Строительство »

Новобудови на Північно-Заході: престижно, але поки без інфраструктури

  1. ЖК «Утьосов»
  2. Корпус 1
  3. корпус 3
  4. Корпус 2
  5. ЖК «Wellton Park»
  6. корпус 16
  7. корпус 17
  8. ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ КВАРТИР У ВЕЛИКИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСАХ СЗАТ
  9. Увага! Всі статті в рубриці Test @ Life написані на основі особистої думки автора, складеного...
  10. ТАКОЖ З ТЕМИ: Найбільші новобудови ЮВАО: чому моноліт виявився дешевшим панелі? Що насправді можна...

«Таємний покупець» з рубрики Test @ Life від RealEstate.Ru тепер вирішив доглянути двокімнатну квартиру для сім'ї з трьох осіб в найбільших новобудовах Москви. Ідея в тому, щоб оцінити не тільки пропоновані для житла метри, а й навколишнє інфраструктуру, яку пропонує забудовник. На цей раз ми розглянули найбільші новобудови СЗАТ.

Північний захід Москви по праву вважається одним з найбільш привілейованих округів столиці - він займає четверте місце в Москві після центру, заходу і південного заходу. З одного боку, завдяки розі вітрів, це дійсно одна з найбільш екологічно чистих частин Москви. З іншого боку, після реконструкції Звенигородського шосе звідси стало дуже зручно виїжджати на Нову Ригу через новий вантовий міст. Крім того, тут розташовано досить багато об'єктів торгової та розважальної інфраструктури: починаючи від Срібного бору і Строгинской заплави і закінчуючи численними магазинами преміум-класу на кшталт "Абетки смаку".
В результаті невипадково, що саме на північному заході Москви отримав розвиток сегмент житла бізнес-класу, тут працюють найбільші компанії, що спеціалізуються на цьому сегменті, включаючи «Дон-Строй», «Сіті XXI століття», «Крост», «Інтеко» і т.д. Однак, незважаючи на те, що СЗАТ - це вотчина бізнес-класу, тут теж можна придбати квартиру в новобудові за відносно доступними цінами, однак для цього житло доведеться вибирати на ранній стадії. Ми вирішили подивитися два найбільших споруджуваних комплексу на території округу: ЖК «Утьосов» від ГК «Грас» і «Wellton Парк» від концерну «Крост».
Інфраструктура: Для таких масштабних житлових комплексів 2 соціальна інфраструктура в районі залишає бажати кращого. У безпосередній близькості ми виявили всього 2 загальноосвітні школи та один дошкільний центр. Втім, свій дитячий сад побудував «Крост», а «Грас» відмовився від цієї ідеї. Магазинів поблизу також небагато. По всій видимості, інфраструктуру новим мешканцям цього району доведеться почекати.

ЖК «Утьосов»

Перша складність полягає в тому, щоб знайти будмайданчик Перша складність полягає в тому, щоб знайти будмайданчик. На офіційному сайті забудовника зазначено, що вона знаходиться на перехресті Карамишевской набережній і проектованих проїзду 2062, але менеджер з продажу відразу не може пояснити, як можна проїхати сюди з розташованої неподалік вулиці Мневники.
Втім, покупці не так часто приїжджають сюди на громадському транспорті. Насправді, майбутній комплекс розташований не так далеко, як видається на перший погляд. Для фахівців в області гастрономії та кулінарії головним орієнтиром буде ресторан «Азербайджан», розташований зовсім поряд. Втім, відгуки про заклад найсуперечливіші.
До вулиці Дем'яна Бєдного від РК «Утьосов» можна дійти буквально за десять хвилин, а потім ще чотири зупинки на тролейбусі до станції метро «Полежаевская». Загалом, з точки зору транспортної доступності Карамишевской набережна розташована приблизно на рівні вулиці Марії Ульянової в ЮЗАО.
Назва комплексу пояснюється досить просто - він розташований на березі кручі над Москвою-рікою. Потенційно, комплекс має неймовірні видовими характеристиками: прямо навпроти через річку розташований «Москва-Сіті», який буде добре видно з вікон. Правда, є і певні мінуси розташування: зі східного боку знаходиться невелика промзона, а між комплексом і річкою - ланцюжок гаражів. В цілому досить типова для столиці ситуація, коли відмінне природний розташування використовується з рук геть погано або не використовується зовсім. Девелопер комплексу обіцяє виправити становище і організувати невелику прогулянкову зону на березі річки. Втім, поки невідомо, як можна реалізувати ці плани без залучення міської влади. Але потенціал у місця неймовірний: коли ввечері з майбутнього ЖК «Утьосов» дивишся на «Москва-Сіті», створюється враження справжнього Брукліна з видом на Манхеттен.
У компанії сподіваються також, що розташована по сусідству промзона також буде реорганізована в рамках проекту створення «Великого Сіті». Як йдеться на офіційному сайті проекту, тут буде створено сучасний район європейського рівня з комфортними умовами для проживання. «Вздовж течії Москви-ріки, аж до Причального проїзду, розмістяться нові житлові квартали, офісні кластери і зелені зони відпочинку», - запевняє девелопер.
Більш того, в 2015 році повинна відкритися нова станція метро - «Хорошевський», розташована 10 хвилинах ходьби від комплексу. У свою чергу будівництво будинку повинно завершитися в III кварталі 2015 року. На даний на момент на будівельному майданчику розпочато влаштування шпунтового огородження, а також ведеться розробка котловану. Втім, як визнають у самій девелоперської компанії, вихід на майданчик затримався через оформлення необхідної для будівництва документації. У вересні був зареєстрований перший договір пайової участі. На даний момент в ЖК «Утьосов» продаються за ціною від 116 тис. Руб. за кв. м, що для північного заходу Москви зовсім непогано.
Девелопер проекту - ГК «Грас», очевидно, тяжіє до морської або річкової тематиці, тому у всіх його проектів є спочатку натяк на якусь воду, наприклад, інший його великий проект - житловий комплекс «Флотилія» розташований недалеко від «Річкового вокзалу» . У свою чергу спочатку ЖК «Утьосов» називався «Карамишевской бриз», але пізніше був перейменований.

На даний комплекс є три монолітних корпусу різної поверховості, об'єднаних між собою стилобатной частиною, дах якої планується озеленити і обладнати як прогулянкової зони, можливо, зимового саду. Девелопер обіцяє передбачити в комплексі основні параметри житла, властиві об'єктам бізнес-класу, включаючи використання високоякісних будівельних матеріалів, безшумні швидкісні ліфти, сучасні системи пожежогасіння і очищення води, а також професійну керуючу компанію. Крім того, в ГК «Грас» обіцяють, що, крім цього на території, розташуються наземні і підземні паркінги, а також кілька об'єктів інфраструктури, включаючи супермаркет, фітнес-клуб. Спочатку планувалося побудувати дитячий сад, але потім від цієї ідеї було вирішено відмовитися. На жаль, оцінити всі принади майбутнього комплексу поки не можна, тому що будівництво тільки почалося, але вже видно, що роботи щосили йдуть.

Корпус 1

Це найголовніший, фронтальний корпус житлового комплексу, розташований безпосередньо «обличчям» до річки і «Москва-Сіті», висотою 28 поверхів. Найцікавішим пропозицією можна вважати кутову двокімнатну квартиру площею 100 кв. м на 17-му поверсі за 17,2 млн рублів. У квартирі передбачено два санвузли, лоджія, а вікна виходять на південь і схід, тобто безпосередньо на діловий центр. Для порівняння поруч з цією квартирою розташована «одиничка» чималій площі - 58,5 кв. м, яка обійдеться в 10,4 млн рублів.

корпус 3

Цей 31-поверховий монолітний корпус розташований в дальній частині житлового комплексу паралельно першому, тому не може похвалитися такими ж видовими характеристиками, зате вікна тут будуть виходити в затишний двір, а ціни істотно нижче. Наприклад, двокімнатна квартира площею 84 кв. м на 17 поверсі стоїть 11,6 млн руб .: в квартирі передбачені дві лоджії і два санвузли, а вікна виходять на південь, тобто на річку, правда з вікон не буде видно Москва-Сіті. Є в цьому корпусі і пропозиції подешевше, наприклад, «двушка» площею 62 кв. м на вісімнадцятому поверсі обійдеться в 10,2 млн рублів.

Корпус 2

Дев'ятиповерховий другий корпус, по суті, є перемичкою між двома іншими корпусами, і якщо продовжувати морську метафору, то він виступає безпосередньо палубою і остовом корабля. На даху 9-поверхового корпусу буде своя рекреаційна зона, відкрита для всіх мешканців, літнє кафе з зеленою терасою, а також прогулянкові зони з озелененням і ігрові майданчики, взимку заливати ковзанку. Так, двокімнатна квартира на шостому поверсі площею 90,4 кв. м обійдеться в 11,4 млн руб. У квартирі передбачено два санвузли, дві лоджії, а з вікна відкривається вид на «Москва-Сіті».

ЖК «Wellton Park»

Концерн «Крост» вважається одним з основних девелоперів СЗАТ і одночасно одним з лідерів на ринку московського регіону. Один з головних споруджуваних проектів концерну - «Wellton Парк» - розташований буквально в парі кілометрів від розглянутого нами до цього ЖК «Утьосов». Більш того, якщо звернути з Карамишевской набережній на вулицю Дем'яна Бєдного, то перше, що побачиш, це як раз назву «Wellton Park» на вже побудованому корпусі. Взагалі в існуючому вигляді цей комплекс не підходить під наш запит, так як побудовані корпусу відносяться до строго бізнес-класу і набагато дорожче нашого бюджету, проте ситуація спрощується тим, що у «Welton Парк» є три будуються корпусу. Насправді, на відміну від РК «Утьосов», вони поки що не будуються, але вже заплановані, і компанія активно продає в них квартири.
Концерн «Крост» вважається одним з основних девелоперів СЗАТ і одночасно одним з лідерів на ринку московського регіону
Справа в тому, що висотки «Welton Парк» з боку проспекту Маршала Жукова оточують панельні п'ятиповерхівки, призначені під знос. Саме на їх місці і повинні вирости нові корпуси житлового комплексу. Втім, поки вони справляють враження цілком житлових і населених: у вікнах горить світло, з під'їздів виходять люди, в загальному, нічого не вказує на те, що їх скоро знесуть.
Втім, угода з урядом Москви вже підписано, а в одному з майбутніх корпусів вже виділені цілі дві секції під потреби переселенців. Про все це можна дізнатися у відділі продажів концерну «Крост». На відміну від більшості великих девелоперів, у компанії немає пункту продажів на об'єкті, щоб дізнатися подробиці про проект, потрібно перетнути проспект Маршала Жукова і потрапити на прийом в офісі компанії. Мабуть, так як основний сегмент «Кроста» - це бізнес-клас, просто так з менеджером поспілкуватися не вдасться, для цього треба призначити точний час візиту і домовитися про зустріч. Сам офіс являє собою досить пафосне приміщення з дорогими інтер'єрами, шкіряними меблями, виставленими під склом древніми церковними книгами і світяться макетами головних проектів концерну «Крост».
Менеджер приносить плани майбутнього комплексу у величезних фоліантах в старих шкіряних палітурках, що нагадують стародавні піратські карти. В обмін на всі ці люб'язності відвідувач повинен заповнити масштабну анкету про себе, вказавши свої ПІБ, вік, сферу діяльності, кількість дітей, цілі покупки квартири, пріоритетність різних параметрів при виборі житла і т.д. Насправді, ніякої суттєвої інформації при особистій зустрічі менеджер з продажу не надає, а ввічливо рекомендує ознайомитися з цінами і подробицями на сайті, а також самостійно прогулятися по околицях "Welton Park". В першу чергу можна побачити вже побудовані 10-ий, 8-ий і 9-ий корпусу, а також розташований між ними дитячий садок в європейському стилі: проект кварталу був розроблений європейськими архітектурними бюро Allmann Sattler Wappner Architerkten GMbH, 4a і Ernst Ulrich Tillmans.

корпус 7

Цей корпус буде розташований буквою Z найближче до проспекту Маршала Жукова, практично на другій лінії від дороги, однак з вулиці його видно не буде, відповідно з вікон також не відкриватися вид на проїжджу частину. Корпус являє собою шестисекційний монолітний будинок змінної поверховості 13 -17 поверхів. як обіцяючи

ає девелопер, кожна секція будинку буде оснащена поверховій системою кондиціонування, безшумними швидкісними ліфтами та системами відеоспостереження, а під прибудинковою територією розташований сучасний 2-х рівневий підземний паркінг. Втім, в продаж вийшли далеко не всі квартири в цьому корпусі: дві секції будуть призначені для мешканців будинків, що зносяться п'ятиповерхівок. На даний момент двокімнатну квартиру площею 63,2 кв. м з вікнами на дві сторони на шостому поверсі можна купити за 11 млн руб. При цьому перевагою буде наявність двох вікон у вітальні, правда, відсутність другого санвузла в квартирі такого класу вже виглядає деяким архаїзмом. Точно така ж квартира на восьмому поверсі обійдеться вже дорожче - 11,4 млн руб. У свою чергу на одинадцятому поверсі мо

жно вже придбати «двушку» трохи меншої площі - 59,8 кв. м за 10,4 млн рублів. В цьому корпусі девелопер також надає безпроцентну розстрочку на півроку при первинному внеску від 30% вартості квартири або на рік під 12% річних.

корпус 16

Цей корпус, як і сусідній з ним 17-ий, в концерні «Крост» вже прозвали «золотою милею» окремо взятого проекту, так як вони будуть розташовані в найпрестижнішій частині житлового комплексу - уздовж Карамишевской набережній. Корпус являє собою трисекційний монолітний будинок змінної поверховості (19-25 поверхів). Через розташування на березі річки ціни в цьому корпусі вище, ніж в сьомому. Так, двокімнатна квартира площею 81,7 кв. м на другому поверсі обійдеться в 14,37 млн ​​руб., є пропозиції площею трохи менше: на тому ж другому поверсі можна купити «двушку» площею 69,3 кв.м за 12,2 млн рублів. Цей корпус, як і сусідній з ним 17-ий, в концерні «Крост» вже прозвали «золотою милею» окремо взятого проекту, так як вони будуть розташовані в найпрестижнішій частині житлового комплексу - уздовж Карамишевской набережній

корпус 17

Цей корпус нижче свого сусіда і складається з двох секцій по 18 поверхів і позиціонується в сегменті бізнес-класу, це видно вже по планувань приміщень. Наприклад, на останніх поверхах розташовані пентхауси, а на першому поверсі - апартаменти бізнес-класу. У деяких квартирах передбачені літні приміщення у вигляді «французьких» балконів. Кожна секція будинку оснащена поверховій системою кондиціонування, безшумними швидкісними ліфтами та системами відеоспостереження, а під прибудинковою територією розташований сучасний 2-х рівневий підземний паркінг. Втім, ціни на квартири тут вже вище, ніж в сусідньому корпусі при перерахунку на площу, а розмір і кількість двокімнатних квартир менше. Так, за двокімнатну квартиру площею 53,5 кв. м на другому поверсі доведеться заплатити 9,9 млн руб., а «двушка» площею 55,2 кв. м на п'ятому поверсі обійдеться вже в 10,6 млн рублів.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ КВАРТИР У ВЕЛИКИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСАХ СЗАТ

Площа, кв. м

100

84

90,4

63,2

81,7

53,5

Наявність власної інфраструктури

Упорядкований внутрішній двір, супермаркет, фітнес-клуб

Упорядкований внутрішній двір, дитячий сад

Ціна, млн руб.

17,2

11,6

11,4

11

14,37

9,9

механізм продажу

ДДУ з ФЗ-214

ДДУ з ФЗ-214

ДДУ з ФЗ-214

ДДУ з ФЗ-214

ДДУ з ФЗ-214

ДДУ з ФЗ-214

девелопер

«Грас»

«Крост»

Продавець

«Грас»

«Крост»

додаткові платежі

відсутні

відсутні

здача Держкомісії

III кв. 2015 р

III кв. 2015 р

III кв. 2015 р

IV кв. 2015 р

IV кв. 2015 р

IV кв. 2015 р

Іпотека, акції, знижки, розстрочки

При 100% оплаті надається знижка 1%, при внесенні 50% пропонується безвідсоткова розстрочка на три місяці. Іпотека ВТБ 24

При оплаті 30% надається безвідсоткова розстрочка на півроку або на рік під 12% річних. Іпотека від Ощадбанку.

Іпотека від Ощадбанку.

Джерело: власні дані компаній, а також представників компаній, які показували автору статті об'єкти

Олексій Лоссан

Увага! Всі статті в рубриці Test @ Life написані на основі особистої думки автора, складеного за підсумками його візиту об'єктів під виглядом покупця.

ТАКОЖ З ТЕМИ:
Найбільші новобудови ЮВАО: чому моноліт виявився дешевшим панелі?
Що насправді можна купити в новобудовах Ізмайловського району?

Найбільші новобудови ЮАО: яку квартиру можна взяти за 7 - 10 млн рублів?

ТАКОЖ З ТЕМИ: Найбільші новобудови ЮВАО: чому моноліт виявився дешевшим панелі?
ТАКОЖ З ТЕМИ: Найбільші новобудови ЮВАО: чому моноліт виявився дешевшим панелі?
Що насправді можна купити в новобудовах Ізмайловського району?
Найбільші новобудови ЮАО: яку квартиру можна взяти за 7 - 10 млн рублів?