Строительство »

НАЙНИЖЧІ ЦІНИ НА ГОТЕЛІ - ВСЕ СИСТЕМИ БРОНЮВАННЯ

Давно не секрет про модний і популярному останнім часом бронюванні готелів і авіаквитків безпосередньо. Booking.com, Agoda.com, Hotels.com та інші системи бронювання готелів добре відомі багатьом. але:

1: Часто купити тур-пакет через нас, що включає в себе авіаквиток, трансфер, мінімальне за вартістю проживання в готелі і медичну страховку дешевше ніж окремо тільки авіаквиток. І оптимальним способом подорожі стає варіант: тур-пакет з мінімальним готелем яким можна і не користуватися + широкий вибір готелів для бронювання безпосередньо.

2: Системи бронювання готелів розвиваються і починають конкурувати, і якщо подивитися в кожній з цих систем, ми бачимо що ціни на один і той же готель і дату проживання розрізняються, у кого то дорожче, у кого то дешевше. Так виникла ідея надати друзям і гостям нашого сайту єдину систему пошуку цін на готелі відразу у всіх провідних системах бронювання.

Hotels.last-minute.ru - система пошуку кращих цін на готелі в один клік. Карти, опис готелів, відгуки і рейтинги тих хто там був. Бронювання розміщення в обраному готелі відбувається після переходу на сайт системи бронювання.

Для перегляду введіть назву готелю в пошуковий рядок, виберіть найбільш відповідний варіант із запропонованих системою. Вкажіть дату заїзду та від'їзду з готелю і натисніть кнопку «Пошук».

Увага! Дана система не призначена для перевірки наявності місць в готелях при покупці пакетних турів , Тому що безпосередньо в готелі місць може не бути, а туроператор пакетного туру володіє викупленими блоком місць в обраному готелі.

Перейти в пошукову систему (відкриється в новому вікні).

Працює версія пошукової системи для мобільних пристроїв - просто зайдіть на сайт з Вашого мобільного пристрою.

Додаткові знижки в системах бронювання:

Hotels.com / Знижка 10%
Код знижки: EML1712
Дійсно для подорожей до 28.05.2019.
Термін закінчення акції: 28.01.2019.

Звичайно описаний вище спосіб подорожі більш вигідний не по всіх країнах і напрямках, і навіть в різні дати вигода ситуації може бути різна. Іноді відмінний готель в пакеті буде дешевше, ніж мінімальний пакет і готель безпосередньо. У деяких країнах, готель взагалі не грає ролі, в зв'язку c перебуванням в ньому в режимі «тільки сон», хто любить поїздити по країні, і мінімальний готель - кращий вибір, а у кого просто немає бажання і часу займатися окремим пошуком і бронюванням . Для Вас ми пропонуємо пакетні тури з готелями на вибір на сайті Last-Minute.Ru , По телефону: 8 (495) 645-55-25 та в офісі на Білоруській. Вибирайте, дерзайте.

Увага ! Купуючи авіаквитки та проживання поза пакетних турів, не забувайте про медичну страховку . Ми сподіваємося, що в ній не буде необхідності, але звертаємо увагу, що вартість медичного обслуговування в будь-якій країні світу непорівнянна вище, вартості медичної страховки. Оформити і придбати страховий поліс .

Приємних подорожей!
Приємних подорожей

повернутися на головну сторінку