиції на ринку і зробить ТРЦ «Караван» ще більш популярним серед жителів Дніпропетровська », - повідомила Олександра Негода, начальник відділу оренди компанії CDA Real Estate.

Згідно з угодою, магазин площею 1257 кв.м розміститься на першому поверсі нового блоку торгового центру. За словами представників компанії, в рамках програми по оптимізації торгових площ «Глорія Джинс» закриває магазини площею менше 500 кв.м. і відкриває площею від 1000 кв.м. Такі заходи дозволять розширити можливості по оформленню торгового залу, розташуванню товару і поданням моделей.

У новому магазині буде представлена ​​весняна колекція для дорослих і дітей: елегантні сукні, футболки з оригінальними принтами, джинси з вінтажним ефектом, яскраві жакети і брюки, шорти і топи, купальники та літні головні убори.

Довідка:

CDA Real Estate - керуюча компанія мережі торгово-розважальних центрів «Караван» - Київ, Харків, Дніпропетровськ. Загальна площа торгових об'єктів становить близько 250 тис. Кв.м. CDA Real Estate входить в групу компаній DCH - одну з найбільших і найбільш динамічно розвиваються вітчизняних бізнес-груп. Активи DCH представлені будівельними і девелоперськими компаніями, фінансовими установами та ін.

ТРЦ «Караван» в Дніпропетровську в 2014 році названий кращим торговим центром міста в рамках національної премії України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача».

У 2014 році CDA Real Estate добудувала і ввела в експлуатаціюновий блок ТРЦ «Караван» в Дніпропетровську. В результаті торговий центр із загальною площею майже 100 000 кв.м став найбільшим ТРЦ міста. Новий блок дозволив розмістити великих якірних орендарів: найбільший в Дніпропетровську семизальний кінотеатр «Мультиплекс», а також магазин побутової техніки COMFY.

Компанія «Глорія Джинс» - це вертикально-інтегрований ритейлер, лідер в сегменті fast fashion на території України. «Глорія Джинс» спеціалізується на дизайні, виробництві і продажу модного одягу, взуття та аксесуарів, як для дорослих, так і для дітей під брендами Gloria Jeans і Gee Jay. На сьогоднішній день мережа магазинів компанії на території України складається з 28 магазинів.

джерело - All Retail
Роздрукувати