Строительство »

Ледве Дарина Лимар покинула будинок 2, як їй подарували розкішне авто

3 березня 2018 року Дарина Лимар похвалилася розкішним авто, яке подарував їй бойфренд. 3 березня 2018 року Дарина Лимар похвалилася розкішним авто, яке подарував їй бойфренд

Ледве Дарина Лимар покинула проект, як відразу ж обзавелася заможним шанувальником. Поділилася Даша з журналом будинок 2 і новиною про те, що її розташування намагається завоювати колишній бойфренд. Правда поки вона не готова відповісти «так».

А ось дорогий подарунок, автомобіль ауді, Лимар прийняла з великим задоволенням. Даша не приховує, їй, як і будь-який інший дівчині, приємні такі знаки уваги.

Лимар охоче розповіла і про те, чим же займається її колишній. За словами екс- учасниці будинки 2, бойфренд володіє власною будівельною фірмою в столиці, і покупка авто для нього не така вже непосильна задача.

До слова, далеко не всі готові порадіти за дівчину. Хейтер навіть не сумніваються в тому, що все сказане Лимар не більше ніж спроба пустити пил в очі оточуючим, і не вірять, що колись Даша втекла від багатого коханця.

ПЕРЕЙТИ ДО ФОТО розкішних авто, подарований ЛИМАР

Враженням від фото поділіться в коментарях.

Дивіться новини будинку 2 на нашому ютуб каналі ondom2.com/youtube !

Найцікавішу інформацію про проект ви знайдете на нашій сторінці вконтакте (підпишіться)

Читайте ще плітки з чутками і останніми новинами про будинок 2 :