Строительство »

Федір Бондарчук: "Завжди, коли в День Перемоги звучав салют, я думав, що це в мою честь"

  1. Орфографічна помилка в тексті:

25 июня 2012, 11:47 Переглядів: 25 июня 2012, 11:47 Переглядів:   Бондарчук

Бондарчук. Коли мене фотографують і кажуть: «Посміхнись». Мене це вимотує і нервує.

- Федір, ви з дитинства несли хрест відомого прізвища. Чи не з цієї причини ваші рідні не бажали вам акторської професії?

- Мені було дуже важко. Мама "надходила" в МДІМВ на факультет міжнародних відносин. А бабуся хотіла, щоб я був архітектором або оперним співаком. Мені всі говорили: "Вам було легше, ніж іншим". Ну чому? У чому? Очікування у всіх були завищені - син самого Сергія Бондарчука! От якби я займався іншою професією, бути може, тільки тоді б ніхто нас і не порівнював ...

Поступаючи в МДІМВ, я зробив 36 помилок у творі. Я страшенно не любив вчитися, і школу закінчував насилу. Хоча зараз, через багато років, згадую її з теплотою і радістю. Адже все найкраще - знання англійської, любов до літератури - все звідти. В інституті ж я був круглим відмінником - мені там подобалося. Уже через тиждень після надходження я переїхав з речами в інститутську общагу. Ми так багато вчилися тоді, що часто спали в аудиторіях. Там же була і репетиційна зона. Іноді викладач входив в аудиторію, а з неї виходив студент із зовсім іншої групи з чайником і йшов заварювати чай. Але це був інший час. І вчителі, і педагоги не звертали на подібні штуки уваги.

- Ваш батько пройшов війну, а ви народилися в День Перемоги. У родині відзначали подвійне свято?

- Так, але завжди, коли звучав салют, я думав, що це в мою честь. Це було таке відчуття радості. У нас був величезний балкон, який виходив на вулицю Горького, звідки відкривався вид на Червону площу.

- В юності вам була дана свобода. Чи не з цієї причини ви так рано пізнали принади дорослого життя?

- Так, я закохався, коли мені було 19, а Світі 16 років. Це сталося під час роботи над курсовою. Я знімав фільм, а Світлана грала в ньому головну роль. Москва , Осінь, золоте листя - романтика! Батьки Світлани ганялися за мною, щоб я дав можливість дівчинці закінчити школу. Одного разу вона прийшла до мене в шкільній формі з "сменку". Прийшла і залишилася. Мої батьки це важко сприймали. Але при цьому вони спокійно сказали: "Ти сам приймаєш рішення, ось і живи сам". На цьому матеріальна і моральна підтримка закінчилася, хоча її і не було ніколи. Адже раніше вона як виражалася? Нас грошима не балували. Бабуся? Так ... вона завжди давала гроші , Я навіть в інституті у неї на бензин гроші брав.

- І після цього ви пішли з дому?

- Так, я переїхав до Тіграну Кеосаяну - свого однокурсника. Батьки Тиграна жили в Єревані, брат був представником компанії "Експорт фільм" і працював в Індії. Можете собі уявити, як ми жили в чотирикімнатній квартирі на Мосфільмовской, з югославськими меблями. Там жила вся Москва і моя вагітна Світлана.

Ми поспілкувалися з актором на програмі "Ласкаво просимо!" телеканалу " Україна ".

- Ваш син в якійсь мірі повторив вашу долі - теж рано одружився?

- Так, мені подобається його обраниця. Тетяна - з сім'ї з ортодоксальними поглядами на життя. Як вони там зустрічаються і люблять, я вважаю, питати - негоже. Я задоволений їх парою. Коли приїжджаю за кордон, всі думають, що мій Сергійко - Він не син, а хлопець Світлани. Адже вона у мене дуже молодо виглядає. Так і я буду, напевно, ходити зі своїм онуком, як зі своїм сином.

- Кажуть, ви не любите фотографуватися і шокуєте своїх друзів незвичайними захопленнями?

- Я ненавиджу позувати. Одна справа зніматися в кіно, там ти забуваєш про камеру, вона живе своїм життям. А кадр, який зупинився, мене бентежить. Мені всі кажуть: "Посміхніться!"

Я кажу: "Я посміхаюся". "У вашому розумінні це посмішка?" - відповідають мені. Мене це вимотує і нервує. А із захоплень - мотоцикли завжди були в моєму житті. Але я їх боюся. Мені дарували, а я передаровують. А ще я люблю стригти газони.

- На просторах колишнього Союзу ви зважаєте піонером в кліпмейкерстві ...

- Ми створили компанію разом зі Степаном Михалковим, а перший кліп ( "До побачення, мама" для групи "Моральний кодекс". - Авт.) Зняли з Мішею Хлебородовим. Потрібно віддати йому належне - світ кліпів тоді на мене сильне враження справив. Тому я і не закінчив вчасно інститут (сміється). Ми почали заробляти гроші і захопилися.

Оксана Данилюк

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Федір Бондарчук:" Завжди, коли в День Перемоги звучав салют, я думав, що це в мою честь "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Чи не з цієї причини ваші рідні не бажали вам акторської професії?
Ну чому?
У чому?
У родині відзначали подвійне свято?
Чи не з цієї причини ви так рано пізнали принади дорослого життя?
Адже раніше вона як виражалася?
Бабуся?
І після цього ви пішли з дому?
Ваш син в якійсь мірі повторив вашу долі - теж рано одружився?
Кажуть, ви не любите фотографуватися і шокуєте своїх друзів незвичайними захопленнями?