Строительство »

Озвучені нечувані зарплати учасників «Дому-2»

(Казань, 18 лютого, «Татар-інформ»). Одна з учасниць скандального проекту "Дому-2" розповіла про те, яку зарплату отримують домочадці . Так, екс-учасниця розповіла, що перші 2 місяці прийшли на проект хлопці "працюють" безкоштовно.

зарплату учасникам «Дому-2» починають платити тільки з третього місяця перебування на проекті. Початковою ставкою служить сума в 600 доларів, після трьох місяців оклад підвищується до 1000. Учасникам, які живуть в «Домі-2» більше року, сплачують до 2 рази більше. Плюс до всього в учасників є оплачуваний відпочинок, безкоштовне харчування, медична страховка і дах над головою.

Доходи учасникам приносять гастролі "Дому-2" і окремі проекти деяких "домочадців". Наприклад, все та ж Ольга Бузова випустила кілька книг, як і її соведущая Ксенія Бородіна , Розкривши секрети свого схуднення. Фотосесії для журналів, проекти на радіо і ТБ теж приносять чималий дохід в кишені зірок «Дому-2» . Ольга Миколаєва, відома під псевдонімом Сонце, працює зараз ді-джеєм в модних клубах, Степан Менщіков і Рустам Калганов билм провідними передачу «Ху із ху», суперниці Вікторія Боня і Олена Водонаєва також стали відомими телеведучими і встигли знятися в кліпах і серіалах.

У минулому році стала відома правда, скільки ж отримують організатори "Дому-2" за життя свого "дітища". Як виявилося, хвилина ефірного часу ввечері коштує 130 тисяч рублів. Тобто за один вечірній випуск організатори заробляють приблизно 2 млн. Рублів. Прихована реклама шампунів, таблеток, кремів і іншого - 500 тисяч рублів. Не варто забувати, що є ще нічний ефір, смс-чат і реклама на сайті «Дому-2» . При цьому однойменний журнал приносить близько 45 мільйонів. В місяць загальний прибуток становить приблизно 134 мільйони рублів на місяць. Тепер стає зрозумілим, чому продюсери так яро б'ються за життя проекту і ніяк не хочуть його закривати всупереч всім, навіть судовим доводам.

Пари на «Домі-2» воюють за гроші телепроекту (фото)

10-річчя «Дому-2»: на проекті розіграють квартиру в Москві (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.