Строительство »

TED, наука і мистецтво: кращі англомовні канали YouTube


Translate.Ru зробив добірку найцікавіших каналів з відеолекціями, які не тільки дозволять дізнатися нове, але і допоможуть підтягнути мову!

YouTube поки не замінив університети, однак уже давно перестав бути джерелом тільки кумедних відео про домашніх тварин. Всього за пару секунд ви можете отримати доступ до цінної інформації з будь-яких галузей науки і мистецтва або надихнутися новими ідеями на популярних лекціях TED - і все це без відриву від домашніх справ або в поїздці.

Нескучная наука:

MinuteEarth - дохідливі і прості розповіді про пристрій нашої планети в форматі коротких мультиплікаційних роликів. «Чому так небезпечна малярія?», «Чим відрізняються один від одного породи собак?» - ці та інші відповіді на здаються простими питання будуть цікаві як дорослим, так і дітям.

MinutePhysics - якщо шкільний курс фізики згадується як страшний сон, то, можливо, канал MinutePhysics поверне смак до цієї цікавої дисципліни. Всього за 60 секунд, які триває кожен ролик, американський фізик Генрі Рейх доступною мовою пояснює різні складні наукові ідеї і описує фізичні явища.

Numberphile
- для фанатів математики: відомі вчені та університетські викладачі розповідають про те, в чому розбираються краще за все. Зустрічаються історії як про математичні курйози, так і цілком серйозні дискусії про походження числа π і складні завдання.

Science Channel - сьогодні світ накрила нова хвиля інтересу до космосу! На цьому науковому каналі ви отримаєте вичерпні відповіді на всі питання про найактуальніші космічні дослідження, дізнаєтеся про останні наукові відкриття і нові технології.

Discovery Channel - у популярного ТВ-каналу є власний канал і на YouTube з освітніми курсами з природничих наук: антропології, географії, біології та природознавства.

Лекторій TED:

TED Talk - найстаріший канал, практично родоначальник жанру, лекції на якому збирають мільйони переглядів. Багато резонансних виступів на остросоциальниє теми - наприклад, доповідь сера Кена Робінсона про те, чому і як школи вбивають освіту, або мова Ілона Маска, винахідника Tesla і SpaceX, про технології майбутнього.

TED-Ed - канал з великою бібліотекою з уроками, здається, на будь-яку тему - від історії чаю і розповіді про те, як працюють легені при астмі, до квантової фізики. Оновлюється щодня, а на вихідних викладаються ролики з дебатами з найактуальніших питань.

TEDx - лекції розділені за різними напрямками. Нам особливо сподобався цикл з Lingnan University і ефектне виступ Кріса Лонсдей про те, як вивчити мову за півроку.

Культура та мистецтво:

Crash Course - 15 тисячоліть людської цивілізації на одному каналі: історик Джон Грін створює забавні ролики про світову культуру і в експресивній манері розповідає про її ключові події.

PBS Idea Channel - смішні критичні розбори поп-культури, сучасного мистецтва та технологій.

The Metropolitan Museum of Art - побувати в Нью-Йорку і відвідати один з найвідоміших музеїв - безцінне. А для тих, у кого немає такої можливості і є велике бажання заглибитися в історію мистецтв, музей випускає регулярно освітні та просто красиві ролики.

А які англомовні канали на YouTube дивіться ви?

«Чому так небезпечна малярія?
», «Чим відрізняються один від одного породи собак?
А які англомовні канали на YouTube дивіться ви?