Строительство »

Санаторій Кришталевий Палац Трускавець, Ціни 2019 - VseSanatorii

  1. 1-місні А - 20м.кв., 2 - місцеві «А» - 25м.кв., 2 - місцеві двокімнатні «А» - 40 м.кв. У корпусі...
  2. Категорія А
  3. Двокімнатний двомісний В

1-місні А

- 20м.кв., 2 - місцеві «А» - 25м.кв., 2 - місцеві двокімнатні «А» - 40 м.кв. У корпусі № 1, 2 кімнатні номери мають ще гостьовий санвузол і по площі вони на 20м.кв. більше, ніж в корпусах № 2 і № 4.

Також до послуг відпочиваючих в новому корпусі санаторію «Кришталевий палац» є трикімнатні номери категорії «А», з однією спальнею, кабінетом і вітальнею, в цих кімнатах два санвузли: один з ванною і один з душем, також простора вітальня, балкон. Площа номера - понад 67 м.кв.

Всього в санаторії 165 номерів з усіма зручностями

Категорія В

Одна або дві кімнати, пластикові вікна, євроремонт, санвузол (частково оновлена ​​сантехніка: душова кабіна, унітаз, умивальник). В кімнаті: телевізор, холодильник, електрочайник, фен, праска, прасувальна дошка, сушарка для одягу.

1-місцеві «В» - 15м.кв., 2-місні «В» - 20 м.кв., а в корпусі № 1 - 30м.кв., 2 - місцеві двокімнатні «В» - 25м.кв., в корпусі № 1 - 36м.кв .;

Категорія А

Велика кімната (одна або дві), пластикові вікна, євроремонт, санвузол (нова сантехніка, душ, туалет, умивальник, біде). В кімнаті: телевізор, холодильник, електрочайник, фен, праска, прасувальна дошка, сушарка для одягу.

Двокімнатний двомісний В