Строительство »

Експерт розповів, чому в Україні та Білорусі бобри нападають на людей

  1. Орфографічна помилка в тексті:

8 травня 2013, 2:05 Переглядів: 8 травня 2013, 2:05 Переглядів:   Бобри стали частіше нападати на людей

Бобри стали частіше нападати на людей.

Бобри не агресивні і нападають на людей тільки захищаючись, або у разі сказу, яке є рідкісним захворюванням для цих тварин, заявив директор російського національного парку "Мещера" Сергій Теплухов.

"Бобер просто так нападати на людину не буде - тільки якщо людина до нього сам полізе. Бобер не прийде в будинок і не буде ні на кого нападати. Єдиний виняток - якщо бобер десь підхопить сказ, але бобри рідко стають скаженими, в основному до цього схильні собаки, вовки та лисиці ", - сказав Теплухов.

У деяких випадках звірі ускладнюють життя людям: перекопують дороги або валять дерева, але в той же час допомагають обводнять занедбані торфорозробки, які становлять велику пожежну небезпеку.

"Якщо люди живуть в місцевості, де склався ареал проживання цього звіра, то бобрів ніяк виселити звідти не можна. Вилов бобрів дуже складний. Хоча є багато територій, де бобри потрібні, їх навіть розводять, створюють боброві ферми. Можна, звичайно, регулювати чисельність, але ми, як біологи та екологи, проти такого методу. Треба створювати програму з моніторингу їх чисельності та часткового переселення ", - додав експерт.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Експерт розповів, чому в Україні та Білорусі бобри нападають на людей". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ