Строительство »

Складання договору дарування квартири

  1. Вартість юридичних послуг: 3 000 рублів за складання договору на одній сторінці.

Офіси в Москві і Московській області: Схеми проїзду   Вартість юридичних послуг: 3 000 рублів за складання договору на одній сторінці

Офіси в Москві і Московській області: Схеми проїзду

Вартість юридичних послуг: 3 000 рублів за складання договору на одній сторінці.
Кожна додаткова сторінка договору - 500 рублів.

У житті трапляються ситуації, коли приходить радісна звістка, що Вам хочуть подарувати квартиру. Радість - радістю, проте, про юридичний аспект дарування варто пам'ятати.

Ситуація з даруванням квартири зовсім проста, як здається на перший погляд. Для початку, згідно із законом, належить скласти договір дарування квартири між дарувальником і обдаровуваним, причому договір повинен бути складений обов'язково в письмовій формі, далі цей договір, на підставі п. 3 ст. 574 Цивільного кодексу Російської Федерації, повинен бути зареєстрований в органах по державній реєстрації прав на нерухоме майно, і після внесення запису до відповідного реєстру Ви стаєте законним власником квартири.

Поетапні дії:

I. Складання договору дарування квартири здійснюється в письмовій формі, із зазначенням паспортних даних на дарувальника і обдаровуваного, їх місце реєстрації, також вказуються всі дані на квартиру: місто, вулиця, будинок, квартира, площа квартири, плюс правовстановлюючі документи на квартиру , Після чого договір повинен бути скріплений підписами дарувальника і обдаровуваного.

Скласти найбільш грамотний договір, не забувши при цьому вказати дрібні і незначні подробиці, які в майбутньому можуть вплинути на втрату квартири, з описом усіх Ваших побажань, готові юристи МГК "Вектор Права" .

Чи не заборонено і дарування частки в квартирі, при тому без обмежень, в разі знаходження майна у спільній частковій власності необхідна згода всіх співвласників, при даруванні загальної подружньої квартири або її частки необхідний дозвіл чоловіка / дружини.

II. Договір дарування передбачає безоплатну передачу квартири дарувальником обдаровуваному, в зв'язку з чим не допускаються відкладеного дії та інші умови, при дотриманні яких обдаровуваний може отримати квартиру, в разі включення таких умов в договір дарування, він може бути визнаний нікчемним і недійсним.

III. Уклавши договір, щоб виконувати всі раніше зазначені умови, необхідно підготувати пакет документів, що вимагається державними органами для реєстрації права власності на квартиру, а саме:

  • договір дарування;

  • правовстановлюючі документи на квартиру;

  • паспорт дарувальника;

  • паспорт обдаровуваного;

  • паспорт БТІ на квартиру;

  • документ, що підтверджує оплату держмита.

IV. Отже, уклавши договір і зібравши документи, необхідно звернутися в органи по державній реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним, де необхідно зареєструвати договір дарування, після реєстрації договору, він вважається офіційно укладеним.

V. Далі необхідно зареєструвати перехід права власності за договором, після чого обдаровуваний отримує з органів по держ. реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним два документа: зареєстрований договір дарування і свідоцтво про державну реєстрацію права на квартиру.

Після отримання в дар квартири, обдаровуваний, відповідно до податковим кодексом РФ, зобов'язаний заплатити податок на отриману квартиру в розмірі 13% її вартості, винятком складають родичі (пп. 18.1 ст. 217 НК РФ).

У разі дарування квартири, також не варто нехтувати перевіркою юридичної чистоти нерухомості , Щоб отримана Вами в дар квартира, не стала для Вас тягарем в майбутньому.

Щоб повністю убезпечити себе від можливих ризиків, МГК "Вектор Права" пропонує Вам скористатися послугою "Юридичний поліс захисту прав власності" , Набуваючи який, Ви отримуєте повний спектр послуг від МГК "Вектор Права", зі збору документів, їх аналізу, складання висновку і супроводу угоди з нерухомістю.