Строительство »

Фінам.ru - Стратегія "Посилені інвестиції": підсумки тижня і таблиця рекомендацій

ММК підріс на 1.5% 1 на тлі зростання індексу МосБіржі на 1,6% і ослаблення долара. Позитивний зростання цін на холоднокатаний прокат в Китаї і зниження цін на коксівне вугілля в Китаї. Негативні зниження внутрішніх цін на оцинкований прокат і прокат з полімерним покриттям, експортних цін на плоский прокат, цін на гарячекатаний прокат в Китаї, зростання цін залізну руду в Китаї і внутрішніх цін на брухт. Цільова ціна в підсумку знизилася на 1%, а потенціал зростання зменшився на 3%. Ми суттєво скоротили позиції в ММК.

"Куз ТК" подешевшала на 2.4% на тлі ослаблення долара. Також негативно зниження цін на вугілля в Австралії, ЄС і Росії. Позитивно зниження ставки оренди напіввагонів. Ми проаналізували звітність за 2кв18 і знаходимо її сильною. Цільова ціна збільшилася на 1.3%, потенціал зростання збільшився на 3.7%. Помічник президента Росії Андрій Бєлоусов заявив про необхідність укладення вугільними компаніями угод про інвестування частини доходів від експорту палива в регіони Далекого Сходу, через які вугілля буде вивозитися за кордон.

Акції QIWI обвалилися на 8.5%. Компанія "Енергозбут" пред'явила претензії ТОВ "Квадратний метр" і АТ "Ківі Банк" про масове порушення закону і зажадала повернути гроші споживачів, мова йде про 1.5 тисячах платежів на 1 млн. Рублей3.

"Сургутнафтогаз" привілейований подешевшав на 2.0% на тлі ослаблення долара. Також негативно зниження оптових цін на бензин в Росії. Позитивний зростання цін на нафту, нафтопродукти в ЄС, роздрібних цін на бензин і цін на дизельне паливо в Росії і зниження інфляції в США. Цільова ціна збільшилася на 2%, а потенціал зростання виріс на 4%. Ми скоротили позиції за цінами, близькими до тижневим максимумів, відкупивши частина проданого дешевше. Міненерго запропонувало уряду почати субсидувати ціни на бензин не з січня 2019 року, а вже з жовтня 2018 року.

Одна із запропонованих заходів в банківському комітеті сенату США - внесення декількох найбільших нафтових компаній Росії в список SDN, тобто осіб, чиї активи в США повинні бути заморожені, а особам з США заборонено вести з ними бізнес5. Однак було відзначено, що США не можуть надмірно сильно тиснути на нафтову галузь Росії, оскільки це матиме негативний ефект для США і їх союзників в Європі, а високі ціни на нафту будуть на руку Ірану6. Візит до Росії Перрі, який став найбільш високопоставленим американським чиновником, який відвідав Москву за час президентства Дональда Трампа, був націлений на те, щоб переконати російське керівництво продовжувати нарощувати видобуток нафти, розповіли Reuters джерела, знайомі з порядком переговоров7.

Через зростання ціни на електроенергію на Уралі і зниження ціни акцій "Енел Росія" рекомендована частка в цій компанії виросла з нуля до 1,8%. Через зростання ціни на золото рекомендована частка в "Полюсі" виросла з нуля до 1.7%.

Поточна таблиця рекомендацій

Стратегія "Посилені інвестиції" на comon.ru