Строительство »

Мій роман з босом: історії з життя

  1. Завагітніла, а він звільнив
  2. Коли я взяла себе в руки, він закохався
  3. Бос зробив мені пропозицію
  4. Співробітниці мене «з'їли»
  5. Його дружині писали анонімки
  6. Сплю спокійно, плачу рідко
  7. Розлучилися тільки коли він переїхав
  8. За відмову начальник дріб'язково мстився
  9. Приємно бути поруч з успішною людиною

Кажуть, що романи на роботі повинні бути табу для будь-якої поважаючої себе дівчини Кажуть, що романи на роботі повинні бути табу для будь-якої поважаючої себе дівчини. Але всі ми живі люди і, приходячи на роботу, не втрачаємо здатність закохуватися. Що ж буває з тими, хто порушив табу? Читай реальні історії про романах з босами.

Завагітніла, а він звільнив

У мене все неправильно склалося. Після розлучення влаштувалася працювати в комп'ютерну фірму. Ніде правди діти, шукала кохання. І сама не очікувала, що у мене закрутиться скажений роман з босом. Жадноватий виявився тип, подарунків від нього не одержувала, але премія була стабільна, не ображав. У ліжку з ним було добре, та й людина він непоганий ... І тут я від нього залетіла. І якось мені прикро стало, шкода себе, що знову одна зі своїми проблемами. тільки секс на роботі спільний . Нерви ні до біса, стала влаштовувати істерики, вимагати, щоб з дружиною розлучився, дура. Не тут то було.

Запропонував грошей на аборт, а через два тижні ... звільнив, ну тобто змусив написати заяву. Сказав: вистачить, дружина здогадується, і взагалі він «нічого такого» не мав на увазі. Так ось я залишилася і без боса, і без роботи.

Олена, 26 років, Москва

Коли я взяла себе в руки, він закохався

Ця історія трапилася нещодавно, ще болить. Сльотаву березневим днем ​​вирушила на співбесіду. Говорив зі мною приголомшливий красень - у мене виникло ненормальне еротичне збудження. Виявився виконавчим директором. Перший тиждень не могла думати про роботу, тому що думала тільки про нього. Потім насилу взяла себе в руки, тоді він збожеволів. Словом, у нас почався повноцінний службовий роман. Вдень - робота, все ночі - разом. Нарешті я вирішила звільнитися, тому що було неприємно бачити, як співробітники поглядають. Три місяці ми ще зустрічалися, а потім розбіглися - дуже різними виявилися, зовсім не «половинками». Мені дуже шкода, що я втратила хорошу роботу . На жаль, на службі не можна закохуватися.

Світлана, 27 років, Тула

Бос зробив мені пропозицію

Мій роман з босом закінчився шлюбом. Тепер він мій законний чоловік і батько нашого чудового синочка. А починалося все досить романтично. Якось я затрималася на роботі, сиджу в порожньому офісі. Чую, двері відкривають, виявляється, шеф щось забув. А між нами нічого ніколи не було. Цілий рік працювали разом, і ніяких «рухів серця». А тут сидимо, слово за слово, він про себе розповів (в розлученні, дочка доросла, недавно переселилася в Голландію, так йому навіть не повідомили), я про себе (в розлученні, дітей немає, вечори порожні). Через годину я була впевнена, що він мій давній близький друг. Ну і пішло-поїхало. Через 3 тижні разом до Фінляндії з'їздили, потім до Праги ... А через 3 місяці «бос» зробив мені пропозицію.

Валерія, Москва, 34 роки Валерія, Москва, 34 роки

Співробітниці мене «з'їли»

Робота - це вся жіноча життя, що б там не говорили. Щоб чогось досягти, треба щодня орати по 8 годин. Графік щільний, тому де можливі романи? На роботі.

І краще з шефом Іваном Івановичем, ніж зі слюсарем Васею або інженером Петром. Правда, не завжди виходить як треба. У мене, наприклад, сумно, так і буду сама кар'єрну плуга перти, видно. Перший раз була типова історія: мені 25, йому 45. Але потім з'явилася леді більш юна, і мене відправили геть. Другий раз з його замом. Цей подарунки дарував, з собою на вікенди возив, просував потихеньку. Та тільки мене баби з'їли, вижили з відділу брудними плітками і нестерпним ставленням. Ось вона, заздрість обділених! А коханець захищати не став. Тепер я в іншому відділі, назріває новий роман з босом. Я вже без ентузіазму, якщо чесно.

Вероніка, 27 років, Санкт-Петербург

Його дружині писали анонімки

Найстрашніше в «нестатутних» відносинах з шефом - злі язики. Причому і жіночі, і чоловічі однаково. І хоча ми приховували наші відносини і вели себе досить обережно, суспільство все знало. Будь жест симпатії в мою сторону, навіть чергова посмішка викликали справжні напади ненависті у оточуючих. Довелося піти з роботи. Але на цьому «суспільство" не заспокоїлося. Мій коханець був одружений, можливо, саме це провокувало такий жорсткий негатив. І ось колишні співробітниці стали писати його дружині анонімні знущальні листи . Я думаю, якби це була бізнес-структура, ситуація склалася б не так бридко. Але ми працювали в державній конторі ... Загалом, розлучилися ми. Не витримали тиску ...

Світлана, Санкт-Петербург, 39 років

Сплю спокійно, плачу рідко

У ранній молодості я так закохалася, що мені цього вистачить назавжди. Більше не хочу. За спиною - невдалий шлюб плюс правильно зроблені висновки (сподіваюся). Я маю намір жити добре і з великою користю. Три роки тому прийшла в компанію рядовим фахівцем і майже відразу зав'язала роман з босом.

Симпатичний чоловік, під п'ятдесят, одружений, що ще треба? Ідеальні умови! З тих пір я живу розкошуючи, отримую все, що хочу - діаманти, індивідуальні тури до Європи, ганчірки . І стабільне кар'єрне просування вперед і вгору.

На зарплату і бонуси теж не скаржуся. Сплю спокійно, плачу рідко, називаю свого благодійника «ангелом». Демонструю повагу до його дружини, ні на що серйозне не претендую. Нещодавно отримала права - бос обіцяв «Мазду» подарувати ... Що потім - не загадую. Ніколи більше не буду страждати через чоловіків.

Маріанна, Москва, 32 роки

Розлучилися тільки коли він переїхав

Мій роман з босом тривав 7 років. І тривав би далі, але він переїхав з родиною в південний приморське містечко. Всі співробітники були в курсі, будували підступи хто на що здатний, але ми особливо не переймалися. Він мені завжди допомагав, допоміг просунутися, синові навчання в інституті оплатив, мамі кращих лікарів знаходив. У нас були нормальні сімейні стосунки, я б так сказала. Тільки спали в різних будинках по ночах, а в решту часу були поруч. І розуміли один одного з півслова, і мовчати вміли удвох . Навіщо розлучилися? Зараз листуємося по асьці, як діти. Чи не про любов - про погоду. Уже ніяких відвертих розмов. Стіна. Треба з цим закінчувати, а то боляче.

Олександра, 46 років, Мурманськ

За відмову начальник дріб'язково мстився

Найгірше - кінець відносин. Тому перш ніж починати роман з босом, пошукайте іншу роботу. Запам'ятайте, коли-небудь це закінчується, а в історію про Попелюшку я не вірю. У нас був класичний службовий роман, де він - шовініст-кар'єрист, а я - жінка, яка зобов'язана мовчати і виконувати веління.

Коли я зрозуміла, що не хочу бути вічною коханкою, а розвести його з дружиною не зможу, я припинила відносини і пішла в роботу з головою.

На жаль, бос виявився досить дріб'язковим людиною. Став вантажити роботою, робити догани і тому подібні гидоти. І так я витримала близько півроку. Думала, він охолоне, але марно. Тягнула віз і маленький візок образ від нього, косих поглядів і злобного шипіння від лояльних шефу колег. Загалом, не витримала, пішла.

Ірина, 30 років, Єкатеринбург

Приємно бути поруч з успішною людиною

А по-моєму, роман з босом - це класно! Уже від одного того, що він в офісі головний, така енергетика пре! Я коли стала його коханкою, відчула, як змінилися до мене оточують. Стали такими попереджувальними, багато хто навіть підлещуватися почали. Думають, напевно, що від мене щось залежить. А від мене нічого не залежить! Я просто віддаюся шефу, мені нічого не треба взамін. Мені приємно бути поруч з дуже сильним і успішним людиною, на мене тінь його крил падає. Він одружений, мені нічого не світить в плані серйозних відносин. Моя попередниця босові скандали влаштовувала , І все її чомусь ненавиділи. А ось до мене нормально ставляться. Я відчуваю, що і бос до мене прив'язується потихеньку, не терпить, коли я довго не доступний. Ну що ж, я красива, без занудства, чому б цього роману не тривати довго? Живу і радію.

Анастасія, 20 років, Москва

Що ж буває з тими, хто порушив табу?
Графік щільний, тому де можливі романи?
Симпатичний чоловік, під п'ятдесят, одружений, що ще треба?
Навіщо розлучилися?
Ну що ж, я красива, без занудства, чому б цього роману не тривати довго?