Строительство »

Плівку з повною справжньої версією "Війни і миру" Бондарчука відновлять до літа

Кадр з фільму "Війна і мир"

Оригінальну плівку з повною початковою версією фільму Сергія Бондарчука "Війна і мир" відреставрують до літа 2017 року, повідомляє ТАСС з посиланням на генерального директора кінотелевізійного комплексу "Главкино" Владислава Мельникова.

Кіноплівка 1965 - 1967 років з архіву Музею кіно з повним комплектом кадрів і епізодів епопеї, записана спеціально для демонстрації через десятиліття, буде відновлена ​​в оригінальній якості зображення, після чого в в кінотелекомплексе "Главкино" і Музеї кіно пройде кілька спецпоказів фільму. Для демонстрації стрічки Музей кінотехніки надасть спеціальну апаратуру і унікальний кінопроектор.

За словами Владислава Мельникова, щоб плівка зберегла колір, необхідно створити правильні умови зберігання. Реставраційні роботи і кінопокази будуть приурочені до 50-річчя картини.

Картина "Війна і мир" вийшла на екрани в 1967 році. Четирехчастная екранізація однойменного роману Л.Н. Толстого стала однією з найбільш високобюджетних картин в історії радянського кінематографа і зібрала престижні премії миру кіно: "Оскар", "Золотий глобус" і BAFTA. У фільмі знялися радянські актори В'ячеслав Тихонов, Людмила Савельєва, Сергій Бондарчук, Василь Лановий, Олег Табаков та багато інших.