Строительство »

Як побудувати правильно будинок з газоблоків своїми руками проект, проекти будинків з газоблоку безкоштовно, проекти будинків з газосилікатних блоків, проект будинку з газоблоку, як побудувати будинок з газобетонних блоків своїми руками, будівництво будинку своїми рука

Як побудувати будинок з газоблоку своїми руками Як побудувати будинок з газоблоку своїми руками   Двоповерховий котедж з підвалом під гаражем і повноцінним горищем з мансардними вікнами  Загальна площа: 180 м2  Житлова площа: 80 м2  Стіни: газобетонні блоки  Покрівля: бітумна черепиця  Вікна: металопластикові  Вікна на горищі: мансардні  Місце дії   У мальовничому, екологічно відносно чистому спальному районі м Кривий Ріг розташований цей котедж Двоповерховий котедж з підвалом під гаражем і повноцінним горищем з мансардними вікнами
Загальна площа: 180 м2
Житлова площа: 80 м2
Стіни: газобетонні блоки
Покрівля: бітумна черепиця
Вікна: металопластикові
Вікна на горищі: мансардні

Місце дії
Місце дії   У мальовничому, екологічно відносно чистому спальному районі м Кривий Ріг розташований цей котедж У мальовничому, екологічно відносно чистому спальному районі м Кривий Ріг розташований цей котедж. Він побудований з газобетонних блоків.
Бажання змінити квартиру в багатоповерхівці на власний будинок у Олени і Василя було давно. Кілька років тому вони купили ділянку в старому, обжитому мікрорайоні міста. Вирішальними аргументами «за» стали близькість до лісу і водойми, прекрасні близькі й далекі види, зручна транспортна розв'язка і можливість підключитися до міських мереж газо-, електро- і водопостачання. Ділянка площею 12 соток має невеликий ухил. Більшу частину наділу займає город. Також на ділянці росте кілька дорослих плодових дерев, а в дальній частині саду - великий прекрасний виноградник.
Ще на ньому були розміщені старенький самановий будинок, гараж і літня кухня.
Оскільки стояла задача зберегти сад, город, виноградник і старий будинок, місцем для нового котеджу була площадка приблизно 9 х13 м.

Генеральний план і проект будинку з газоблоку
Генеральний план і проект будинку з газоблоку   Генеральний план - це, звичайно ж, проект, - важливий документ і для будівельників, і для майбутніх домовласників Генеральний план - це, звичайно ж, проект, - важливий документ і для будівельників, і для майбутніх домовласників. Без проекту будинок будувати не можна. Втім, випадки, коли будинок будується буквально «на око», для України досить часті. Власники таких котеджів, які представляють часто серйозну небезпеку для живуть в них людей, довго потім оббивають пороги БТІ в надії узаконити будівлю ...
Господарі будинку, які вважають, що правильне початок - запорука гарного завершення, вирішили все робити за правилами: спочатку проект, потім - будівництво.
Проект будинку з газосилікатних блоків вибирали довго, оскільки були певні обмеження і вимоги. По перше, розміри майданчика під забудову. По-друге, потрібно було витримати відстань до кордону з сусідами. Крім того, будинок повинен бути з гаражем, ворота якого одночасно повинні були служити огорожею вулиці. В даному випадку майбутнім домовласникам потрібно було навіть спеціальний дозвіл з умовою: над гаражем, що виходять на вулицю, не проектувати житлові приміщення.
Переглянувши безліч варіантів проектів будинків з газоблоку (безкоштовно) в спеціалізованих каталогах і в інтернеті, майбутні домовласники так і не знайшли потрібний на 100% варіант. І вирішили проект намалювати самі. Для цього купили спеціальну комп'ютерну програму, освоїли її і створили ескіз будинку і поверхові плани. Проектом було передбачено будівництво двоповерхового котеджу загальною площею 180 м2, житловою - 80 м2 з підвалом під гаражем і повноцінним горищем з мансардними вікнами.
Після відпрацювання численних варіантів вималювалася наступна планування:
1. Підземна частина будинку під гаражем - це підвал, поруч з ним техприміщення зі сходами.
2. Простір першого поверху займають гараж, хол, кухня-їдальня і вітальня з каміном.
3. На другому поверсі над гаражем - велика лоджія з видом на вулицю, далі - з лівого боку - кімната і бібліотека, суміжна зі спальнею. З правого боку - велика гардеробна, санвузол і ще одна кімната.
4. Горище запланували неопалювальний, але повноцінний, з вікнами.
Роздрукувавши це рішення, майбутні домовласники віднесли його для розробки технічної документації в «Державний науково-дослідний інститут« Ндіпроектреконструкція ». Проектанти за наявними ескізами виконали проектну документацію. Погодивши її в місцевому органі виконавчої влади, власники звернулися в ліцензовану будівельну компанію і отримали дозвіл на будівництво. Після прорахунку і затвердження кошторису та придбання будівельних матеріалів були розпочаті будівельні роботи. Стартував п'янкий процес взаємовигідного співробітництва, в якому професіоналізм будівельників в поєднанні з вимогливістю господарів, вникати в найдрібніші подробиці, незабаром став давати результати, які тішать і задовольняють обидві сторони.
Будівельникам під чітким керівництвом майбутніх домовласників потрібно було побудувати двоповерховий котедж загальною площею 180 м2, житловою - 80 м2 з підвалом під гаражем і повноцінним горищем з мансардними вікнами.

Що треба зробити до будівництва. Порада від забудовників
Що треба зробити до будівництва Перш ніж починати будівництво, постарайтеся відповісти для себе на наступні питання:

 • Для чого вам будинок, що в ньому буде: невелика дача, літня резиденція, постійне місце життя, інше?
 • Які ваші фінансові можливості?
 • За який термін ви хочете побудувати будинок?
 • Які розміри будинку і його планування?
 • Скільки в будинку буде жити людей?
 • Що вам важливіше: затишок або помпезність будівлі?
 • В якому стилі хочете будинок (класика, модерн, шале, сучасний котедж і т.д.)
 • Чи плануєте в майбутньому продати будинок?

Відповіді на ці питання допомогли нам краще визначитися зі стильовим і планувальним рішенням і будівельними матеріалами.

Як побудувати будинок з газобетонних блоків своїми руками? Будівельні матеріали для будинку з газоблоків
Як побудувати будинок з газобетонних блоків своїми руками Зараз існує величезна кількість матеріалів і технологій для будівництва: цегла, піноблоки, термодома, збірні будинки та т. Д. Майбутні домовласники, проаналізувавши переваги і недоліки всіх представлених в Україні матеріалів і технологій та вивчивши асортимент місцевого ринку, вирішили будувати будинок з газобетонних блоків « АЕРОК »Обухівського заводу стінових матеріалів. В якості покрівельного матеріалу обрана бітумна черепиця IKO Sales International.
Сходи та міжкімнатні двері - дерев'яні. Двері вхідні - металева. Вікна металопластикові фірми REHAU. Вікна в горищі - мансардні - фірми ФАКРО.

Скільки піде часу на будівництво будинку своїми руками з газоблоку?
Скільки піде часу на будівництво будинку своїми руками з газоблоку Період будівництва цього котеджу загальною площею 180 м2 «від фундаменту до даху», включаючи внутрішню обробку, зайняв близько 9 місяців.

Пристрій фундаменту для будинку з гпзоблоков
Фундамент - найважливіша частина будинку. Без якісного фундаменту будинок може просісти, потріскатися і т. Д. Взявши проби грунту і з огляду на, що будинок буде побудований з газобетону з бітумночерепічной дахом, а, значить, вийде міцний, але легкий, було вирішено, що в даному випадку досить стрічкового монолітного фундаменту . Для нього спочатку по периметру будинку, в місці майбутньої несучої стіни та підвалу була виконана дерев'яна опалубка глибиною приблизно 90-95 см (в різних місцях глибина трохи відрізняється, так як будинок стоїть на невеликому ухилі). Опалубку і підвальну частину будинку залили бетоном. Підвальна частина стала своєрідним «якорем», «фундаментної подушкою» вдома.

Фото надані господарями котеджу

Автор: Ольга Камолікова
Джерело: Український Будівельний Каталог (Секрети успішної будівництва)

Які ваші фінансові можливості?
За який термін ви хочете побудувати будинок?
Які розміри будинку і його планування?
Скільки в будинку буде жити людей?
Що вам важливіше: затишок або помпезність будівлі?
Як побудувати будинок з газобетонних блоків своїми руками?
Скільки піде часу на будівництво будинку своїми руками з газоблоку?