Строительство »

Боулінг-клуб "Космополіт"

  1. Боулінг-клуб "Космополіт" на карті Києва
  2. Коментарі користувачів: Боулінг-клуб "Космополіт"
РозвагиLink.ua рекомендує:
Робота в боулінг-клубі

Боулінг-клуб "Космополіт" відкрився 23 серпня 2008 року.
24 доріжки QUBICA AMF, 24 найшвидших пінспоттера, спорт-бар, суші-бар, ресторан швидкого харчування «Бульдозер»,, 4 столи російського більярду, кваліфіковані інструктори, аматорські і професійні турніри, корпоративні вечірки та дитячі дні народження.
Ми чекаємо Вас щодня з 10.00 до 06.00Боулінг-клуб "Космополіт" на карті Києва


Боулінг-клуб "Космополіт" на карті Києва


Коментарі користувачів: Боулінг-клуб "Космополіт"


Відгук залишив: Антон

Я знав, що в боулінгу в Більшовику дуже погане обслуговування, але сьогодні був інцидент, який перевернув моє уявлення про те, наскільки може бути погано. Дитині робили ДР. З дітьми вобще все в порядку, а от зі столом дорослих стався в загальному не дуже великий казус, але все-таки. Замовили спочатку 2 пива, потім під кінець ще одне. І майже відразу попросили рахунок. Офіціантка не принесла останнім. Я подумав, що його не повинно бути в рахунку, але вже після оплати все-таки з'ясувалося, що вона його точно не принесла і воно було в рахунку. Разом оплатили то, чого нам не принесли. Я хотів написати в книгу скарг. Згідно пункту 10 постанови КМУ №833 від 15.06.2006 куточок споживача повинен знаходиться на видному і головне - доступному місці! У них це місце аж за барною стійкою. Відповідно коли я потягнувся туди через барну стійку до мене підбіг охоронець і почав штовхатися. Коли я дістав телефон що б зняти це свавілля, він почав конкретно битися і вдарив мене кілька разів!
Разом я викликав поліцію і написав заяву. Будь це не ДР, я реально поїхав би знімати побої. А так виходить, що навряд чи йому щось буде, за пиво нам не повернули і я побитий! :) В принципі не сильно, але сам факт! А тепер уявіть на секундочку, що було б якщо б я йому дав здачі? ..
Коли приїхала поліція, він їм говорив, що ми п'яний, але немає - ми не були п'яними і поліція це підтвердила. Ці пива були для різних людей.

Відгук залишив: Irina

Отетеріти!!!
Я думала це ми тільки потрапили на таке обслуговування. Були два рази, різні адміністратори, обидва рази абсолютно не професійний підхід !!!
Більше ні ногою !!!

Відгук залишив: Діна

Не можу не написати ще раз про боулінг на Більшовику. Я була здивована, але зі мною зв'язалася адміністрація боулінгу (я залишила свою пошту), а потім і номер мобільного. Я в телефонному режимі розповіла ще раз історію (нижче). Попросили приїхати. Приїхали з чоловіком підтвердити той чи офіціант брав гроші за розлиту з вази воду. Викликали цього офіціанта, він звичайно сказав, що він не просив і йому за цей випадок грошей не давали. Я б більше здивувалася якщо б він зізнався. Хлопці з адміністрації підтвердили, що це не є штрафом і повірили мені. Хотіли віддати гроші, але ми з чоловіком їх не давали тому і не взяли. Просто хотілося сказати, що за фрукт у них працює і щоб взяли його на замітку. Хлопці з адміністрації вибачилися, хоч їх провини в цьому немає. Так що молодці, оперативно спрацювали. Та й я отримала задоволення від того, що правда взяла верх. І може в наступний раз, цей офіціант (якщо залишиться працювати) сто разів подумає чи брати гроші ні за що.

Відгук залишив: Діна

На мій день народження пішли в боулінг на більшовика. Я, мій чоловік і друг чоловіка. Друг чоловіка подарував мені букет квітів. Попросили офіціанта поставити квіти поки пограємо. Він і поставив вазу на підлогу біля столика (де п'ють, їдять). Я випадково зачепила вазу ногою, розлилося трохи води. Офіціант з посмішкою сказав нічого страшного, а сам став розмовляти з приятелем чоловіка. Через деякий час чоловік мені повідомив що за мене було заплачено штраф в розмірі 200 гривень. Я не зрозуміла за що ??? Так я випадково розлила трохи води, але не доріжку же де грають, я не розлила не пиво, що не кислоту якусь, в загальному я думаю, що там від склянки звичайної води нічого з підлогою не відбулося. Як говориться нічого не сталося, що могло спричинити хоч якісь негативні наслідки. Крім того, вазу я не ставила, ставив офіціант. Так, до речі, в магазині, якщо людина випадково розіб'є якийсь товар, це не його вина, а вина магазину. Треба краще ставити. Я попросила офіціанта забрати вазу з квітами подалі, щоб під ногами не стояла (від гріха подалі). Благо він забрав. Я почитала за що бувають штрафні санкції. Те що зробила я в переліку штрафів було відсутнє. Мені було не те що не приємно, я відчувала себе якоюсь злочинницею. Адже штраф же був заплачений. Шампанське я демонстративно вже пила в курилці (благо нікого не було і не було накурено), щоб не дай бог крапля не впала на підлогу. А то за воду 200 гривень, а за шампанське ??? Чоловік не хотів з'ясовувати стосунки з персоналом, щоб день народження не зіпсувати, але було пізно, офіціантові, який зрубав бабло це все-таки вдалося. Так, на їхньому сайті, в гостьовій книзі я написала цей відгук, але його щось ні. Нічого, як то кажуть ми не горді, пару сотень метрів під'їдемо і напишемо в книзі скарг. Нехай мені пояснять що це за штраф і чому він тоді не включено до переліку штрафів.

Відгук залишив: Євген

Загалом - свинарник, неймовірно смердить взуття. Кулі такі слизькі від жиру, що аж противно їх брати в руки. Зробили курилку, хочеться попросити весь персонал і начальство курити там же, а не в підсобках. Курилка - газова камера 2 на 2 без належного провітрювання. На моніторах замість рахунку часто бачиш якусь рекламу. І це більше ніж за 200 грн / год. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Відгук залишив: Гортензія

Спасибі величезне всім за відгуки. Планувала відзначити дитині день народження, вже передумала.
Бажаю всім удачі.

Відгук залишив: Тетяна

Були сьогодні в цьому боулінг-клубі. Хотіли обговорити організацію дитячого дня народження. Нам покликали "піар-менеджера". Вийшла дівчина, першою фразою якої було - я не знаю, що вам запропонувати. Розмовляла зверхньо, ​​по - хамськи. І все це в присутності дитини. І самі більше туди не підемо, і іншим не раджу.

Відгук залишив: Серджіо

Одного не можу зрозуміти, стільки негативних відгуків, а адміністрація боулінгу тут у відповідь ще щось пнеться !!! Це через те, що у персоналу маленька зарплата, і відповідно їм все по-барабану !!! Це все виходить від керівництва !!! Хотів піти пограти туди але передумав, а може сходжу заради інтересу подивитися на цю клоунаду !!! І нехай спробують мені нагрубити-я можу навчити, як обслуговувати клієнтів !!!!!!!!!!

Відгук залишив: Інна

Вчора відзначали День народження дитини, ставлення до відвідувачів просто жахливе, мало не над кожною доріжкою варто обслуговуючий персонал і стежить за кожним твоїм рухом, що дуже напрягает.А ще сдерлі штраф за те, що дитина кинув кулю в не зовсім підходяще для цього час (але нічого не пошкодив !!!). Причому сдерлі не один раз! Я просто в жаху і в розпачі-нам зіпсували весь праздіков! Я не знаю куди звертатись! Підкажіть будь ласка що робити, так просто я це залишати не можу, відкликання мій на сайті модератор не додає! Чи не приходите туди ні в якому разі святкувати дитячий день народження, та й взагалі святкувати там нічого не раджу !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Відгук залишив: Прокурор

перевірку би їм!

Відгук залишив: AKBAPEJIb

Не йдіть туди, не витрачайте гроші, не псуйте настрій ...
Замовляла раніше, за передоплату ще й доплачували. І все б нічого, якби не таке хамство з боку людей, яких прийнято називати "персоналом". Розмовляла з 5-ма людьми, і ніхто не відзначився хорошими манерами. До того ж дуже розлютив факт, що я оплатила за 2 дня дві доріжки, прийшла вчасно, а потрапила на гру тільки через 15 хвилин, причому чому мені так і не пояснили. Ще дуже мило: на ресепшине був листочок, на якому написано про акцію, їли забуваєш 3 страйка поспіль - отримуєш коктейль, 4 - пляшку шампанського. Але, коли ми вибили 3 страйка і я підійшла до офіціанта, та занервувала і через хвилин 5 підійшла з охороною (мабуть на випадок, якщо я не погоджуся з їх прийомами) і вручила листочок, на якому написано про 4 і 5 страйках відповідно.
Коротше зіпсували мені мій вечір і даремно викинула гроші. Всім своїм тепер кажу - краще продовжити вечір на вулиці, ніж в цьому "закладі".
Ще дуже вразили коментарі адміністрації на цьому сайті типу "PS Судячи з культури Ваших висловлювань, Вам не те що в наш клуб, Вам взагалі на людях з'являтися не можна" (???)
Шокована, клуб, прогнив з голови і до п'ят.

Відгук залишив: Юля

Непоганий кальян був ... Зараз не знаю.

Відгук залишив: Ілля

Посміявся я з відгуків, тепер сюди і не піду. Здивували коментарі, написані імені адміністратора закладу і якогось Діми: так говорити про своїх клієнтів неприпустимо, клієнт це те єдине, що вам приносить гроші і дає хліб. А з таким ставленням до ваших годувальників, ви скоро втратите всіх клієнтів і закриєтеся. І ви цього заслуговуєте - непрофесійний менеджмент знищить будь-який заклад.

Відгук залишив: Дар'я

У Большівеке після 22.00 взагалі робити нечего.Пусто !!! А пиво "Туборг" у них - дійсно відстій. Думала здохну на наступний день. І це від ОДНОГО їхнього келиха "Туборг" .Можливо вони його бадяжат?

Відгук залишив: Валентин

Відстійних БОУЛІНГ!
Зависає кождого 10 ХВИЛИН!
А пресонала БИКИ ПОЛЬОВІ!
ОХОРОНА кримінальників ПРОСТО ЖЕСТЬ!
Я БІЛЬШЕ НІ НОГОЮ ТУДИ!

Відгук залишив: Світлана

Діма,
ха-ха, вже вибачте, хто на кого вчився. :-)

Відгук залишив: Олена

Я в шоці! 8 травня вирішили з подружкою заощадити і чогось нас потягнуло в Більшовик,
а не в звичний для нас клуб (рекламувати не буду, там і так чергу вічно :)
і як виявилося не дарма). Поcкольку гравець я опитний- своя взуття
для боулінгу у мене є. Як завжди взяла з собою. Грати в своіх- красивих, нових мені
не дозволили. Було реально противно, але взула їх. Спасибі хоч шкарпетки видали. взуття м'яко
кажучи катастрофічна. їй начебто років 50. 3 рази мені туфлі міняли, але менш огидно
не стало. Але оплачено ж. Взули і пішли грати ... Кулі не те слово поцарапание ...
Вообщем емоцій повно, АЛЕ ГОЛОВНЕ ОСЬ У ЧОМУ: приїхавши додому, на середньому пальці правої
РУКИ виявилися якісь сверблячу прищики ... ЯКІ ЗА НІЧ прівратілась У ВЕЛИКІ пухирі ...
Взагалі, щоб ДОВГО НЕ РАССКАЗИВАТЬ- СЬОГОДНІ БУЛА У 2-Х дерматології (ТАК НАДІЙНІШИМ) - ОБИДВА СКАЗАЛИ,
ЩО занесли інфекцію. МЛИН, Я ГРАЮ РОКІВ 5 ЛЕДЬ ЧИ НЕ ЩОТИЖНЯ, АЛЕ ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО!
Я В ШОЦІ. ЛІКАРІ ТЕЖ. :) Хочу відразу проясніть- в цей день я була в тонких коротких рукавичках,
їх я знімала тільки в боулінгу. Так що зараження відбулося саме там. Я завжди була впевнена,
що хоч іноді кулі обробляють чимось. Це я зараз улибаюсь- коли вислухала 2-х лікарів і
випила на 260 (!) грн таблеток, мазей, примочок ... А вчора весело було. Благо хоч лікується.
Ось так ось заощадили 60грн. :)))))) У подружки до речі теж якийсь свербіж. Але на щастя
на набагато ранній стадії ніж у мене лікуємо. Дуже хотіла повідомити про це в СЕС,
але зрозуміла, що немає сенсу, тому що однозначно все вже давно сплачено.
Так що не жлоби :))) І вдалою вам гри в пристойному клубі. :)

Відгук залишив: Олена

Я в шоці! 8 травня вирішили з подружкою заощадити і чогось нас потягнуло в Більшовик, а не в звичний для нас клуб (рекламувати не буду, там і так чергу вічно :) і як виявилося не дарма). Поcкольку гравець я досвідчений і майже професіональний- своя взуття для Бойлінг у мене є. Як завжди взяла з собою. Грати в своіх- красивих, нових мені не дозволили. Було реально противно, але взула їх. Спасибі хоч шкарпетки видали. Взуття м'яко кажучи катастрофічна. їй начебто років 50. 3 рази мені туфлі міняли, але менш огидно не стало. Але оплачено ж. Взули і пішли грати ... Кулі не те слово поцарапание ... Вообщем емоцій повно, НОГЛАВНОЕ ОСЬ У ЧОМУ: приїхавши додому, НА СЕРЕДНЬОМУ пальцем правої руки виявилися якісь сверблячу прищики ... ЯКІ ЗА НІЧ прівратілась У ВЕЛИКІ пухирі .. . взагалі, щоб ДОВГО НЕ РАССКАЗИВАТЬ- СЬОГОДНІ БУЛА У 2-Х дерматології (ТАК НАДІЙНІШИМ) - ОБИДВА СКАЗАЛИ, ЩО занесли інфекцію. МЛИН, Я ГРАЮ РОКІВ 5 ЛЕДЬ ЧИ НЕ ЩОТИЖНЯ, АЛЕ ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО! Я В ШОЦІ. ЛІКАРІ ТЕЖ. :) Хочу відразу проясніть- в цей день я була в тонких коротких рукавичках, їх я знімала тільки в боулінгу. Так що зараження відбулося саме там. Я завжди була впевнена, що хоч іноді кулі обробляють чимось. Це я зараз улибаюсь- коли вислухала 2-х лікарів і випила на 260 (!) Грн таблеток, мазей, примочок ... А вчора весело було. Благо хоч лікується. Ось так ось заощадили 60грн. :)))))) У подружки до речі теж якийсь свербіж. Але на щастя на набагато ранній стадії ніж у мене лікуємо. Дуже хотіла повідомити про це в сан.-епідем. станцію, але зрозуміла, що немає сенсу, тому що однозначно все вже давно сплачено. Так що не жлоби :))) І вдалою вам гри в пристойному клубі. :)

Відгук залишив: Зозо

Більше НІКОЛИ не прийду до Вас !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Враження, м'яко кажучи - огидне !!!!!! Прийшли ... на ресепшені відразу нахомілі, задавши їм питання по суті, навіть не зволили відповісти ..лішь окинули убивчим поглядом !! На прохання поміняти розмір обуві..отреагіровалі агресивно і не досить, причому попросила їх ввічливо і з улибкой..Дальше краще ... Зайшли ... Почали грати, прочекали офіціанта хвилин 20, потім знайшли його самі і зробили замовлення. Чекали його хвилин сорок, потім я не витримала і пішла на бар і сама його взяла !!!! де це ваще бачено, притому що про наше замовлення я офіціантові нагадала рази 4 !!!!!! а самі знаєте коли граєш хочеться пити .... так з вашим обслуговуванням та сервісом дочекаєшся !!!!!! Відстійне місце, більше не прийду і всім друзі скажу щоб не приходили! Ви втрачаєте клієнтів на рівному місці !!! Дякуємо за увагу...

Відгук залишив: Адміністрація боулінг-клубу "Більшовик"

Шановний Володимире, з приводу попадання в кеглезаборний механізм і штрафів за це було сказано вище. З приводу швидкості реагування на технічні поломки - повідомте, будь ласка, дату і час гри, ми приймемо відповідні заходи. Е-мейл для зв'язку - pr (знак пошти) bolshevik-bowling.com.ua.
З приводу ескалатора. На території боулінгу ескалатора НІ. Але він є на території ТРЦ "Більшовик" перед боулінгом (підйом з 2-го на 3-й поверх). Ходити по ескалатарору в протилежному напрямку - травмоопасно, а охоронець комплексу можливо і перестарався в виразах, але разом з тим, можливо, і запобіг травмування Вашого друга.

Відгук залишив: Адміністрація боулінг-клубу "Більшовик"

Шановний Артем. Біля кожного столика кожної доріжки боулінг-клубу "Більшовик" лежать правила поведінки, де в тому числі російською по білому написано штрафні санкції за псування і поломку обладнання. Адміністратор та охорона клубу в даному випадку вела себе в рамках правил. PS Судячи з культури Ваших висловлювань, Вам не те що в наш клуб, Вам взагалі на людях з'являтися не можна

Відгук залишив: Андрій

обслуговування там хоч є? а то я так і не дочекався, куди начальство дивиться ... а боулінг на рівні

Відгук залишив: elena

На превеликий жаль, виявилися 3 вересня в цьому боулінгу (ми з чоловіком і моя подруга з чоловіком), відзначали моє свято, крім оплати за боулінг, рахунок склав 155 грн, офіціантці в книжечку наші чоловіки поклали 2 купюри по 100 грн з розрахунком отримати здачу і залишити стандартні європейські чайові (мені довелося в Європі не 1 день пожити). однак здача склала 5 грн ... залишимо математичні розрахунки касира і офіціантки ... після досвіду спілкування в Європі мої ввічливі питання не увінчалися успіхом. поседовала моя подруга з, мабуть, більш доступним гучним і лайливим мовою. Тут же з'ясувалося, що 50 грн "помилково" перекочували в сусідній рахунок і т.д. і т.п. Належні нам гроші ми отримали, але осад від того, що нас обікрали настільки сильний, що дасть можливість попередити можливих відвідувачів від неправильної думки відвідувань цього закладу. Особливих вибачень і пропозицій в якості "загладити" і т.д., як це прийнято в єврової, естесcтвенно, не було, в даний момент цей вечір, як і ця ніч, зіпсовані, спасибі Вам, Боулінг-клуб ... "дуже дивно ", що охорона поглядала на цей інцидент і мовчки спостерігала. Хороша вам буде характеристика.

Відгук залишив: Віктор

я на більшовика ток в кіно ходив, ось вирішив в п'ятницю сходити в боулінг ((- спасибі за попередження.

Відгук залишив: Максим

Грав вночі на вихідних.
Сам боулінг - сподобався. Дуже навіть.
Вбило - обслуговування офіціантів. Покликати до доріжці офіціанта зайняло в сумі 45 хвилин часу при неодноразових зверненнях. Результат - смердюче гірке пиво (так і не зрозумів - чи то пиво зіпсоване, толі келих немитий), 25 грн за келих, по меню - Туборг Грін.
Але сам боулінг - всім раджу.

Відгук залишив: Відвідувач

Я очікував лутшего ... 4-столу руського великого і все, розположени біля боулінгу, тобто ДУЖЕ шумно і повз того обслуговування низьке!
Ще в більшовика є ресторан "Маузер", там теж є більярд (3стола- руський великий і маленький, і американка), скажу так, столи не доглянуті, пил начебто взагалі не витерать, обслуживаніе нуль, як ніби грав в якому-небудь барижном шинку , але навіть там би, запропонували що то випити!
А тепер уявіть на секундочку, що було б якщо б я йому дав здачі?
Я не зрозуміла за що ?
А то за воду 200 гривень, а за шампанське ?
Можливо вони його бадяжат?