Строительство »

Навіть не віриться, що Дарина Пинзарь встигла так постаріти

17 березня 2017 року користувачі соціальних мереж не повірили своїм очам, побачивши як сильно постаріла Дарина Пинзарь . 17 березня 2017 року користувачі соціальних мереж не повірили своїм очам, побачивши як сильно постаріла   Дарина Пинзарь

Незважаючи на далеко не юний вік, статус дружини і, до того ж, двічі мами, Пинзарь, принаймні до недавнього часу, виглядала молодо і привабливо. Більш того, шанувальники не втомлювалися співати молодій матусі дифірамби, захоплюючись, як вдається поєднувати їй батьківські і подружні обов'язки з походами по салонах краси і регулярним доглядом за собою.

Втім, в останні тижні багато хто почав звертати увагу на те, як безглуздо на подорослішала Даші виглядають молодіжні наряди. Особливо якщо врахувати, що в колірна гамма дівчата підібрана виключно у рожевих тонах.

Недавній знімок став відмінним доказом того, що Даша, незважаючи на всі старання, не молодіє. Так, яскравий макіяж і незвична зачіска - забрані в кінський хвіст волосся, зістарили Пинзарь як мінімум на 10 років. Фанатам навіть не віриться, що дівчина встигла так постаріти, і тепер стала виглядати як доросла тітка, якій добре за 40.

ПЕРЕЙТИ ДО ФОТО постарілий ДАР'Ї Пинзаря

Враженням від фото поділіться в коментарях.

Дивіться новини будинку 2 на нашому ютуб каналі ondom2.com/youtube !

Найцікавішу інформацію про проект ви знайдете на нашій сторінці вконтакте (підпишіться)

Читайте ще новини, чутки і плітки про будинок 2 :