Строительство »

гра брендів

Серіал «Гра престолів» виявився одним з найпопулярніших за всю історію телебачення. Стати частиною цього успіху в епоху постмодерністкого «кровозмішення» мистецтва і бізнесу поспішило величезна кількість самих різних компаній. Про яскравих прикладах того, як «Гра престолів» стала частиною великої гри маркетологів, ми і розповімо сьогодні.

Зубні пасти SPLAT

Відома своїм креативним підходом до маркетингу російська компанія-виробник паст SPLAT запустила онлайн-тест на підтримку серії паст Special, пройшовши який, кожен зможе визначитися - на кого з 14 героїв Семи Королівств він так схожий. Особлива цінність тесту полягає в педантичності і точності з якої його автори підійшли до «своєї гри»: серед персонажів тесту є не тільки Король ночі, але навіть Дракон. І якщо так трапиться, що саме з ним ви співпаде своїми відповідями (Увага! Спойлер!) - чистити вам зуби пастою Chili з пекучим перцем.
Всього 5 питань - і вам тут же буде дана відповідь. Це вам не Cosmopolitan з монументальними тестами, як у дорогих мозгоправов з кушетками і проникливим голосом. Тут все дійсно можна зробити граючи. Результатами можна поділитися з друзями з соцмереж.
Відома своїм креативним підходом до маркетингу російська компанія-виробник паст SPLAT запустила   онлайн-тест   на підтримку серії паст Special, пройшовши який, кожен зможе визначитися - на кого з 14 героїв Семи Королівств він так схожий

Pornhub
У «клієнтоорієнтованості» і чуйному відношенні до кон'юнктури культурного рельєфу місцевості цього ресурсу можуть позаздрити всі компанії світу. Чого вартий реакція на блокування сайту в Росії, коли представникам Роскомнадзора запропонували безкоштовний доступ в обмін на зняття обмежувальних санкцій. Тоді Pornhub вибився в топ запитів російських пошуковиків. Але найцікавіше все ж сталося після виходу 6-го сезону «Ігри». Щоб відповідати тренду, власники Pornhub почали публікувати пікантні сцени з серіалу. А їх там достатньо. Розділи «фантастика і фентезі» поповнилися уривками з кінополотна. Однак цього здалося мало, і у ресурсу з'явився повністю стилізований під серіал розділ. Головними об'єктами порнопародія стали Сересея Ланністер і Варіс. Погана новина для всіх самотніх інтернет-користувачів: канал HBO подав до суду.

Рокетбанк   Відомий своїми точними влученнями в трендовую порядку культурного життя світу і країни «Рокет» креативним чином підійшов і до прем'єри 7-го сезону «Ігри престолів»
Рокетбанк
Відомий своїми точними влученнями в трендовую порядку культурного життя світу і країни «Рокет» креативним чином підійшов і до прем'єри 7-го сезону «Ігри престолів». Разом з онлайн-кінотеатром «Амедіатекой», компанія створила тематичний Лендінгем, на якому будь-який бажаючий міг написати свій спойлер до серіалу. Кращі роботи публікувалися в московському метро, ​​де, власне, потім і відбулася прем'єра нового сезону .

Московський метрополітен

Здавалося б, аж ні - теж в темі. І ще як в темі! На станції метро «Маяковська» трапився світовий прецедент! Вперше прямо в підземці відбулася справжня кінопрем'єра . Вхід на станцію був стилізований за всіма канонами бренд-айдентики. А все щасливчики, які спустилися в ніч на 18 липня під землю змогли сфотографуватися з персонажами кіносаги.

Горілка Icelandic Mountain
Той випадок, коли все сталося навпаки. Поки бренди намагаються по-хорошому і зі смаком паразитувати на популярності серіалу, один з його героїв вирішив створити свій. Григор «Гора», а точніше актор Хафтор Бьернсон, запустив свою марку горілки. Ось він, відповідь Чемберлену!
Що ж, все тут написане може бути цікаво лише тим, хто знає, дивився, переживав, чекав і нудьгував по прем'єрі. Однак якщо ви ще тільки прислухаєтеся до гулу, що лунають з будь-якого вікна і праски «...« Гра престолів »,« Гра престолів »», то вам є сенс подивитися короткий ролик, де коротко і швидко викладено все в кращих традиціях ремарки «В попередніх серіях ... ».
Не чекайте зими, дивіться Зараз!