Строительство »

Повна ідилія: Ксенія Бородіна назвала чоловіка Курбана правильним чоловіком

10:51, 19.08.2016

Спочатку в мікроблозі Ксенії Бородіної в Instagram були лише натяки на примирення з чоловіком після сварки, яка ледь не дійшла до розлучення. Тепер же, коли приховувати не має сенсу, телеведуча опублікувала фотографію повної сімейної ідилії. Вся сім'я (крім маленької Теи) зібралася за одним столом.

Знімок, який виклала в соцмережі Бородіна, можна використовувати в якості ілюстрації сцени «Ідеальна сім'я». Всі щасливі, всі сяють: Ксенія, Курбан Омаров , Донька телеведучої Маруся і син Омарова від першого шлюбу. Ну а підпис під знімком ще більш вражаюча. «З правильним чоловіком все буде ДУЖЕ ПРОСТО, все буде виходити саме собою, без істерик і виносу мозку. Відносини повинні приносити комфорт », - повідомила телеведуча шанувальникам. Ті, в свою чергу, пораділи за сім'ю і Ксенію. Однак в Мережі лунають і обурені вигуки: невже вся історія з розлученням, зрадами Курбана, переживаннями Ксенії була просто піаром ?! Відповіді на це питання Бородіна не дає.

Останнім часом Бородіна взагалі вважає за краще публікувати в соцмережах виняткове побиті «філософські цитати», які так люблять копіювати і виставляти в статусах дівчата. Наприклад: «Якщо ви спіймали птицю, то не тримайте її в клітці, не робіть так, щоб вона захотіла полетіти від вас, але не могла. А зробіть так, щоб вона могла полетіти, але не захотіла »; «Раптовість - це друге ім'я жінки. Раптово посумувати, раптово посміялася, раптово образилася і знову все добре. Так і живемо »і т.д. і т.п.

Нагадаємо, останнім часом ходили чутки про розставання Ксенії Бородіної і Курбана Омарова. Про те, що в сім'ї все погано, свідчило і відсутність спільних фотографій пари в соціальних мережах, хоча раніше їх було дуже багато. І ось в липні Ксенія підтвердила розлучення з Курбаном і назвала причину: зради .

«Просто це батько дитини, тому я намагаюся достойніше (наскільки це дозволяє брудна ситуація) оформити розлучення. Причин багато. Я думала, він зможе бути люблячим чоловіком і турботливим батьком (як він виставляє себе перед громадськістю). Але цю ніч 12 грудня я запам'ятала на все життя: мій чоловік прийшов в 7 ранку додому з черговою тусовки, а мені залишалося 10 днів до пологів! .. »- написала тоді Бородіна в Instagram.

Але вже 4 серпня Ксенія Бородіна і її чоловік Курбан Омаров одночасно опублікували в Instagram один і той же знімок своєї дочки Теї. При цьому на фотографії є ​​і старша донька телеведучої Маруся, і син Курбана. Стало зрозуміло: в родині настав мир.

Повна ідилія: Ксенія Бородіна назвала чоловіка Курбана правильним чоловіком Повна ідилія: Ксенія Бородіна назвала чоловіка Курбана правильним чоловіком

Читайте також:

Курбан Омаров змінив Ксенії Бородіної за 10 днів до народження дочки

Ксенія Бородіна плаче від щастя, коли бачить своїх дочок

Ксенія Бородіна пригрозила всім, хто зачепить її сім'ю
Ксенія Бородіна вважає себе щасливою людиною

Однак в Мережі лунають і обурені вигуки: невже вся історія з розлученням, зрадами Курбана, переживаннями Ксенії була просто піаром ?