Строительство »

Мати Бузової вважає, що Тарасов планував розлучення з її дочкою до весілля

Ірина Бузова помітила, що футболіст підписав з її дочкою шлюбний контракт, за яким Ольга не отримала нічого після розлучення.

Ірина Бузова помітила, що футболіст підписав з її дочкою шлюбний контракт, за яким Ольга не отримала нічого після розлучення

Ток-шоу з Андрієм Малаховим, в якому головною героїнею стала Ольга Бузова, багато хто вважає піаром нового концерту співачки, проте саме ця передача відкрила деякі маловідомі подробиці з життя співачки. Наприклад, з'ясувалося, що мати зірки вважає, ніби футболіст Дмитро Тарасов планував розлучення з її дочкою до весілля. На підтвердження цієї версії жінка наводить той факт, що спортсмен уклав шлюбний контракт з Ольгою, згідно з яким після розлучення вона не отримала нічого з його майна.

Звичайно, в Ірині Бузової говорить і образа на колишнього зятя. Як вона висловилася, тільки через те, що в Дубаях Тарасов зробив її дочки пропозицію руки і серця, тепер не відбулася теща ненавидить це місто. У нинішній час шлюбним контрактом прагнуть убезпечити себе багато зірок, але це в будь-якому випадку може означати частку сумніви в свого майбутнього чоловіка або дружини. Чи відчував Тарасов недовіру щодо Бузової, чи хотів він з нею ні до чого не зобов'язують відносин, достеменно відомо лише йому одному.


Карташов Тимур