Строительство »

У Брюсселі відкрили дві офіційні майданчики для спостереження за літаками

Аеропорт Брюсселя Завентем спільно з прилеглими до аеропорту муніципалітетами відкрив дві офіційні платформи для споттерів і любителів авіації після того, як вони попросили про це адміністрацію аеропорту.

Обидві площадки отримали спеціальні назви 01/19 and 07R / 25L відповідно до того, вид на яку смугу з них відкривається.

Спочатку аеропорт опитав 1700 споттерів, щоб дізнатися їх побажання щодо розташування точок, а потім за участю невеликої кількості фотографів пропрацював проект більш детально.

Як відзначають в аеропорту, окрім відмінного виду на аеродром, нові майданчики дозволяють споттер займатися улюбленою справою в цілковитій безпеці. Також тут розмістили довідкову інформацію про авіацію і створили ігрову зону для дітей для тих відвідувачів, які приїжджають сім'ями.

Також тут розмістили довідкову інформацію про авіацію і створили ігрову зону для дітей для тих відвідувачів, які приїжджають сім'ями

Офіційна майданчик для спостереження за літаками в аеропорту Брюсселя Завентем. фото аеропорту Офіційна майданчик для спостереження за літаками в аеропорту Брюсселя Завентем Офіційна майданчик для спостереження за літаками в аеропорту Брюсселя Завентем. фото аеропорту