Строительство »

Стаття 543. Обмеження дарування. 1. Дарування майна, що перебуває у спільній сумісній власності, допускається за згодою всіх учасників спільної власності з дотриманням правил, передбачених статтею 265 цього Кодексу.

  1. Наступна стаття »

2. Дарування належить дарувальнику права вимоги до третьої особи здійснюється з дотриманням правил, передбачених статтями 377 - 381, 383 - 385 цього Кодексу.
3. Дарування права оренди або іншого права на чужу річ без згоди її власника або особи, яка має на неї право господарського відання або оперативного управління, допускається, якщо законом або договором, на якому базується таке право, не заборонено його відчуження без згоди зазначених осіб.
4. Дарування за допомогою виконання за обдаровуваного його обов'язку перед третьою особою здійснюється з дотриманням правил, передбачених пунктом 1 статті 314 цього Кодексу.
Дарування за допомогою перекладу дарувальником на себе боргу обдаровуваного перед третьою особою здійснюється з дотриманням правил, передбачених статтями 386 і 387 цього Кодексу.
5. Довіреність на вчинення дарування представником, в якій не названий обдаровуваний та не вказаний предмет дарування, незначна.

Наступна стаття »
До тексту закону »
2

Читайте також

Популярні документи