Строительство »

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці без згоди чоловіка, чи можна і як розлучитися чоловікові з вагітною дружиною.

 1. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці...
 2. Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
 3. Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?
 4. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини
 5. Як подати на розлучення вагітній жінці?
 6. Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?
 7. Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»
 8. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці...
 9. Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?
 10. Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
 11. Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?
 12. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини
 13. Як подати на розлучення вагітній жінці?
 14. Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?
 15. Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»
 16. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці...
 17. Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?
 18. Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
 19. Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?
 20. Розлучення при вагітності з ініціативи дружини
 21. Як подати на розлучення вагітній жінці?
 22. Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?
 23. Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці без згоди чоловіка, чи можна і як розлучитися чоловікові з вагітною дружиною.

Сімейний кодекс захищає інтереси вагітної жінки, встановлюючи обмеження у виборі моменту розірвання шлюбу для чоловіка.

Ст. 17 СК РФ забороняє чоловікові ставити питання про розлучення в односторонньому порядку з його ініціативи:

 • під час вагітності його дружини,
 • а також раніше ніж через рік, що минув з моменту народження дитини.

Подібне обмеження викликано не тільки підвищеним захистом вагітної жінки, але і можливим збереженням сім'ї завдяки такій «відстрочку»: нерідко відносини в парі нормалізуються, адже вагітність - це випробування не тільки для жінки, але і для чоловіка. Саме тому законодавець забороняє чоловікові «рубати з плеча» шлюбні зв'язку, в яких започатковано нового життя, нового члена суспільства.

За своїм змістом і змістом, норма даної статті передбачає вагітність дружини тільки спільною дитиною від чоловіка, з яким вона перебуває в шлюбі. Чоловіки часто вважають, що норма ст. 17 СК РФ не поширюється на випадки зради дружини і її вагітності «на стороні», однак на практиці виникають практично непереборні труднощі з встановленням батьківства. Дитина, народжена раніше ніж після закінчення 300 днів з моменту розірвання шлюбу мається на увазі зачатим від спільного життя чоловіка і дружини, що може бути спростовано лише в судовому порядку за допомогою експертизи на батьківство.

Жінка, звичайно, не дає згоди на проведення такого дослідження до пологів і чоловік в будь-якому випадку зобов'язаний дотримуватися вимог ст. 17 СК РФ, що обмежують його право на розлучення під час вагітності дружини.

Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?

Стаття 17 СК РФ не дозволяє чоловікові в односторонньому порядку, якщо дружина не згодна, припиняти шлюбні відносини.

оскільки відсутність згоди другого з подружжя дозволяє розривати шлюб тільки через суд , То навіть якщо чоловік подав позовну заяву про розлучення - воно буде залишено суддею без розгляду відразу ж, як тільки стане відомо про вагітність дружини і про відсутність її згоди на припинення шлюбу.

Якщо за позовом вже призначено слухання, і в процесі дружина заявить про свою незгоду і надасть докази вагітності, то суд припиняє провадження у справі на будь-якій його стадії до винесення рішення. У практиці є випадки перегляду вже винесеного рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Таким чином, чоловік не має можливість отримати розлучення в разі, якщо дружина не згодна з його рішенням.

Наші досвідчені юристи можуть взяти на себе врегулювання спору, дадуть правову консультацію і приймуть всіх можливих заходів для досягнення згоди між подружжям про розірвання шлюбу в добровільному розлучення. Вам потрібно лише набрати номер +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?

В цьому випадку чоловікові разом з дружиною необхідно звернутися в органи РАЦС із заявою про офіційне припинення сімейних відносин. Установа розірве шлюб в загальному порядку - після закінчення 1 місяця.

Якщо ж дитина вже народилася чи на момент розлучення є раніше народжені спільні діти, шлюб припиняється через суд в загальному порядку.

Важливо!

Розірвання шлюбу з вагітною дружиною або ж дружиною, яка народила дитину, тягне для колишнього чоловіка ряд додаткових аліментних зобов'язань. За нормами глави 14 СК РФ, гарантованим правом на отримання грошового утримання від чоловіка наділена і дружина (колишня дружина) в період її вагітності, а також протягом 3 років з моменту появи на світ дитини. Таким чином, після отримання довгоочікуваного розлучення під час вагітності на колишнього чоловіка покладається обов'язок не тільки за змістом спільних дітей, але і колишньої дружини на весь період вагітності і протягом перших 3 років життя дитини.

Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?

З метою захисту інтересів материнства і дитинства, Сімейне законодавство дає жінці своєрідне право «вето» на бажання чоловіка розлучитися: під час вагітності і до досягнення віку 1 року без згоди дружини шлюб розірвати не можна. Ні за яких обставин.

Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення?

Якщо жінка дізнається про такий намір чоловіка і вона виявиться категорично проти цього, їй необхідно:

1. Заявити про свою незгоду з припиненням шлюбних відносин, внаслідок чого шлюб не буде розірваний в РАГСі;

2. Уявити в суд докази своєї вагітності, наприклад - довідку від лікаря, після чого провадження у справі буде закрито;

Виконання цих двох пунктів дасть однозначний результат: чоловік не зможе розірвати шлюб раніше, ніж вашому спільному дитині виповниться рік.

В силу специфіки та особливостей стану здоров'я в такий непростий для жінки період ми настійно рекомендуємо скористатися нашою допомогою!
Надамо грамотну правову консультацію і візьмемо на себе всі турботи по відвідуванню судових процесів та інших інстанцій, вступивши вашими представниками.
Дізнайтеся подробиці по телефону +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини

Чи може вагітна жінка сама подати на розлучення? Да може. У цьому випадку єдиною, але вкрай важливою особливістю буде право жінки вимагати виконання чоловіком аліментних зобов'язань не тільки по відношенню до дитини, який буде їй народжений в майбутньому або ж народжений на момент розірвання, а й щодо неї.

Чоловік буде зобов'язаний виплачувати аліменти не тільки на спільну дитину (дітей), а й на утримання своєї колишньої дружини. Це правило поширюється як на весь термін вагітності, так і на трирічний період з моменту народження дитини.

Рішення про стягнення аліментів приймається судом як під час розірвання шлюбу, якщо таке вимога заявлено, так і після - в разі, наприклад, якщо шлюб розірвано за взаємною згодою, але по аліментах домовленості досягти не вдалося.

Як подати на розлучення вагітній жінці?

Яка бажає отримати розлучення під час вагітності дружина повинна звернутися:

 • В установа ЗАГС - якщо чоловік згоден на розлучення, а спільні діти у пари відсутні.
 • Якщо чоловік проти розлучення і чи ж є спільні діти, за якими у них з чоловіком немає суперечок - в мировий суд за місцем проживання чоловіка або ж, якщо з нею проживають неповнолітні діти - за місцем свого проживання;
 • У районний суд - якщо від шлюбу є спільні діти і згоду щодо їх подальшого проживання не досягнуто.

Пакет документів для розлучення вагітної через ЗАГС нічим не відрізняється від процедури розірвання шлюбу без вагітності:

 • Заява про розлучення;
 • Квитанція про сплату державного мита 650 рублів;
 • Свідоцтво про укладення шлюбного союзу.

Якщо шлюб розривається вагітною дружиною через ЗАГС без згоди чоловіка у виняткових випадках (знаходження його у в'язниці, безвісна відсутність чи недієздатність), додатково необхідно додати копію відповідного судового акта.

При зверненні вагітної дружини до суду з вимогою про розлучення їй необхідно подати:

 • Позовна заява про розлучення і його копію для відповідача;
 • Квитанція про сплату мита в сумі 600 рублів;
 • Копія свідоцтва про шлюб;
 • Копії документів про народження спільних дітей (якщо є);
 • Довідки, характеристики та інші документи, що свідчать про неможливість продовження сімейного життя.

Документ, що підтверджує вагітність дружини в даному випадку необов'язковий. Але він може бути прикладений в якості додаткового доказу в разі, наприклад, застосування чоловіком насильства до вагітної дружини.

Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?

Закон не вимагає обов'язкової згоди чоловіка на розірвання шлюбу з вагітною дружиною. Якщо чоловік проти розлучення, припинення шлюбних відносин буде здійснюватися в загальному порядку, передбаченим для розлучення без згоди одного з подружжя без вагітності дружини.

Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»

Пропонуємо вам спеціальну програму " Розірвання шлюбу без присутності ". У будь-якій ситуації, будь то розірвання шлюбу з ініціативи дружини або ж бажання чоловіка розірвати шлюб з вагітною жінкою, без грамотної юридичної допомоги не обійтися. Досвідчені шлюборозлучні адвокати нашої компанії нададуть надійну правову підтримку і зможуть звести до мінімуму негативні правові наслідки сімейного конфлікту . Пам'ятайте, що правова бездіяльність може обійтися дорожче.
Ми чекаємо вашого дзвінка вже зараз +7 (495) 722-99-33 !

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці без згоди чоловіка, чи можна і як розлучитися чоловікові з вагітною дружиною.

Сімейний кодекс захищає інтереси вагітної жінки, встановлюючи обмеження у виборі моменту розірвання шлюбу для чоловіка.

Ст. 17 СК РФ забороняє чоловікові ставити питання про розлучення в односторонньому порядку з його ініціативи:

 • під час вагітності його дружини,
 • а також раніше ніж через рік, що минув з моменту народження дитини.

Подібне обмеження викликано не тільки підвищеним захистом вагітної жінки, але і можливим збереженням сім'ї завдяки такій «відстрочку»: нерідко відносини в парі нормалізуються, адже вагітність - це випробування не тільки для жінки, але і для чоловіка. Саме тому законодавець забороняє чоловікові «рубати з плеча» шлюбні зв'язку, в яких започатковано нового життя, нового члена суспільства.

За своїм змістом і змістом, норма даної статті передбачає вагітність дружини тільки спільною дитиною від чоловіка, з яким вона перебуває в шлюбі. Чоловіки часто вважають, що норма ст. 17 СК РФ не поширюється на випадки зради дружини і її вагітності «на стороні», однак на практиці виникають практично непереборні труднощі з встановленням батьківства. Дитина, народжена раніше ніж після закінчення 300 днів з моменту розірвання шлюбу мається на увазі зачатим від спільного життя чоловіка і дружини, що може бути спростовано лише в судовому порядку за допомогою експертизи на батьківство.

Жінка, звичайно, не дає згоди на проведення такого дослідження до пологів і чоловік в будь-якому випадку зобов'язаний дотримуватися вимог ст. 17 СК РФ, що обмежують його право на розлучення під час вагітності дружини.

Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?

Стаття 17 СК РФ не дозволяє чоловікові в односторонньому порядку, якщо дружина не згодна, припиняти шлюбні відносини.

оскільки відсутність згоди другого з подружжя дозволяє розривати шлюб тільки через суд , То навіть якщо чоловік подав позовну заяву про розлучення - воно буде залишено суддею без розгляду відразу ж, як тільки стане відомо про вагітність дружини і про відсутність її згоди на припинення шлюбу.

Якщо за позовом вже призначено слухання, і в процесі дружина заявить про свою незгоду і надасть докази вагітності, то суд припиняє провадження у справі на будь-якій його стадії до винесення рішення. У практиці є випадки перегляду вже винесеного рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Таким чином, чоловік не має можливість отримати розлучення в разі, якщо дружина не згодна з його рішенням.

Наші досвідчені юристи можуть взяти на себе врегулювання спору, дадуть правову консультацію і приймуть всіх можливих заходів для досягнення згоди між подружжям про розірвання шлюбу в добровільному розлучення. Вам потрібно лише набрати номер +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?

В цьому випадку чоловікові разом з дружиною необхідно звернутися в органи РАЦС із заявою про офіційне припинення сімейних відносин. Установа розірве шлюб в загальному порядку - після закінчення 1 місяця.

Якщо ж дитина вже народилася чи на момент розлучення є раніше народжені спільні діти, шлюб припиняється через суд в загальному порядку.

Важливо!

Розірвання шлюбу з вагітною дружиною або ж дружиною, яка народила дитину, тягне для колишнього чоловіка ряд додаткових аліментних зобов'язань. За нормами глави 14 СК РФ, гарантованим правом на отримання грошового утримання від чоловіка наділена і дружина (колишня дружина) в період її вагітності, а також протягом 3 років з моменту появи на світ дитини. Таким чином, після отримання довгоочікуваного розлучення під час вагітності на колишнього чоловіка покладається обов'язок не тільки за змістом спільних дітей, але і колишньої дружини на весь період вагітності і протягом перших 3 років життя дитини.

Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?

З метою захисту інтересів материнства і дитинства, Сімейне законодавство дає жінці своєрідне право «вето» на бажання чоловіка розлучитися: під час вагітності і до досягнення віку 1 року без згоди дружини шлюб розірвати не можна. Ні за яких обставин.

Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення?

Якщо жінка дізнається про такий намір чоловіка і вона виявиться категорично проти цього, їй необхідно:

1. Заявити про свою незгоду з припиненням шлюбних відносин, внаслідок чого шлюб не буде розірваний в РАГСі;

2. Уявити в суд докази своєї вагітності, наприклад - довідку від лікаря, після чого провадження у справі буде закрито;

Виконання цих двох пунктів дасть однозначний результат: чоловік не зможе розірвати шлюб раніше, ніж вашому спільному дитині виповниться рік.

В силу специфіки та особливостей стану здоров'я в такий непростий для жінки період ми настійно рекомендуємо скористатися нашою допомогою!
Надамо грамотну правову консультацію і візьмемо на себе всі турботи по відвідуванню судових процесів та інших інстанцій, вступивши вашими представниками.
Дізнайтеся подробиці по телефону +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини

Чи може вагітна жінка сама подати на розлучення? Да може. У цьому випадку єдиною, але вкрай важливою особливістю буде право жінки вимагати виконання чоловіком аліментних зобов'язань не тільки по відношенню до дитини, який буде їй народжений в майбутньому або ж народжений на момент розірвання, а й щодо неї.

Чоловік буде зобов'язаний виплачувати аліменти не тільки на спільну дитину (дітей), а й на утримання своєї колишньої дружини. Це правило поширюється як на весь термін вагітності, так і на трирічний період з моменту народження дитини.

Рішення про стягнення аліментів приймається судом як під час розірвання шлюбу, якщо таке вимога заявлено, так і після - в разі, наприклад, якщо шлюб розірвано за взаємною згодою, але по аліментах домовленості досягти не вдалося.

Як подати на розлучення вагітній жінці?

Яка бажає отримати розлучення під час вагітності дружина повинна звернутися:

 • В установа ЗАГС - якщо чоловік згоден на розлучення, а спільні діти у пари відсутні.
 • Якщо чоловік проти розлучення і чи ж є спільні діти, за якими у них з чоловіком немає суперечок - в мировий суд за місцем проживання чоловіка або ж, якщо з нею проживають неповнолітні діти - за місцем свого проживання;
 • У районний суд - якщо від шлюбу є спільні діти і згоду щодо їх подальшого проживання не досягнуто.

Пакет документів для розлучення вагітної через ЗАГС нічим не відрізняється від процедури розірвання шлюбу без вагітності:

 • Заява про розлучення;
 • Квитанція про сплату державного мита 650 рублів;
 • Свідоцтво про укладення шлюбного союзу.

Якщо шлюб розривається вагітною дружиною через ЗАГС без згоди чоловіка у виняткових випадках (знаходження його у в'язниці, безвісна відсутність чи недієздатність), додатково необхідно додати копію відповідного судового акта.

При зверненні вагітної дружини до суду з вимогою про розлучення їй необхідно подати:

 • Позовна заява про розлучення і його копію для відповідача;
 • Квитанція про сплату мита в сумі 600 рублів;
 • Копія свідоцтва про шлюб;
 • Копії документів про народження спільних дітей (якщо є);
 • Довідки, характеристики та інші документи, що свідчать про неможливість продовження сімейного життя.

Документ, що підтверджує вагітність дружини в даному випадку необов'язковий. Але він може бути прикладений в якості додаткового доказу в разі, наприклад, застосування чоловіком насильства до вагітної дружини.

Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?

Закон не вимагає обов'язкової згоди чоловіка на розірвання шлюбу з вагітною дружиною. Якщо чоловік проти розлучення, припинення шлюбних відносин буде здійснюватися в загальному порядку, передбаченим для розлучення без згоди одного з подружжя без вагітності дружини.

Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»

Пропонуємо вам спеціальну програму " Розірвання шлюбу без присутності ". У будь-якій ситуації, будь то розірвання шлюбу з ініціативи дружини або ж бажання чоловіка розірвати шлюб з вагітною жінкою, без грамотної юридичної допомоги не обійтися. Досвідчені шлюборозлучні адвокати нашої компанії нададуть надійну правову підтримку і зможуть звести до мінімуму негативні правові наслідки сімейного конфлікту . Пам'ятайте, що правова бездіяльність може обійтися дорожче.
Ми чекаємо вашого дзвінка вже зараз +7 (495) 722-99-33 !

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини або чоловіка, чи можна і як розлучитися вагітній жінці без згоди чоловіка, чи можна і як розлучитися чоловікові з вагітною дружиною.

Сімейний кодекс захищає інтереси вагітної жінки, встановлюючи обмеження у виборі моменту розірвання шлюбу для чоловіка.

Ст. 17 СК РФ забороняє чоловікові ставити питання про розлучення в односторонньому порядку з його ініціативи:

 • під час вагітності його дружини,
 • а також раніше ніж через рік, що минув з моменту народження дитини.

Подібне обмеження викликано не тільки підвищеним захистом вагітної жінки, але і можливим збереженням сім'ї завдяки такій «відстрочку»: нерідко відносини в парі нормалізуються, адже вагітність - це випробування не тільки для жінки, але і для чоловіка. Саме тому законодавець забороняє чоловікові «рубати з плеча» шлюбні зв'язку, в яких започатковано нового життя, нового члена суспільства.

За своїм змістом і змістом, норма даної статті передбачає вагітність дружини тільки спільною дитиною від чоловіка, з яким вона перебуває в шлюбі. Чоловіки часто вважають, що норма ст. 17 СК РФ не поширюється на випадки зради дружини і її вагітності «на стороні», однак на практиці виникають практично непереборні труднощі з встановленням батьківства. Дитина, народжена раніше ніж після закінчення 300 днів з моменту розірвання шлюбу мається на увазі зачатим від спільного життя чоловіка і дружини, що може бути спростовано лише в судовому порядку за допомогою експертизи на батьківство.

Жінка, звичайно, не дає згоди на проведення такого дослідження до пологів і чоловік в будь-якому випадку зобов'язаний дотримуватися вимог ст. 17 СК РФ, що обмежують його право на розлучення під час вагітності дружини.

Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?

Стаття 17 СК РФ не дозволяє чоловікові в односторонньому порядку, якщо дружина не згодна, припиняти шлюбні відносини.

оскільки відсутність згоди другого з подружжя дозволяє розривати шлюб тільки через суд , То навіть якщо чоловік подав позовну заяву про розлучення - воно буде залишено суддею без розгляду відразу ж, як тільки стане відомо про вагітність дружини і про відсутність її згоди на припинення шлюбу.

Якщо за позовом вже призначено слухання, і в процесі дружина заявить про свою незгоду і надасть докази вагітності, то суд припиняє провадження у справі на будь-якій його стадії до винесення рішення. У практиці є випадки перегляду вже винесеного рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Таким чином, чоловік не має можливість отримати розлучення в разі, якщо дружина не згодна з його рішенням.

Наші досвідчені юристи можуть взяти на себе врегулювання спору, дадуть правову консультацію і приймуть всіх можливих заходів для досягнення згоди між подружжям про розірвання шлюбу в добровільному розлучення. Вам потрібно лише набрати номер +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?

В цьому випадку чоловікові разом з дружиною необхідно звернутися в органи РАЦС із заявою про офіційне припинення сімейних відносин. Установа розірве шлюб в загальному порядку - після закінчення 1 місяця.

Якщо ж дитина вже народилася чи на момент розлучення є раніше народжені спільні діти, шлюб припиняється через суд в загальному порядку.

Важливо!

Розірвання шлюбу з вагітною дружиною або ж дружиною, яка народила дитину, тягне для колишнього чоловіка ряд додаткових аліментних зобов'язань. За нормами глави 14 СК РФ, гарантованим правом на отримання грошового утримання від чоловіка наділена і дружина (колишня дружина) в період її вагітності, а також протягом 3 років з моменту появи на світ дитини. Таким чином, після отримання довгоочікуваного розлучення під час вагітності на колишнього чоловіка покладається обов'язок не тільки за змістом спільних дітей, але і колишньої дружини на весь період вагітності і протягом перших 3 років життя дитини.

Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?

З метою захисту інтересів материнства і дитинства, Сімейне законодавство дає жінці своєрідне право «вето» на бажання чоловіка розлучитися: під час вагітності і до досягнення віку 1 року без згоди дружини шлюб розірвати не можна. Ні за яких обставин.

Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення Як бути вагітну дівчину, якщо чоловік бажає розлучення?

Якщо жінка дізнається про такий намір чоловіка і вона виявиться категорично проти цього, їй необхідно:

1. Заявити про свою незгоду з припиненням шлюбних відносин, внаслідок чого шлюб не буде розірваний в РАГСі;

2. Уявити в суд докази своєї вагітності, наприклад - довідку від лікаря, після чого провадження у справі буде закрито;

Виконання цих двох пунктів дасть однозначний результат: чоловік не зможе розірвати шлюб раніше, ніж вашому спільному дитині виповниться рік.

В силу специфіки та особливостей стану здоров'я в такий непростий для жінки період ми настійно рекомендуємо скористатися нашою допомогою!
Надамо грамотну правову консультацію і візьмемо на себе всі турботи по відвідуванню судових процесів та інших інстанцій, вступивши вашими представниками.
Дізнайтеся подробиці по телефону +7 (495) 722-99-33 прямо зараз!

Розлучення при вагітності з ініціативи дружини

Чи може вагітна жінка сама подати на розлучення? Да може. У цьому випадку єдиною, але вкрай важливою особливістю буде право жінки вимагати виконання чоловіком аліментних зобов'язань не тільки по відношенню до дитини, який буде їй народжений в майбутньому або ж народжений на момент розірвання, а й щодо неї.

Чоловік буде зобов'язаний виплачувати аліменти не тільки на спільну дитину (дітей), а й на утримання своєї колишньої дружини. Це правило поширюється як на весь термін вагітності, так і на трирічний період з моменту народження дитини.

Рішення про стягнення аліментів приймається судом як під час розірвання шлюбу, якщо таке вимога заявлено, так і після - в разі, наприклад, якщо шлюб розірвано за взаємною згодою, але по аліментах домовленості досягти не вдалося.

Як подати на розлучення вагітній жінці?

Яка бажає отримати розлучення під час вагітності дружина повинна звернутися:

 • В установа ЗАГС - якщо чоловік згоден на розлучення, а спільні діти у пари відсутні.
 • Якщо чоловік проти розлучення і чи ж є спільні діти, за якими у них з чоловіком немає суперечок - в мировий суд за місцем проживання чоловіка або ж, якщо з нею проживають неповнолітні діти - за місцем свого проживання;
 • У районний суд - якщо від шлюбу є спільні діти і згоду щодо їх подальшого проживання не досягнуто.

Пакет документів для розлучення вагітної через ЗАГС нічим не відрізняється від процедури розірвання шлюбу без вагітності:

 • Заява про розлучення;
 • Квитанція про сплату державного мита 650 рублів;
 • Свідоцтво про укладення шлюбного союзу.

Якщо шлюб розривається вагітною дружиною через ЗАГС без згоди чоловіка у виняткових випадках (знаходження його у в'язниці, безвісна відсутність чи недієздатність), додатково необхідно додати копію відповідного судового акта.

При зверненні вагітної дружини до суду з вимогою про розлучення їй необхідно подати:

 • Позовна заява про розлучення і його копію для відповідача;
 • Квитанція про сплату мита в сумі 600 рублів;
 • Копія свідоцтва про шлюб;
 • Копії документів про народження спільних дітей (якщо є);
 • Довідки, характеристики та інші документи, що свідчать про неможливість продовження сімейного життя.

Документ, що підтверджує вагітність дружини в даному випадку необов'язковий. Але він може бути прикладений в якості додаткового доказу в разі, наприклад, застосування чоловіком насильства до вагітної дружини.

Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?

Закон не вимагає обов'язкової згоди чоловіка на розірвання шлюбу з вагітною дружиною. Якщо чоловік проти розлучення, припинення шлюбних відносин буде здійснюватися в загальному порядку, передбаченим для розлучення без згоди одного з подружжя без вагітності дружини.

Юридична допомога МЦПД «Планета Закону»

Пропонуємо вам спеціальну програму " Розірвання шлюбу без присутності ". У будь-якій ситуації, будь то розірвання шлюбу з ініціативи дружини або ж бажання чоловіка розірвати шлюб з вагітною жінкою, без грамотної юридичної допомоги не обійтися. Досвідчені шлюборозлучні адвокати нашої компанії нададуть надійну правову підтримку і зможуть звести до мінімуму негативні правові наслідки сімейного конфлікту . Пам'ятайте, що правова бездіяльність може обійтися дорожче.
Ми чекаємо вашого дзвінка вже зараз +7 (495) 722-99-33 !

Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?
Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?
Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?
Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?
Чи можна розлучитися вагітної без згоди чоловіка?
Чи можна чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона не згодна?
Як чоловікові розлучитися з вагітною дружиною, якщо вона згодна?
Що робити вагітній дружині, якщо вона проти розлучення?