Строительство »

Президент Інгульця про клітку для уболівальників на стадіоні: це клітина для дебілів

цею материал Доступний по-русски

Президент футбольного клубу першої ліги виправдовує появу "звіринця" на стадіоні.

Президент футбольного клубу першої ліги виправдовує появу звіринця на стадіоні

Стадіон ФК "Інгулець" / ua.tribuna.com

Президент команди «Інгулець», яка виступає в першій лізі, Олександр Поворознюк прокоментував появу на стадіоні свого клубу сектора для вболівальників гостей, обгородженого кліткою.

«Що поганого в нашому гостьовому секторі ? Всі зручності в наявності, є крісла - влаштовуйтеся зручніше. Що не так? Це ж клітина не для нормальних уболівальників, а для дебілів, які неправильно поводяться. Через це їх туди кидають і закривають. На кожному стадіоні має це бути. І в мене є. Ми спеціально цей сектор встановили на видному місці, щоб всі його бачили і думали головою перед тим, як щось робити неправильно.

Ця «клітка» - камера тимчасового утримання для тих уболівальників, які порушують правила поведінки на стадіоні. Спочатку їм роблять зауваження, а якщо вони його не виконують, то їх просто садять в «клітку» до з'ясування обставин. Що я неправильно зробив?

Олександр Поворознюк / Footboom

Хочу, щоб наші вболівальники спокійно приходили з дітьми на стадіон. Болей, кричи, сходи с ума, але беззаконня я не дозволю! Така «камера» повинна бути по регламенту. Для тих людей, які не вміють себе вести в громадських місцях і на стадіоні », - сказав Поворознюк, якого цитує Footboom .

Як повідомляв УНІАН, футбольний клуб першої ліги "Інгулець", що представляє смт Петрове Кіровоградської області, здивував сектором для фанатів гостьової команди. Три ряди пластикових сидінь огородили залізними прутами, що більше нагадує вольєр для тварин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Що не так?
Що я неправильно зробив?