Строительство »

Сергій Собянін звільнив главу департаменту житлової політики

Фото: ТАСС / Олександра Мудрац

Сергій Собянін звільнив керівника департаменту житлової політики і житлового фонду Москви Миколи Федосєєва, йдеться в розпорядженні , Опублікованому на офіційному сайті столичної мерії.

Як наголошується в документі, таке рішення пов'язане зі скороченням посади і приєднанням відомства до департаменту горімущества.

Раніше M24.ru повідомляло, що столична влада ухвалила рішення реорганізувати департамент міського майна Москви. У його структуру увійде департамент житлової політики і житлового фонду столиці. Департамент міського майна з оновленими функціями очолить Володимир Єфімов. Реорганізація департаментів підвищить ефективність управління міським майном.

Передбачається, що об'єднання департаментів підніме на новий рівень надання державний послуг в майновій сфері.

Посилання по темі

При цьому наголошується, що всі зобов'язання програми "Житло" будуть виконані. Зокрема, продовжиться робота щодо поліпшення житлових умов сімей черговиків, перереєстрація сімей і постановка на облік потребуючих поліпшення житлових умов.

Також збережеться система територіальних прийомних департаменту житлової політики і житлового фонду з надання державних послуг. Відзначимо також, що в 2013 році були об'єднані департаменти майна міста Москви і земельних ресурсів.