Строительство »

Де краще взяти кредит готівкою - відгуки 2019 року, де вигідніше і простіше

 1. Поради
 2. порівняння банків

Коли людям терміново потрібні гроші, вони в першу чергу цікавляться, де краще взяти кредит готівкою і зробити це з найбільш вигідними умовами для себе.

Для цього можна самостійно проаналізувати кредитні пропозиції десятків банків і вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Але щоб заощадити час, багато потенційних кредитоотримувачі порівнюють відгуки тих, хто вже скористався тим чи іншим банківським пропозицією і здатний об'єктивно оцінити всі плюси і мінуси даної послуги.

Поради

Для початку вивчимо поради кредитних фахівців, які дозволять взяти кредит простіше, без зайвих документів і під привабливий відсоток. Звичайно, ці рекомендації не будуть універсальними для кожного, але багатьом варто звернути увагу на описані нюанси отримання кредиту.

 • Якщо нарахування заробітної плати відбувається на рахунок будь-якого банку, то саме туди доцільніше звернутися за отриманням позики. Багато банків надають пільгові умови для учасників зарплатних проектів: їм пропонують варіанти кредитування зі зниженими процентними ставками. Друге гідність такого кредиту - оперативність оформлення документів. Це досягається за рахунок того, що кредитним фахівцям не потрібно надавати довідку про доходи, а перевірка платоспроможності клієнта проводиться за наявною базою виплачуваної заробітної плати. Так, Ощадбанк пропонує учасникам зарплатних проектів дуже низькі процентні ставки - від 15,5% річних. Під такі відсотки можна брати навіть споживчі нецільові кредити. Детальніше тут .
 • Завжди потрібно шукати акційні пропозиції від банків, під час їх проведення ставки по кредитах можуть знижуватися на кілька відсотків, хоча до клієнтів при цьому пред'являють більше вимог.
Коли людям терміново потрібні гроші, вони в першу чергу цікавляться, де краще взяти кредит готівкою і зробити це з найбільш вигідними умовами для себе Кредит готівкою під заставу авто

видаються банками без проблем: існують навіть знижені процентні ставки при такій заставі.

Як швидко оформити онлайн-заявку на кредит готівкою в Уральському Банку - читайте далі .


Так, зараз багато банків активно практикують спеціальну програму для придбання житла в новобудовах. Відсотки по таких позиках досить занижені - до 10% річних. Іпотечні кредити сьогодні вигідніше оформляти в банку Абсолют, ИТБ Банку і банку Балтика.

Якщо необхідно фінансування покупки нового автомобіля, можна скористатися автокредитом під низькі процентні ставки за програмою державного субсидування. Умови та остаточна ставка по кредиту будуть залежати від того, старе або нове транспортний засіб клієнт збирається купувати. Передбачені навіть автокредити без початкового внеску.

Визначаючись з тим, де краще взяти кредит готівкою, необхідно також враховувати мета його отримання і умови, на які розраховує клієнт:

 • якщо потенційний отримувач кредиту призводить надійного поручителя зі стабільним місцем роботи і позитивною кредитною історією, то можна претендувати на великі суми до 1000000 крб .;
 • якщо клієнт може надати заставу, йому запропонують найпривабливіші процентні ставки по кредиту - від 11% річних;
 • якщо отримувач кредиту - пенсіонер, у багатьох банках існують спеціальні вигідні пропозиції для таких клієнтів.

Вибирати банк, в якому можна отримати кредит, кожному потрібно самостійно, але звернути увагу на рекомендації фахівців все-таки варто, щоб отримати позику на більш вигідних умовах

порівняння банків

Щоб вибрати для себе найбільш підходящий кредит, потрібно не тільки вивчити рейтинг банків з самими низькими процентними ставками, а й визначити для себе термін, розмір кредиту, наявність поруки та застави. Так, в залежності від перших двох умов банки можуть пропонувати різну вартість кредиту, а наявність надійного поручителя і застави дозволять взяти позику дешевше в будь-якої фінансової організації.

Так, в залежності від перших двох умов банки можуть пропонувати різну вартість кредиту, а наявність надійного поручителя і застави дозволять взяти позику дешевше в будь-якої фінансової організації

Сьогодні великою популярністю користуються кредитні карти, якими можна розплачуватися за товари, знімати з них готівку і знову поповнювати рахунок


Споживчі кредити найкраще брати в наступних банках:Сбербанк Росії

Процентна ставка тут буде встановлена в розмірі від 15,5% річних за умови, якщо в якості застави буде виступати нерухоме майно. З такими умовами клієнт може розраховувати на позику до 10000000 руб., Віддавати який доведеться в термін до 20 років. ВТБ 24 Видає кредит «Швидкий», його вартість - 17% річних. Мінімальна сума позики повинна бути більш 100000 руб., А максимальна не повинна перевищувати 1000000 крб. Термін повернення боргу - від 6 міс. до 3 років в залежності від взятої суми і платоспроможності клієнта. Совкомбанк Дозволяє своїм клієнтам брати кредити під ставку 12% в рік. Найвигіднішою пропозицією банку є кредитний продукт з низькою процентною ставкою «Грошовий», але його оформляють тільки для пенсіонерів. Такий позику не може бути більше 100000 крб., А повернути його потрібно не пізніше ніж за 1 рік. банк Москви Розробив кредитні пропозиції для своїх клієнтів під ставки від 16,9% річних. Найвигіднішою пропозицією по цій лінії можуть скористатися бюджетники. Максимальна сума позики за такими умовами - 1500000 руб., А термін його повернення - 60 місяців.

Якщо потрібен кредит готівкою, а можливості надати поручительство і заставу немає, можна звернутися в наступні банки, які навіть без цих умов готові кредитувати за прийнятними відсотковими ставками:

«Кредитку» на вигідних умовах фахівці рекомендують оформляти в наступних банках:

Банк

Сбербанк ВТБ 24 Русский стандарт Процентна ставка (на рік) Від 25,9% Від 28% Від 36%

За оформленням іпотечного кредиту краще відправитися в такі банки:

 • Абсолют Банк;
 • Ощадбанк Росії;
 • РИБ;
 • ВТБ 24;
 • МКБ.

Варто враховувати, що процентні ставки по кредитах можуть досить часто змінюватися і в різні періоди часу лідерами за найвигіднішими пропозиціями стають різні банки. З цієї причини для отримання актуальної інформації краще звертатися на офіційні сайти фінансових організацій або дзвонити на їх гарячі лінії.

Кредит готівкою в Газпромбанку Кредит готівкою в Газпромбанку

видають за дуже вигідною ставкою - мінімально 13% річних.

У чому переваги і недоліки експрес кредиту готівкою - фахівці розкажуть тут .

тут ви зможете дізнатися, як швидко отримати кредит готівкою в сумі 50 000 рублів.