Строительство »

Дмитро Медведєв - явка з повинною. Частина 2

Три тижні тому я опублікував матеріал під назвою «Дмитро Медведєв - явка з повинною» . Тоді глава уряду фактично зізнався, що бюджет країни, який був підготовлений, нереалістичний вже через два тижні після його прийняття. Кабінет міністрів підготував один з найважливіших документів країни - бюджет, виходячи з незрозуміло яких оцінок і цифр. А це є ні що інше, як публічне визнання некомпетентності і професійної нікчемності. Після чого Дмитро Медведєв закликав покрити власну некомпетентність за рахунок розпродажу (приватизації) державних (загальнонародних) активів. Причому, необхідно врахувати, що приватизацію (розпродаж) пропонується робити на мінімум цін, що несе істотної шкоди загальнонародної надбань в куди більшому масштабі, ніж просто приватизація. Яка також Росії ні в якому разі не потрібна.

Минуло зовсім небагато часу і Дмитро Медведєв знову виступив із заявою, яку важко оцінити якось інакше, як чергове публічне самовикриття. Явка з повинною, частина 2.

Що ж на цей раз сказав Дмитро Анатолійович?

А ось що.

«Низькі ціни на нафту нам в принципі заважають. Було б нечесно сказати, що нам вони допомагають. Але з іншого боку, я коли з колегами по уряду збираюся, можу вам гранично відверто сказати: я їм кажу, що якщо ціни зараз на нафту виростуть до колишнього рівня, у людини ж не завжди сильна воля для того, щоб протиставити економічним чинникам якісь то власні переконання, позиції; ось буде ціна на нафту знову 140 - все знову розслабляться », - цитує Медведєва РІА Новини.
https://russian.rt.com/article/146615

У репортажі телеканалу «Росія 24» (з 4 хвилини):

«Ось буде ціна на нафту знову 140 - все знову розслабляться. Скажуть - "ну чого, від добра добра не шукають. І так нормально, все пре, можна знову фонди формувати найрізноманітніші ". Так і буде. Якщо завтра такий стрибок буде, рази в три-чотири, - то все », - запевнив він присутніх.
http://new.dni.ru/economy/2016/2/5/327620.html

Здавалося б лише кілька пропозицій, а як багато ми дізналися. Глава уряду, публічно, під телекамери, зізнався в тому, що:

  • Коли ціна нафти була $ 140 або в цьому діапазоні, то в очолюваному ним уряді ніхто нічого не робив для розвитку економіки. Всі були розслаблені.
  • Якщо ціна на нафту знову покаже тенденцію до зростання до колишніх рівнів, то в уряді Медведєва знову все розслабляться і працювати будуть не як слід, співвідносячи важливість уряду, як органу керуючим економікою величезної держави.
  • У проміжку від одного розслаблення до іншого розслаблення, уряд ДОСІ не розробив заходів розвитку економіки країни, які б вступили в дію і почали змінювати ситуацію.
  • Глава уряду знає, що його підлеглі сидять і чекають тільки одного: зростання ціни на нафту. Інших способів виходу з кризи в відомстві Дмитра Анатолійовича не готують і не шанують.

І ось знаючи все це, Медведєв не виганяє міністрів - економістів, як слід було б, раз, крім зростання ціни на нафту, вони не знають НІЯКИХ коштів для розвитку цілої країни.

Варто тільки здивуватися тому, що прем'єр-міністр Дмитро Медведєв не розуміє сенсу того, що він розповідає всій країні! Або перед нами вже друга явка з повинною Медведєва за ледь почався 2016 рік.

Що ж стосується ціни на нафту і очікування її підвищення, то будувати на цьому стратегію розвитку країни не можна з багатьох причин. Наведу лише одну - вона називається «зовнішній фактор». Вартість вуглеводнів визначається на чужому для нас ринку, за чужими правилами і схильне маніпулюванню , З яким ми нічого вдіяти не можемо. Вся країна, вся економіка стає заручником «прихильності» зовнішніх сил. І ми бачимо, що як тільки Росія починає у зовнішній політиці жорстко відстоювати свої національні інтереси, то саме з цієї нашої слабкості і починають бити, намагаючись обвалити ціну на нафту, а з нею і наш бюджет.

Виходом із ситуації повинні стати зміни в економіці, плавні, але рішуче спрямовані в бік зменшення нашої залежності від зовнішнього фактора. Заклинання «про ринкову економіку», очікування «інвесторів» треба відкласти в сторону і зайнятися справою.

А замість цього ми чуємо слова, слова, слова.

PS Крім керівництва нашою економікою Дмитро Медведєв керує ще й партією «Єдина Росія». І тут логіка точно так же йому зраджує. На з'їзді ЄР Медведєв заявив, що у них найдемократичніша процедура висунення кандидатів через праймеріз , Які відбудуться 22 травня 2016 року. А ось передвиборчу програму ЕР оприлюднять ... лише на другій частині з'їзду в червні. Тобто людям на праймеріз пропонується голосувати і вибирати НЕ ПРОГРАМУ ДІЙ І ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ ЇЇ втілювати, а просто «фігури». Виборцям пропонується голосувати "в темну".

Тепер мої статті можна прочитати і на Яндекс.Дзен-каналі.

Три тижні тому я опублікував матеріал під назвою   «Дмитро Медведєв - явка з повинною»