Строительство »

Книги для саморозвитку, ТОП рейтинг кращих книг з саморозвитку особистості

  1. Книги з саморозвитку
  2. Вийди із зони комфорту (Брайн Трейсі)
  3. 7 навичок високоефективних людей (Стівен Кові)
  4. Парадокс перфекціоніста (Тал Бен-Шахар)
  5. Бізнес-книги
  6. Думай і Багатій (Наполеон Хілл)
  7. Багатий тато, бідний тато (Роберт Кіосакі)
  8. Оголений бізнес (Річард Бренсон)

Книги для саморозвитку багатьом здаються категорією друкованої продукції, яка швидше за змусить заснути від нудьги, ніж привнесе якусь користь в реальне життя

Книги для саморозвитку багатьом здаються категорією друкованої продукції, яка швидше за змусить заснути від нудьги, ніж привнесе якусь користь в реальне життя. Якщо ви думаєте так само, то можливо, ви просто не стикалися з дійсно гідними примірниками, які міцно увійшли в світовий літературний фонд?

Пропоную в цій статті розвіяти дурні міфи і підібрати собі для читання одну або кілька книг, які допоможуть розвиватися в діловому напрямку. Нагадаю, що минулого тижня ми знайомилися з тим, як заробити гроші в інтернеті. Сьогодні ж пропоную перейти від практики до теорії і спробувати стимулювати себе до цих досягнень простим і всім доступним способом - читанням книг.

Книги з саморозвитку

Технології зробили так, що читання книг перетворилося в далеко непопулярне заняття. Багато хто вважає це занудством і показником відсталості, але це велика помилка. Читання не можна замінити ніякими досягненнями технічного прогресу, адже жоден смартфон або сидіння в соціальних мережах не зроблять нас з вами інтелігентними, освіченими людьми або приємними співрозмовниками з широким кругозором. Якщо ж говорити про літературу для саморозвитку, то це корисне джерело інформації.
Книги для самоосвіти є цікаве чтиво, і безцінне джерело життєвої мудрості і ділових прийомів, які успішно можна застосовувати в житті.
Авторами таких книг є люди, які досягли певних висот у житті, які діляться особистими секретами, або ж психологи, які розповідають як долати труднощі і мотивувати себе на успіх. Тому дана категорія і є настільки корисною - це не розважальні книги (хоч багато авторів пишуть дуже захоплююче). А збірники практичних порад, які вже використані в життя і мають свої результати. Пропоную вам ознайомитися саме з такими книгами - міняють кругозір, що розширюють свідомість і дозволяють змінити свій внутрішній вектор руху.

Вийди із зони комфорту (Брайн Трейсі)

Книга для тих, хто не любить читати багато і любить легке чтиво. Мотиваційний спікер Брайн Трейсі сам багато досяг у житті і з задоволення вчить цьому інших - всього за два роки він досяг поста віце-президента великої компанії, хоч і починав свій шлях як чорнороб. У своїй книзі, Трейсі для багатьох не відкриє Америку, але в будь-якому випадку прочитати її варто - навіть якщо ви і раніше мали поняття про тайм-менеджменті і плануванні. Після її вивчення у вас з'явиться структурованість цих процесів і розуміння важливих нюансів.

Плюс в тому, що «Вийти із зони комфорту» має невеликий об'єм і прочитати всю книгу можна буквально за годину, тож праця Брайна Трейсі зможе оцінити будь-який бажаючий. Звичайно, не можу погодитися, що автор підібрав вдала назва, так як про вихід із зони - мова не йде, скоріше, це путівник, який дозволить поліпшити ту саму зону перебування і досягти чогось саме в ній.

Завантажити книгу "Вийди із зони комфорту": FB2 | TXT | Epub | PDF

7 навичок високоефективних людей (Стівен Кові)

Стівен Кові в головному своєму творінні не тільки зумів добре мотивувати до досягнення цілей, а й розповів, як саме їх досягати. Примітно, що «7 навичок високоефективних людей» підійде для читання абсолютно всім - не тільки тим, хто хоче просунутися по кар'єрних сходах, а й людям, які мають сімейні проблеми, складності в спілкуванні з іншими.

Якщо більшість авторів люблять писати «нема про що», розтягуючи одну думку на цілу книгу або копіюють ідеї інших письменників, то Стівен Кові дає дійсно унікальні поради, які ви після прочитання порахуєте очевидними, але раніше невідомими. За багатьма відгуками, книга дійсно здатна мотивувати на досягнення і змінює погляди на найрізноманітніші сфери людського життя, що робить її обов'язковим учасником списку книг, які повинен прочитати кожен.

Завантажити книгу "7 навичок високоефективних людей": FB2 | TXT | Epub | PDF

Парадокс перфекціоніста (Тал Бен-Шахар)

Відразу зазначу, що книга підійде далеко не всім, а окремим категоріям людей, які прагнуть все робити бездоганно і болісно сприймають свої невдачі. За словами Бен-Шахара, багато є перфекціоністами, але це згубно і дуже непрактично. На противагу він надає іншу людську сутність - Оптималіст або розумний перфекціоніст. Він не прагне робити все абсолютно, адже ідеального в нашому світі просто не існує. Замість цього Оптималіст хоче робити все оптимально з можливого, а невдачі сприймає як корисний досвід.

За відгуками в мережі, можна зробити висновок, що читачі розділилися на дві категорії - тих, кому книга дуже сподобалася і тих, хто її суті не зрозумів і сприйняв ідеї автора, як малоефективні. Що являє книга насправді, раджу дізнатися кожному особисто і зробити свій висновок.

Завантажити книгу "Парадокс перфекціоніст": FB2 | TXT | Epub | PDF

Бізнес-книги

Початок будь-якого бізнесу - це великий ризик, а якщо ви новачок, то варто приготуватися до набивання шишок. Навіть якщо ви вже не перший рік маєте свою справу, повсюдно можуть виникати різні труднощі, та й мотивація може з часом згасати. Замість того, щоб збиватися з дороги і терпіти невдачі на власному досвіді, я раді читати книги про бізнес.

Книги про бізнес - це історії та практичні поради людей, які вже досягли певного матеріального статусу і самі пройшли весь шлях від бідності і невпевненості до великих корпорацій і багатомільйонних капіталів.

Навіщо ж самому торувати доріжку, яку давно проклали інші? Читання бізнес-книг мені здається відмінною підмогою як для тих, хто вже чогось досяг, так і для новачків, які лише намагаються спробувати свої сили.

Думай і Багатій (Наполеон Хілл)

Книга побачила світ у 1928 році, але не втрачає актуальності і зараз - в світі продано понад 20 млн. Книг! Основна думка книги «Думай і Багатій» відповідає її назві - наші думки матеріальні і, якщо не мати уявлення, чого ти хочеш, то досягти успіхів буде дуже важко.

Крім теоретичних аспектів автор розкриває безліч психологічних прийомів, допомагає виявляти страхи, програмувати свою свідомість на успіх і дає конкретні поради з безліччю життєвих прикладів.

Завантажити книгу "Думай і багатій": FB2 | TXT | Epub | PDF

Багатий тато, бідний тато (Роберт Кіосакі)

Одна з найбільш корисних книг для тих, у кого є гроші. Але творіння Роберта Кіосакі не можна назвати керівництвом для інвесторів і будь-кого іншого - він не вчить практичним аспектам, а скоріше, підказує як варто думати і ставитися до грошей.

На думку автора, необхідно всіляко збільшувати активи (те, що приносить гроші) і ліквідувати пасиви (те, що вимагає грошових витрат), при цьому всіляко відмовляє від найманої праці. Звичайно ж, якщо ви не маєте певної фінансової свободи, то збільшити активи навряд чи зможете, а кинувши роботу, ви лише збільшите положення.

Завантажити книгу "Багатий тато, бідний тато": FB2 | TXT | Epub | PDF

Оголений бізнес (Річард Бренсон)

Річард Бренсон - успішний бізнесмен, який ділиться порадами з особистої записної книжки, яку вів в різні періоди становлення на шляху до багатства. Якщо говорити прямо, то «Оголений бізнес» - це розповідь про імперію, яку вдалося побудувати автору, причому на своєму прикладі Бренсон показує, що можна бути успішним абсолютно у всіх починаннях.

Якщо вас цікавлять книги, які читаються на одному диханні, то творіння Бренсона якраз для вас. Багатогранність його автора вражає і надихає - але більше підштовхують слухати поради, звичайно ж, не слова, а 5 млрд. Доларів, якими Бренсон володіє на сьогоднішній день.

Завантажити книгу "Оголений бізнес": FB2 | TXT

Підсумовуючи статтю, хотілося б навести деякі статистичні дані. За дослідженнями авторитетних видань, понад 90% дуже багатих людей щодня читають книги, тоді як серед бідних представників суспільства цей відсоток дуже малий. Можливо, прямо зараз варто почати читати одну з вищеописаних книг і це буде ваш перший крок до багатства?

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

  1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
  2. вКонтакте

Якщо ви думаєте так само, то можливо, ви просто не стикалися з дійсно гідними примірниками, які міцно увійшли в світовий літературний фонд?
Навіщо ж самому торувати доріжку, яку давно проклали інші?
Можливо, прямо зараз варто почати читати одну з вищеописаних книг і це буде ваш перший крок до багатства?