Строительство »

Житомир.info | Неповнолітній син Бондарчука вирішив одружитися (ФОТО)

17 річний Сергій Бондарчук - син самого затребуваного режисера на вітчизняному ТБ Федора Бондарчука - ледь закінчивши навчання в школі, вже має намір зв'язати себе узами шлюбу.

Обраниця зоряного сина Катя теж неповнолітня. Зустрічаються юні закохані вже більше двох років, а на минулому тижні Бондарчук-молодший заявив друзям: «Маю намір побратися».

41 річний Федір Сергійович підтримує сина у всіх починаннях, навіть таких сміливих, як раннє одруження. Іменитий спадкоємець познайомив батьків з Катею лише кілька місяців тому. За словами друзів пари, Світлана і Федір Бондарчук взяли кохану сина як рідну, повідомляє "Твій день" .

«Ну і що, що їм 17? Нам всім по 17, але зараз підлітки, як нас називають, інші. Серьога з Катею зараз поберуться, а потім, коли їм виповниться 18, одружаться офіційно. Вони - класна пара », - поділився з один Сергія Бондарчука.

Втім, якщо Бондарчук-молодший скоро обзаведеться сім'єю, то у Бондарчука-батька все зовсім навпаки. Нагадаємо, що у Федора давно намітився розлад з дружиною Світланою. Бондарчуків, які прожили разом вже 19 років, заслужено вважають однією з найколоритніших пар вітчизняного шоу-бізнесу.

Бондарчуків, які прожили разом вже 19 років, заслужено вважають однією з найколоритніших пар вітчизняного шоу-бізнесу

«Ну і що, що їм 17?