Строительство »

Код УВП 22 в платіжному дорученні 2019

 1. Код УВП 22 в платіжному дорученні: як заповнити
 2. Як заповнити платіжне доручення в бухгалтерських програмах
 3. Правконс Онлайн
 4. Контур.Бухгалтерія

Код УВП - це Унікальний Ідентифікатор Нарахування. Він складається з 20 або 25 цифр. Зазначати код УВП в 2019 році потрібно в поле 22 платіжного доручення на перерахування податків і внесків на вимогу.

Код УВП 22 в платіжному дорученні: як заповнити

Код УВП встановлюється для кожного індивідуально і допомагає швидко ідентифікувати платника на вимогу. Щоб дізнатися свій УВП, потрібно спочатку отримати офіційну вимогу від інспекції або фонду. Код знаходиться в нижній частині вимоги, поряд з реквізитами.

Програма "Правконс" автоматично формує платіжні доручення по податках з актуальними реквізитами. Програма сама поставить правильний код УВП, КБК, черговість платежу і код податкового періоду. Спробуйте безкоштовно:

Завантажити зразок податкової платіжки

Для ІП, які сплачують авансові платежі з ПДФО, податківці можуть висилати ще й готові квитанції. У верхній частині квитанції, в рядку Індекс документа, зазначений код УВП. Для оплати авансу ІП вказує цей код в поле 22. Якщо платіжний документ формується на сайті ФНС, то код УВП присвоюється автоматично.

При звичайних перерахування в бюджет за терміном або добровільну сплату код УВП 22 відображати не потрібно.

Код УВП в платіжному дорученні заповнюється в поле 22. Він складається з 20 або 25 цифр. Переносити УВП в платіжне доручення потрібно уважно, інакше гроші потраплять в категорію нез'ясованих платежів. Ваша заборгованість не буде погашена, а пеня продовжить рости.

Поле 22 не залишається порожнім, навіть якщо код УВП не присвоєно. В такому випадку вказується значення 0 без лапок. Ідентифікувати платника будуть по ІПН.

Фізособам необов'язково вказувати і ІПН, і УВП в платіжках. Досить одного з двох реквізитів (лист ФНС Росії від 08.04.2016 № ДТ-4-1 / 6133):

 • заповнюйте УВП і залишаєте порожнім поле ІПН;
 • в поле 22 вказуйте 0 і заповнюйте ІПН.

Приклад заповнення УВП в платіжному дорученні.

Будьте уважні! Поле 22 не можна залишати порожнім, інакше банк не прийме документ до оплати. Або ставиться значення з платіжного доручення, або 0.

Крім УВП існує код УИП. Це не одне і те ж, хоч ці значення і ідентичні. УИП застосовується до «небюджетним» платежах, а УВП - це код для платежів до бюджету.

Детальніше про заповненні платіжного доручення в 2019 році

Як заповнити платіжне доручення в бухгалтерських програмах

Інструкції - як заповнити платіжку в Правконс Онлайн , 1С: Підприємство і Контур. Бухгалтерія

Правконс Онлайн

 1. Зайдіть в модуль «Бухгалтерія» і виберіть розділ «Сервіс / Наші рахунки». Натисніть «Змінити» і введіть реквізити вашого банку. Після цього натисніть кнопку «Основний».
 2. Щоб в платіжному дорученні відбилися реквізити банку одержувача коштів, в довіднику контрагентів, у вкладці «Розрахункові рахунки», потрібно додати банк, потім встановити курсор на рядок з банком і натиснути кнопку «Основний»
 3. У розділі «Облік» зайдіть в «Банк». Визначте у вікні вибору банк, куди направляєте платіжку. Оберіть період і натисніть «Додати». Заповніть форму, що відкрилася. Збережіть.

1с Підприємство

 1. Зайдіть в меню: Банк і каса / Банк / Платіжні доручення.
 2. Натисніть «Створити», виберіть вид операції «Сплата податку».
 3. Заповніть всі необхідні реквізити, використовуючи гіперпосилання документа «Платіжне доручення».

Заповніть всі необхідні реквізити, використовуючи гіперпосилання документа «Платіжне доручення»

 1. Збережіть документ по кнопці «Записати».
 2. Для виведення документа в друкований формат натисніть «Платіжне доручення».

Контур.Бухгалтерія

 1. Приступайте до створення платіжних документів зі сторінки «Вимоги». Перейдіть по посиланню «Оплатити».

Перейдіть по посиланню «Оплатити»

 1. Вкажіть реквізити банку і суму платежу. Суму платежу можна виправити. Ви можете вказати тип платежу, а решта дані розподіляються у відповідних полях платіжних документів автоматично. Крім стандартного платіжного доручення ви зможете сформувати квитанції, за якими перерахуйте гроші в Банку Росії при особистому візиті.
 1. Готову платіжку на сплату податків можна зберегти у форматі word, а потім роздрукувати і оплатити в банку. Також можна сформувати спеціальний текстовий файл і завантажити його в інтернет-банк.

Також можна сформувати спеціальний текстовий файл і завантажити його в інтернет-банк