Строительство »

Як вдало зняти квартиру подобово в Санкт-Петербурзі?

  1. Процес пошуку квартири
  2. Ціни на житло
  3. вибір житла
  4. процес заселення
  5. процес виселення

Нам часто доводиться подорожувати і причини для подорожі можуть бути будь-які, починаючи від робочого відрядження і закінчуючи простим відпочинком, під час якого ви маєте намір гарненько вивчити чуже місто Нам часто доводиться подорожувати і причини для подорожі можуть бути будь-які, починаючи від робочого відрядження і закінчуючи простим відпочинком, під час якого ви маєте намір гарненько вивчити чуже місто. Головною проблемою таких подорожей є пошук тимчасового житла і одним з варіантів такого житла є квартири, які можна зняти на кілька діб.
Звичайно, найбільш класичним варіантом в таких випадках є стандартні готелі, але найчастіше за таке житло доводиться добре заплатити, а квартири коштують дешевше готелів. Вигода відчувається особливо в тих випадках, коли ви подорожуєте не один, а з кимось. Зняти подібну квартиру досить просто, для чого вам досить відкрити оголошення в Інтернеті або скористатися послугами ріелторів, які чекають туристів на вокзалі. Правда, вокзальних ріелторів можна зустріти в курортних містах. Ну а в інших містах вам доведеться користуватися звичайними оголошеннями.
Варто відзначити, що квартиру на добу зняти набагато простіше, ніж житло з щомісячною оплатою, фахівці сервісу оренди Spb.Egent.ru підготували для нас поради, які допоможуть зняти вигідне і комфортне житло.

Процес пошуку квартири

Шукати квартиру бажано за пару днів до поїздки, так як пошук відразу по приїзду може створити додаткові проблеми, та й так ви будете почувати себе перед поїздкою набагато впевненіше. Якщо ви збираєтеся забронювати житло задовго до приїзду, то тоді вам доведеться внести передоплату за допомогою безготівкового розрахунку. Правда перед внесенням передоплати вам треба бути впевненими в тому, що поїздка здійсниться, тому що в противному випадку частина коштів вам доведеться залишити господареві квартири в якості компенсації за бронь.

Ціни на житло

Під час пошуку постарайтеся вивчити приблизні ціни, що допоможе вам зняти квартиру за її реальну вартість. Ще варто відзначити, що ціни на квартири у всіх містах однієї держави приблизно однакові. наприклад порівняйте ціни на добову оренду квартир в Москві і ціни на оренду в Санкт-Петербурзі . Тому якщо ви думаєте, що в туристичному місті ціни вище, а в менш відвідуваних містах нижче, то ви помиляєтеся, так як якщо в місті підвищений попит на тимчасове житло, то і пропозицій буде більше. Через високу конкуренцію ціни залишаться на стандартному рівні. Ну а в менш відвідуваних містах вибір житла невеликий, через що ціни теж залишаються на стандартному рівні.

вибір житла

Вибору житла потрібно приділити особливу увагу. Ознайомтеся з пропозиціями і зробіть кілька дзвінків власникам вподобаних квартир. Намагайтеся всі умови обговорити відразу. Крім обговорення ціни вам треба обговорити такі нюанси як розташування квартири і якість житла. Якщо міста ви не знаєте, то намагайтеся зняти житло ближче до центру, ну а якщо з містом ви знайомі, то тоді можна зняти квартиру подалі від центру міста, так як така квартира буде дешевше в ціні.

процес заселення


Якщо ви збираєтеся зняти квартиру на добу, то знайте, що якщо ви будете заселятися пізно ввечері, а виселятися рано вранці, то заплатити вам все одно доведеться повну добову вартість. Інакше господареві житла буде невигідно здавати його в оренду. Тому розподіляйте час так, щоб зайняти квартиру на добу. Заселяються в квартири і виселяються зазвичай о 12 годині дня. Якщо вам треба в інший час заселитися або пізніше дванадцяти покинути квартиру, то про це треба заздалегідь домовитися з господарем.

процес виселення

Якщо час проживання підійшло до кінця, квартира вам сподобалася, і ви збираєтеся відвідати це місто ще раз, то залиште собі номер телефону господаря квартири, що допоможе вам без проблем зняти квартиру в наступний раз. Тим більше постійні клієнти цінуються навіть в цій сфері, так як простіше здавати житлову площу перевіреним людям.
Варто відзначити, що поїздки в чуже місто боятися не потрібно, так як проблем із заселенням у вас виникнути не повинно, а за допомогою Інтернету можна відразу дізнатися, де і що знаходиться і куди можна піти. Головне тільки врахувати всі нюанси поїздки відразу, щоб після приїзду ви могли відразу зайнятися реалізацією планів, які ви маєте намір здійснити за короткий термін в чужому місті.


Іван Іванов