Строительство »

Україна нічого Росії "не повинна" - у неї дефолт

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про введення мораторію на виплату Росії три мільярди позики за єврооблігаціями. Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про введення мораторію на виплату Росії три мільярди позики за єврооблігаціями

Джерело: фотоархів Правда.Ру

Його рішення було підтримано і кабінетом міністрів України. Крім того, офіційний Київ не збирається виплачувати російським банкам 507 млн дол. Боргу компаній "Південне" і "Укравтодор", раніше співробітничав з ними.

"З сьогоднішнього дня всі виплати призупиняються до моменту прийняття наших пропозицій або рішення суду", - наводить ТАСС слова Яценюка.

Фактично ця заява рівнозначно офіційному оголошенню України дефолту в своїй економіці.

Нагадаємо, що світові ЗМІ та уряду в 1998 році на піку гострої кризи в Росії заявили, що в нашій країні настав дефолт через тимчасову неможливість виплат з корпоративного зовнішнього боргу.

Тепер цей негативний статус економіки отримала і Україна.

Правда.Ру нагадує, що дефолт через борг в цій країні визнається і тому, що Міжнародний валютний фонд раніше визнав кредитні зобов'язання України суверенними, а не комерційними.

Виходячи з цього, якщо Україна не погашає їх у встановлений термін до 21 грудня, міжнародні кредитори повинні припинити її підтримку.

Однак МВФ вирішив вчинити за своїми правилами і змінив загальний звід таким чином, щоб і далі продовжувати заганяти Україну в борги, тобто кредитувати її.

Втім, Київ досі не прийняв бюджет на 2016 рік, який би відповідав вимогам МВФ, що робить новий кредит поки неможливим.

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні